Aby oceniać perfumy, zaloguj się.
Zaloguj sięTwoja ocena Oddaj głos Bądź pierwszy/-a — jeszcze nikt nie ocenił
Ralph Lauren Polo Black
Woda toaletowa dla mężczyzn 125 ml (Tester)
Zbieraj swoje flakony w jednym miejscu, dziel je na listy i śledź, ile dziś warta jest cała kolekcja.
Damy znać mailem, gdy Ralph Lauren Polo Black spadnie do ceny, którą sam ustawisz. Za darmo, bez spamu — alert wyłączasz jednym kliknięciem.
Masz już konto? Zaloguj się
Wszystko w jednym miejscu
1 widok i od razu widzisz aktualne ceny, ceny historyczne oraz spadki cen dla wybranych produktów.
Elastyczna organizacja
Grupujesz produkty w elastyczne kategorie według własnych potrzeb.
Dziel się ze znajomymi
Udostępniasz swoje kolekcje znajomym na forach i w mediach społecznościowych.
Historia cen
Zmiana ceny
- 24 godz
- 0%
- 7 dni
- ↑5.3%
- 30 dni
- ↓14.1%
- 3 mies
- ↑9.8%
- 6 mies
- ↑3.7%
- 1 rok
- ↓14.7%
Śledź zmiany cen produktu Ralph Lauren Polo Black w czasie.
Jak pachnie?
Kompozycja zapachowa Ralph Lauren Polo Black
Znajdź podobne perfumy
Kliknij na nutę lub akord, aby zobaczyć perfumy z tym składnikiem. Włącz tryb wielokrotnego wyboru, aby połączyć kilka składników.
Zaznacz wybrane nuty i akordy, a następnie kliknij "Szukaj perfum" aby znaleźć zapachy o podobnym profilu.
Główne akordy
Piramida zapachowa
Nuty bazy fundament i trwałość
Najlepsze oferty
5 ofert dla Ralph Lauren Polo Black EDT 125 ml tester; ceny od 139.95 zł.
Ceny aktualizowane codziennie. Ostatnia aktualizacja: 22.10.2026.
Opinie użytkowników
Poznaj opinie innych miłośników zapachów o Ralph Lauren Polo Black.
Wystąpił błąd
Sukces
Brak opinii dla tego produktu
Twoja opinia może być niezwykle pomocna dla innych użytkowników. Podziel się swoimi wrażeniami i pomóż im podjąć decyzję o zakupie.
Ralph Lauren Polo Black: ceny i dostępność
Ceny sprawdzone w sklepach 22 października 2026. Ralph Lauren Polo Black (woda toaletowa dla mężczyzn) kosztuje od 139,95 zł za 125 ml tester — najtaniej w sklepie Zapachnisci. Porównujemy oferty z 30 sklepów w 4 pojemnościach.
Jak zmieniała się cena Ralph Lauren Polo Black 125 ml tester?
Najniższa cena dnia wśród sklepów, notowana od 16 sierpnia 2025.
- Najniższa cena w historii: 114,00 zł (Elnino-parfum, 8 września 2026).
- Najwyższa cena: 178,92 zł (24 września 2026).
- Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 132,96 zł.
- Typowa cena (mediana z 433 dni): 148,00 zł.
- Obecna cena 139,95 zł obowiązuje od 19 października 2026.
- Cena zmieniła się 14 razy w ostatnich 90 dniach.
Ile kosztuje Ralph Lauren Polo Black w poszczególnych pojemnościach?
5 pojemności
| Pojemność | Najniższa cena | Cena za 100 ml | Sklepy |
|---|---|---|---|
| 75 ml | 189,00 zł MojeZapachy | 252,00 zł | 8 |
| 125 ml | 195,58 zł Brasty | 156,46 zł | 23 |
| 125 ml tester | 139,95 zł Zapachnisci | 111,96 zł najmniej za ml | 5 |
| 200 ml | 267,00 zł Allegro(nuty-zapachowe) | 133,50 zł | 2 |
| 40 ml | brak w sklepach | — | 0 |
Gdzie kupić Ralph Lauren Polo Black 125 ml tester?
5 sklepów
- Zapachnisci — 139,95 zł za 125 ml tester, dostawa 15,00 zł, razem 154,95 zł.
- Pachnidelko — 144,00 zł za 125 ml tester, dostawa 10,99 zł, razem 154,99 zł.
- MojeZapachy — 149,00 zł za 125 ml tester, dostawa 12,00 zł, razem 161,00 zł.
- E-glamour — 179,35 zł za 125 ml tester, dostawa 11,95 zł, razem 191,30 zł.
- Elnino-parfum — 184,00 zł za 125 ml tester, dostawa 11,95 zł, razem 195,95 zł.
Dane pochodzą z ofert sklepów, które porównujemy, i z codziennych odczytów cen. Jak porównujemy ceny →