Aby oceniać perfumy, zaloguj się.
Zaloguj sięTwoja ocena Oddaj głos Bądź pierwszy/-a — jeszcze nikt nie ocenił
Hermes Eau De Pamplemousse Rose
Woda kolońska unisex 100 ml
Zbieraj swoje flakony w jednym miejscu, dziel je na listy i śledź, ile dziś warta jest cała kolekcja.
Damy znać mailem, gdy Hermes Eau De Pamplemousse Rose spadnie do ceny, którą sam ustawisz. Za darmo, bez spamu — alert wyłączasz jednym kliknięciem.
Masz już konto? Zaloguj się
Wszystko w jednym miejscu
1 widok i od razu widzisz aktualne ceny, ceny historyczne oraz spadki cen dla wybranych produktów.
Elastyczna organizacja
Grupujesz produkty w elastyczne kategorie według własnych potrzeb.
Dziel się ze znajomymi
Udostępniasz swoje kolekcje znajomym na forach i w mediach społecznościowych.
Historia cen
Zmiana ceny
- 24 godz
- 0%
- 7 dni
- 0%
- 30 dni
- ↓1.0%
- 3 mies
- ↓5.4%
- 6 mies
- ↓20.1%
- 1 rok
- ↓2.5%
Śledź zmiany cen produktu Hermes Eau De Pamplemousse Rose w czasie.
Jak pachnie?
Kompozycja zapachowa Hermes Eau De Pamplemousse Rose
Znajdź podobne perfumy
Kliknij na nutę lub akord, aby zobaczyć perfumy z tym składnikiem. Włącz tryb wielokrotnego wyboru, aby połączyć kilka składników.
Zaznacz wybrane nuty i akordy, a następnie kliknij "Szukaj perfum" aby znaleźć zapachy o podobnym profilu.
Główne akordy
Piramida zapachowa
Nuty bazy fundament i trwałość
Najlepsze oferty
25 ofert dla Hermes Eau De Pamplemousse Rose EDC 100 ml; ceny od 254.50 zł.
Ceny aktualizowane codziennie. Ostatnia aktualizacja: 22.10.2026.
Opinie użytkowników
Poznaj opinie innych miłośników zapachów o Hermes Eau De Pamplemousse Rose.
Wystąpił błąd
Sukces
Brak opinii dla tego produktu
Twoja opinia może być niezwykle pomocna dla innych użytkowników. Podziel się swoimi wrażeniami i pomóż im podjąć decyzję o zakupie.
Hermes Eau De Pamplemousse Rose: ceny i dostępność
Ceny sprawdzone w sklepach 22 października 2026. Hermes Eau De Pamplemousse Rose (woda kolońska unisex) kosztuje od 150,78 zł za 100 ml tester — najtaniej w sklepie Zapachnisci. Porównujemy oferty z 31 sklepów w 3 pojemnościach.
Jak zmieniała się cena Hermes Eau De Pamplemousse Rose 100 ml?
Najniższa cena dnia wśród sklepów, notowana od 8 lutego 2025.
- Najniższa cena w historii: 253,50 zł (E-glamour, 16 sierpnia 2026).
- Najwyższa cena: 427,50 zł (23 grudnia 2025).
- Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 254,40 zł.
- Typowa cena (mediana z 620 dni): 289,00 zł.
- Obecna cena 254,50 zł obowiązuje od 7 października 2026.
- Cena zmieniła się 29 razy w ostatnich 90 dniach.
Ile kosztuje Hermes Eau De Pamplemousse Rose w poszczególnych pojemnościach?
5 pojemności
| Pojemność | Najniższa cena | Cena za 100 ml | Sklepy |
|---|---|---|---|
| 100 ml | 254,50 zł Brasty | 254,50 zł | 25 |
| 100 ml tester | 150,78 zł Zapachnisci | 150,78 zł najmniej za ml | 5 |
| 200 ml | 376,52 zł Allegro(Perfumeria-pl) | 188,26 zł | 22 |
| 50 ml | brak w sklepach | — | 0 |
| 200 ml tester | brak w sklepach | — | 0 |
Gdzie kupić Hermes Eau De Pamplemousse Rose 100 ml?
25 sklepów
- Brasty — 254,50 zł za 100 ml, dostawa 12,00 zł, razem 266,50 zł.
- Tagomago — 255,00 zł za 100 ml, dostawa 13,89 zł, razem 268,89 zł.
- Perfumeria.pl — 264,00 zł za 100 ml, dostawa 8,99 zł, razem 272,99 zł.
- Superpharm — 271,99 zł za 100 ml, dostawa 8,99 zł, razem 280,98 zł.
- Elnino-parfum — 272,00 zł za 100 ml, dostawa 11,95 zł, razem 283,95 zł.
- Smyk — 287,00 zł za 100 ml, z darmową dostawą.
- Empik(Empik) — 290,99 zł za 100 ml, z darmową dostawą.
- iZapachy — 281,49 zł za 100 ml, dostawa 10,00 zł, razem 291,49 zł.
- Zapachnisci — 276,59 zł za 100 ml, dostawa 15,00 zł, razem 291,59 zł.
- Empik(your-fragrance) — 293,11 zł za 100 ml, z darmową dostawą.
- Makeup — 296,00 zł za 100 ml, z darmową dostawą.
- Allegro(Perfumeria-pl) — 288,92 zł za 100 ml, dostawa 9,99 zł, razem 298,91 zł.
- Allegro(tagomago) — 288,92 zł za 100 ml, dostawa 9,99 zł, razem 298,91 zł.
- Allegro(pachnij_pl) — 288,93 zł za 100 ml, dostawa 10,49 zł, razem 299,42 zł.
- E-glamour — 287,77 zł za 100 ml, dostawa 11,95 zł, razem 299,72 zł.
- Fragisse — 294,00 zł za 100 ml, dostawa 11,00 zł, razem 305,00 zł.
- Dolce — 296,00 zł za 100 ml, dostawa 15,00 zł, razem 311,00 zł.
- Modivo(tagomago) — 354,09 zł za 100 ml, z darmową dostawą.
- Allegro(Lemur_24) — 352,31 zł za 100 ml, dostawa 10,49 zł, razem 362,80 zł.
- PerfumesClub — 339,32 zł za 100 ml, dostawa 26,90 zł, razem 366,22 zł.
- Perfumeriajulia (ES) — 379,46 zł za 100 ml, z darmową dostawą.
- Aelia — 409,50 zł za 100 ml, z darmową dostawą.
- Notino — 465,50 zł za 100 ml, dostawa 8,90 zł, razem 474,40 zł.
- Allegro(Vintage-Perfumes) — 549,00 zł za 100 ml, dostawa 11,00 zł, razem 560,00 zł.
- Breuninger — 620,00 zł za 100 ml, z darmową dostawą.
Dane pochodzą z ofert sklepów, które porównujemy, i z codziennych odczytów cen. Jak porównujemy ceny →