Uermi Or Kanabo Woda perfumowana unisex

Uermi Or Kanabo

Woda perfumowana unisex 100 ml

Najlepsza cena
Damy znać mailem, gdy cena spadnie
Dodaj do kolekcji

Masz już konto? Zaloguj się

Historia cen

Śledź zmiany cen produktu Uermi Or Kanabo w czasie.

Obszar ceny
Najniższa cena
Użyj strzałek do nawigacji

Jak pachnie?

Zgłoś błąd lub sugestię dla tego produktu

Kompozycja zapachowa Uermi Or Kanabo

Znajdź podobne perfumy

Kliknij na nutę lub akord, aby zobaczyć perfumy z tym składnikiem. Włącz tryb wielokrotnego wyboru, aby połączyć kilka składników.

Zaznacz wybrane nuty i akordy, a następnie kliknij "Szukaj perfum" aby znaleźć zapachy o podobnym profilu.

Główne akordy

waniliowy bursztynowy słodki pudrowy kwiatowy mleczny owocowy balsamiczny cytrusowy świeży korzenny

Piramida zapachowa

Nuty głowy pierwsze wrażenie

Pieprz syczuański
Pieprz syczuański
Pomarańcza
Pomarańcza
Cytryna
Cytryna

Nuty serca dusza zapachu

Bita śmietana
Bita śmietana
Osmantus
Osmantus
Morela
Morela

Nuty bazy fundament i trwałość

Heliotrop
Heliotrop
Wanilia
Wanilia
Fasolka tonka
Fasolka tonka
Opoponaks
Opoponaks
Benzoes
Benzoes
Nuty drzewne
Nuty drzewne
Twój wybór
Trwałość
Projekcja
Najlepsza pora roku Jesień/Zima

Najlepsze oferty

Zgłoś błąd lub sugestię dla tego produktu

2 oferty dla Uermi Or Kanabo EDP 100 ml; ceny od 366.00 zł.

Pokaż niedostępne
  • Allegro(amisell)
    1.Allegro(amisell)

    Uermi OR±KANABO 100 ml

    3.66 zł/ml
    366.00 z dostawą: 375.99 zł
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie
  • Moncredo
    2.Moncredo

    UERMI OR KANABO EDP 100ml

    7.2 zł/ml
    720.00 Dostawa gratis
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie

Ceny aktualizowane codziennie. Ostatnia aktualizacja: 24.08.2026.

Opinie użytkowników

Poznaj opinie innych miłośników zapachów o Uermi Or Kanabo.

0 opinii

Brak opinii dla tego produktu

Twoja opinia może być niezwykle pomocna dla innych użytkowników. Podziel się swoimi wrażeniami i pomóż im podjąć decyzję o zakupie.

Dodaj swoją opinię

Twoja recenzja pomoże innym w wyborze idealnego zapachu.

Klikając przycisk, akceptujesz regulamin. Twoja opinia zostanie sprawdzona przez moderatora.

Dziękujemy za opinię!

Twoja recenzja została przesłana do moderacji. Powinna pojawić się na stronie w ciągu 24 godzin.

Historia cen
Uermi Or Kanabo Woda perfumowana unisex 100 ml

Najtaniej
366.00
Allegro(amisell)
idź do sklepu