Saphir Toy Pour Femme Woda perfumowana dla kobiet

Saphir Toy Pour Femme

Woda perfumowana dla kobiet 30 ml

Najlepsza cena
Damy znać mailem, gdy cena spadnie
Dodaj do kolekcji

Masz już konto? Zaloguj się

Historia cen

Śledź zmiany cen produktu Saphir Toy Pour Femme w czasie.

Obszar ceny
Najniższa cena
Użyj strzałek do nawigacji

Jak pachnie?

Zgłoś błąd lub sugestię dla tego produktu

Kompozycja zapachowa Saphir Toy Pour Femme

Znajdź podobne perfumy

Kliknij na nutę lub akord, aby zobaczyć perfumy z tym składnikiem. Włącz tryb wielokrotnego wyboru, aby połączyć kilka składników.

Zaznacz wybrane nuty i akordy, a następnie kliknij "Szukaj perfum" aby znaleźć zapachy o podobnym profilu.

Główne akordy

pudrowy irysowy piżmowy kwiatowy fiołkowy cytrusowy różany aromatyczny drzewny świeży

Piramida zapachowa

Nuty głowy pierwsze wrażenie

Bergamotka
Bergamotka
Fiołek
Fiołek
Kolendra
Kolendra

Nuty serca dusza zapachu

Irys
Irys
Piżmo
Piżmo

Nuty bazy fundament i trwałość

Gardenia
Gardenia
Piwonia
Piwonia
Róża
Róża
Twój wybór

Najlepsze oferty

Zgłoś błąd lub sugestię dla tego produktu

1 oferta dla Saphir Toy Pour Femme EDP 30 ml; ceny od 36.80 zł.

Pokaż niedostępne
  • Makeup
    1.Makeup

    Saphir Parfums Toy 30 ml

    1.23 zł/ml
    36.80 z dostawą: 48.70 zł
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie

Ceny aktualizowane codziennie. Ostatnia aktualizacja: 25.08.2026.

Opinie użytkowników

Poznaj opinie innych miłośników zapachów o Saphir Toy Pour Femme.

0 opinii

Brak opinii dla tego produktu

Twoja opinia może być niezwykle pomocna dla innych użytkowników. Podziel się swoimi wrażeniami i pomóż im podjąć decyzję o zakupie.

Dodaj swoją opinię

Twoja recenzja pomoże innym w wyborze idealnego zapachu.

Klikając przycisk, akceptujesz regulamin. Twoja opinia zostanie sprawdzona przez moderatora.

Dziękujemy za opinię!

Twoja recenzja została przesłana do moderacji. Powinna pojawić się na stronie w ciągu 24 godzin.

Historia cen
Saphir Toy Pour Femme Woda perfumowana dla kobiet 30 ml

Najtaniej
36.80
Makeup
idź do sklepu