Pendora Scents Cool Girl Woda perfumowana dla kobiet

Pendora Scents Cool Girl

Woda perfumowana dla kobiet 100 ml

Najlepsza cena
Damy znać mailem, gdy cena spadnie
Dodaj do kolekcji

Masz już konto? Zaloguj się

Historia cen

Śledź zmiany cen produktu Pendora Scents Cool Girl w czasie.

Obszar ceny
Najniższa cena
Użyj strzałek do nawigacji

Jak pachnie?

Zgłoś błąd lub sugestię dla tego produktu

Kompozycja zapachowa Pendora Scents Cool Girl

Znajdź podobne perfumy

Kliknij na nutę lub akord, aby zobaczyć perfumy z tym składnikiem. Włącz tryb wielokrotnego wyboru, aby połączyć kilka składników.

Zaznacz wybrane nuty i akordy, a następnie kliknij "Szukaj perfum" aby znaleźć zapachy o podobnym profilu.

Główne akordy

białe kwiaty cytrusowy migdałowy kawowy orzechowy irysowy

Piramida zapachowa

Nuty głowy pierwsze wrażenie

Bergamotka
Bergamotka
Cytryna
Cytryna
Kawa
Kawa
Migdał
Migdał

Nuty serca dusza zapachu

Irys
Irys
Jaśmin wielkolistny
Jaśmin wielkolistny
Kwiat pomarańczy
Kwiat pomarańczy
Róża bułgarska
Róża bułgarska
Tuberoza
Tuberoza

Nuty bazy fundament i trwałość

Bergamotka
Bergamotka
Cytryna
Cytryna
Kawa
Kawa
Migdał
Migdał
Twój wybór

Najlepsze oferty

Zgłoś błąd lub sugestię dla tego produktu

8 ofert dla Pendora Scents Cool Girl EDP 100 ml; ceny od 58.99 zł.

Pokaż niedostępne
  • Superpharm
    1.Superpharm

    Pendora Scents Cool Girl woda perfumowana spray, 100ml

    0.59 zł/ml
    58.99 z dostawą: 67.98 zł
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie
  • Tagomago
    2.Tagomago

    Pendora Scents Cool Girl woda perfumowana 100 ml

    0.6 zł/ml
    60.01 z dostawą: 73.90 zł
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie
  • Perfumeria.pl
    3.Perfumeria.pl

    Pendora Scents Cool Girl woda perfumowana 100 ml

    0.6 zł/ml
    60.01 z dostawą: 69.00 zł
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie
  • Zapachnisci
    4.Zapachnisci

    Pendora Scents Cool Girl woda perfumowana 100ml

    0.65 zł/ml
    64.92 z dostawą: 79.92 zł
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie
  • Hebe
    5.Hebe

    Pendora Scents Cool Girl woda perfumowana damska, 100 ml

    0.86 zł/ml
    85.62 z dostawą: 95.61 zł
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie
  • Makeup
    6.Makeup

    Pendora Scents Cool Girl 100 ml

    0.87 zł/ml
    87.12 z dostawą: 99.02 zł
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie
  • Elnino-parfum
    7.Elnino-parfum

    Pendora Scents Cool Girl Woda perfumowana dla kobiet 100 ml

    0.98 zł/ml
    98.00 z dostawą: 109.95 zł
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie
  • E-glamour
    8.E-glamour

    Pendora Scents Cool Girl Woda perfumowana dla kobiet 100 ml

    0.98 zł/ml
    98.04 z dostawą: 109.99 zł
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie

Ceny aktualizowane codziennie. Ostatnia aktualizacja: 25.08.2026.

Opinie użytkowników

Poznaj opinie innych miłośników zapachów o Pendora Scents Cool Girl.

0 opinii

Brak opinii dla tego produktu

Twoja opinia może być niezwykle pomocna dla innych użytkowników. Podziel się swoimi wrażeniami i pomóż im podjąć decyzję o zakupie.

Dodaj swoją opinię

Twoja recenzja pomoże innym w wyborze idealnego zapachu.

Klikając przycisk, akceptujesz regulamin. Twoja opinia zostanie sprawdzona przez moderatora.

Dziękujemy za opinię!

Twoja recenzja została przesłana do moderacji. Powinna pojawić się na stronie w ciągu 24 godzin.

Historia cen
Pendora Scents Cool Girl Woda perfumowana dla kobiet 100 ml

Najtaniej
58.99
Superpharm
idź do sklepu