Aby oceniać perfumy, zaloguj się.
Zaloguj sięTwoja ocena Oddaj głos Bądź pierwszy/-a — jeszcze nikt nie ocenił
Saphir Select One
Woda perfumowana dla kobiet 50 ml
Zbieraj swoje flakony w jednym miejscu, dziel je na listy i śledź, ile dziś warta jest cała kolekcja.
Damy znać mailem, gdy Saphir Select One spadnie do ceny, którą sam ustawisz. Za darmo, bez spamu — alert wyłączasz jednym kliknięciem.
Masz już konto? Zaloguj się
Wszystko w jednym miejscu
1 widok i od razu widzisz aktualne ceny, ceny historyczne oraz spadki cen dla wybranych produktów.
Elastyczna organizacja
Grupujesz produkty w elastyczne kategorie według własnych potrzeb.
Dziel się ze znajomymi
Udostępniasz swoje kolekcje znajomym na forach i w mediach społecznościowych.
Historia cen
Zmiana ceny
- 24 godz
- 0%
- 7 dni
- ↑9.7%
- 30 dni
- ↑15.4%
- 3 mies
- ↓13.4%
- 6 mies
- ↑2.1%
- 1 rok
- ↓8.6%
Śledź zmiany cen produktu Saphir Select One w czasie.
Jak pachnie?
Kompozycja zapachowa Saphir Select One
Znajdź podobne perfumy
Kliknij na nutę lub akord, aby zobaczyć perfumy z tym składnikiem. Włącz tryb wielokrotnego wyboru, aby połączyć kilka składników.
Zaznacz wybrane nuty i akordy, a następnie kliknij "Szukaj perfum" aby znaleźć zapachy o podobnym profilu.
Profil zapachuSaphir Select One
fragrank.plGłówne akordy
Piramida zapachowa
Nuty bazy fundament i trwałość
Najlepsze oferty
19 ofert dla Saphir Select One EDP 50 ml; ceny od 34.61 zł.
Ceny aktualizowane codziennie. Ostatnia aktualizacja: 24.10.2026.
Opinie użytkowników
Poznaj opinie innych miłośników zapachów o Saphir Select One.
Wystąpił błąd
Sukces
Brak opinii dla tego produktu
Twoja opinia może być niezwykle pomocna dla innych użytkowników. Podziel się swoimi wrażeniami i pomóż im podjąć decyzję o zakupie.
Saphir Select One: ceny i dostępność
Ceny sprawdzone w sklepach 24 października 2026. Saphir Select One (woda perfumowana dla kobiet) kosztuje od 19,22 zł za 30 ml — najtaniej w sklepie Allegro(Perfumeria-pl). Porównujemy oferty z 22 sklepów w 3 pojemnościach. Najmniej za mililitr zapłacisz w pojemności 200 ml: 28,95 zł za 100 ml.
Jak zmieniała się cena Saphir Select One 50 ml?
Najniższa cena dnia wśród sklepów, notowana od 8 lutego 2025.
- Najniższa cena w historii: 27,78 zł (Tagomago, 14 maja 2025).
- Najwyższa cena: 39,97 zł (31 maja 2026).
- Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 29,99 zł.
- Typowa cena (mediana z 622 dni): 35,24 zł.
- Obecna cena 34,61 zł obowiązuje od 23 października 2026.
- Cena zmieniła się 7 razy w ostatnich 90 dniach.
Ile kosztuje Saphir Select One w poszczególnych pojemnościach?
3 pojemności
Gdzie kupić Saphir Select One 50 ml?
19 sklepów
- Perfumeria.pl — 35,22 zł za 50 ml, dostawa 8,99 zł, razem 44,21 zł.
- iZapachy — 35,22 zł za 50 ml, dostawa 10,00 zł, razem 45,22 zł.
- Smyk — 39,49 zł za 50 ml, dostawa 5,99 zł, razem 45,48 zł.
- Allegro(tagomago) — 36,74 zł za 50 ml, dostawa 9,99 zł, razem 46,73 zł.
- Empik(Empik) — 39,99 zł za 50 ml, dostawa 6,99 zł, razem 46,98 zł.
- Pachnidelko — 36,00 zł za 50 ml, dostawa 10,99 zł, razem 46,99 zł.
- Allegro(Perfumeria-pl) — 37,46 zł za 50 ml, dostawa 9,99 zł, razem 47,45 zł.
- Tagomago — 35,22 zł za 50 ml, dostawa 13,89 zł, razem 49,11 zł.
- Allegro(pachnij_pl) — 38,73 zł za 50 ml, dostawa 10,49 zł, razem 49,22 zł.
- Zapachnisci — 34,61 zł za 50 ml, dostawa 15,00 zł, razem 49,61 zł.
- Allegro(Lemur_24) — 39,14 zł za 50 ml, dostawa 10,49 zł, razem 49,63 zł.
- Allegro(pachnidelko-pl) — 40,59 zł za 50 ml, dostawa 10,49 zł, razem 51,08 zł.
- Empik(morele-net) — 40,23 zł za 50 ml, dostawa 10,99 zł, razem 51,22 zł.
- Empik(stylemania) — 40,40 zł za 50 ml, dostawa 10,99 zł, razem 51,39 zł.
- Allegro(Allegro) — 41,52 zł za 50 ml, dostawa 9,99 zł, razem 51,51 zł.
- Superpharm — 42,99 zł za 50 ml, dostawa 8,99 zł, razem 51,98 zł.
- Empik(your-fragrance) — 48,04 zł za 50 ml, dostawa 10,99 zł, razem 59,03 zł.
- Hebe — 49,85 zł za 50 ml, dostawa 9,99 zł, razem 59,84 zł.
- Dolce — 55,00 zł za 50 ml, dostawa 15,00 zł, razem 70,00 zł.
Dane pochodzą z ofert sklepów, które porównujemy, i z codziennych odczytów cen. Jak porównujemy ceny →