Pani Walewska Classic Woda perfumowana dla kobiet

Pani Walewska Classic

Woda perfumowana dla kobiet 15 ml

Damy znać mailem, gdy cena spadnie
Dodaj do kolekcji

Masz już konto? Zaloguj się

Historia cen

Zmiana ceny

24 godz
0%
7 dni
↓2.5%
30 dni
↑21.1%
3 mies
↑22.3%
6 mies
↓3.1%
1 rok
↓13.4%

Śledź zmiany cen produktu Pani Walewska Classic w czasie.

Obszar ceny
Najniższa cena
Użyj strzałek do nawigacji

Jak pachnie?

Zgłoś błąd lub sugestię dla tego produktu

Kompozycja zapachowa Pani Walewska Classic

Znajdź podobne perfumy

Kliknij na nutę lub akord, aby zobaczyć perfumy z tym składnikiem. Włącz tryb wielokrotnego wyboru, aby połączyć kilka składników.

Zaznacz wybrane nuty i akordy, a następnie kliknij "Szukaj perfum" aby znaleźć zapachy o podobnym profilu.

Główne akordy

świeży aldehydowy kwiatowy białe kwiaty różany zielony

Piramida zapachowa

Nuty bazy fundament i trwałość

Aldehydy
Aldehydy
Konwalia
Konwalia
Jaśmin
Jaśmin
Róża
Róża
Twój wybór
Trwałość
Projekcja
Najlepsza pora roku Wiosna/Jesień/Zima

Najlepsze oferty

4 oferty dla Pani Walewska Classic EDP 15 ml; ceny od 15.50 zł.

  • 1.Notino

    Pani Walewska Classic EDP woda perfumowana dla kobiet 15 ml

    1.03 zł/ml 15.50 zł
    z dostawą: 24.40 zł
    Idź do sklepu
  • 2.Makeup

    Pani Walewska Classic 15 ml

    1.13 zł/ml 16.90 zł
    z dostawą: 28.80 zł
    Idź do sklepu
  • 3.Smyk

    Pani Walewska, Classic, woda perfumowana, 15 ml

    1.2 zł/ml 17.99 zł
    z dostawą: 23.98 zł
    Idź do sklepu
  • 4.Empik(Empik)

    Pani Walewska Classic Perfumetka 15 ml Woda perfumowana EDP

    1.27 zł/ml 18.99 zł
    z dostawą: 25.98 zł
    Idź do sklepu

Ceny aktualizowane codziennie. Ostatnia aktualizacja: 22.10.2026.

Zgłoś błąd lub sugestię dla tego produktu

Opinie użytkowników

Poznaj opinie innych miłośników zapachów o Pani Walewska Classic.

0 opinii

Brak opinii dla tego produktu

Twoja opinia może być niezwykle pomocna dla innych użytkowników. Podziel się swoimi wrażeniami i pomóż im podjąć decyzję o zakupie.

Dodaj swoją opinię

Twoja recenzja pomoże innym w wyborze idealnego zapachu.

Klikając przycisk, akceptujesz regulamin. Twoja opinia zostanie sprawdzona przez moderatora.

Dziękujemy za opinię!

Twoja recenzja została przesłana do moderacji. Powinna pojawić się na stronie w ciągu 24 godzin.

Pani Walewska Classic: ceny i dostępność

Ceny sprawdzone w sklepach 22 października 2026. Pani Walewska Classic (woda perfumowana dla kobiet) kosztuje od 15,50 zł za 15 ml — najtaniej w sklepie Notino. Porównujemy oferty z 7 sklepów w 5 pojemnościach. Najmniej za mililitr zapłacisz w pojemności 30 ml: 58,33 zł za 100 ml.

Jak zmieniała się cena Pani Walewska Classic 15 ml?

Najniższa cena dnia wśród sklepów, notowana od 16 sierpnia 2025.

  • Najniższa cena w historii: 11,73 zł (Notino, 8 marca 2026).
  • Najwyższa cena: 17,89 zł (16 sierpnia 2025).
  • Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 12,80 zł.
  • Typowa cena (mediana z 433 dni): 15,50 zł.
  • Obecna cena 15,50 zł obowiązuje od 18 października 2026.
  • Cena zmieniła się 20 razy w ostatnich 90 dniach.

Ile kosztuje Pani Walewska Classic w poszczególnych pojemnościach?

5 pojemności
PojemnośćNajniższa cenaCena za 100 mlSklepy
15 ml 15,50 zł Notino 103,33 zł 4
30 ml 17,50 zł Notino 58,33 zł najmniej za ml 7
30 ml tuba 20,99 zł Drogerienatura 69,97 zł 3
30 ml EDP + 90 ml deo 35,60 zł Notino — 1
30 ml EDP + 50 ml krem 31,92 zł Notino — 1

Gdzie kupić Pani Walewska Classic 15 ml?

4 sklepy
  • Smyk — 17,99 zł za 15 ml, dostawa 5,99 zł, razem 23,98 zł.
  • Notino — 15,50 zł za 15 ml, dostawa 8,90 zł, razem 24,40 zł.
  • Empik(Empik) — 18,99 zł za 15 ml, dostawa 6,99 zł, razem 25,98 zł.
  • Makeup — 16,90 zł za 15 ml, dostawa 11,90 zł, razem 28,80 zł.

Dane pochodzą z ofert sklepów, które porównujemy, i z codziennych odczytów cen. Jak porównujemy ceny →

Historia cen
Pani Walewska Classic Woda perfumowana dla kobiet 15 ml