Mancera Roses Jasmine Woda perfumowana unisex

Mancera Roses Jasmine

Woda perfumowana unisex 60 ml

Damy znać mailem, gdy cena spadnie
Dodaj do kolekcji

Masz już konto? Zaloguj się

Historia cen

Zmiana ceny

24 godz
0%
7 dni
0%
30 dni
↑16.8%
3 mies
↑16.8%
6 mies
↑19.2%
1 rok
↑147.0%

Śledź zmiany cen produktu Mancera Roses Jasmine w czasie.

Obszar ceny
Najniższa cena
Użyj strzałek do nawigacji

Jak pachnie?

Zgłoś błąd lub sugestię dla tego produktu

Kompozycja zapachowa Mancera Roses Jasmine

Znajdź podobne perfumy

Kliknij na nutę lub akord, aby zobaczyć perfumy z tym składnikiem. Włącz tryb wielokrotnego wyboru, aby połączyć kilka składników.

Zaznacz wybrane nuty i akordy, a następnie kliknij "Szukaj perfum" aby znaleźć zapachy o podobnym profilu.

Główne akordy

białe kwiaty cytrusowy drzewny mszany piżmowy owocowy świeży różany ziemisty

Piramida zapachowa

Nuty głowy pierwsze wrażenie

Gruszka
Gruszka
Trawa
Trawa
Cytryna
Cytryna
Mandarynka
Mandarynka

Nuty serca dusza zapachu

Jaśmin
Jaśmin
Róża
Róża
Kwiat pomarańczy
Kwiat pomarańczy
Paczula
Paczula

Nuty bazy fundament i trwałość

Białe piżmo
Białe piżmo
Mech dębowy
Mech dębowy
Cedr
Cedr
Twój wybór
Trwałość
Projekcja
Najlepsza pora roku Wiosna

Najlepsze oferty

1 oferta dla Mancera Roses Jasmine EDP 60 ml; ceny od 404.16 zł.

  • 1.Parfumdreams

    Mancera Mancera Classics Eau de Parfum Spray Roses Jasmine 60 ml

    6.74 zł/ml 404.16 zł
    Dostawa gratis
    Idź do sklepu

Ceny aktualizowane codziennie. Ostatnia aktualizacja: 22.10.2026.

Zgłoś błąd lub sugestię dla tego produktu

Opinie użytkowników

Poznaj opinie innych miłośników zapachów o Mancera Roses Jasmine.

0 opinii

Brak opinii dla tego produktu

Twoja opinia może być niezwykle pomocna dla innych użytkowników. Podziel się swoimi wrażeniami i pomóż im podjąć decyzję o zakupie.

Dodaj swoją opinię

Twoja recenzja pomoże innym w wyborze idealnego zapachu.

Klikając przycisk, akceptujesz regulamin. Twoja opinia zostanie sprawdzona przez moderatora.

Dziękujemy za opinię!

Twoja recenzja została przesłana do moderacji. Powinna pojawić się na stronie w ciągu 24 godzin.

Mancera Roses Jasmine: ceny i dostępność

Ceny sprawdzone w sklepach 22 października 2026. Mancera Roses Jasmine (woda perfumowana unisex) kosztuje od 278,56 zł za 120 ml — najtaniej w sklepie Brasty. Porównujemy oferty z 16 sklepów w 2 pojemnościach.

Jak zmieniała się cena Mancera Roses Jasmine 60 ml?

Najniższa cena dnia wśród sklepów, notowana od 8 lutego 2025.

  • Najniższa cena w historii: 163,64 zł (Elnino-parfum, 28 lutego 2026).
  • Najwyższa cena: 406,15 zł (13 października 2026).
  • Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 345,99 zł.
  • Typowa cena (mediana z 620 dni): 345,99 zł.
  • Obecna cena 404,16 zł obowiązuje od 21 października 2026.
  • Cena zmieniła się 12 razy w ostatnich 90 dniach.

Ile kosztuje Mancera Roses Jasmine w poszczególnych pojemnościach?

3 pojemności
PojemnośćNajniższa cenaCena za 100 mlSklepy
60 ml 404,16 zł Parfumdreams 673,60 zł 1
120 ml 278,56 zł Brasty 232,13 zł najmniej za ml 16
120 ml tester brak w sklepach — 0

Gdzie kupić Mancera Roses Jasmine 60 ml?

1 sklep
  • Parfumdreams — 404,16 zł za 60 ml, z darmową dostawą.

Dane pochodzą z ofert sklepów, które porównujemy, i z codziennych odczytów cen. Jak porównujemy ceny →

Historia cen
Mancera Roses Jasmine Woda perfumowana unisex 60 ml