Flavia Koral Woda perfumowana dla mężczyzn

Flavia Koral

Woda perfumowana dla mężczyzn 100 ml

Najlepsza cena
Damy znać mailem, gdy cena spadnie
Dodaj do kolekcji

Masz już konto? Zaloguj się

Historia cen

Śledź zmiany cen produktu Flavia Koral w czasie.

Obszar ceny
Najniższa cena
Użyj strzałek do nawigacji

Jak pachnie?

Zgłoś błąd lub sugestię dla tego produktu

Kompozycja zapachowa Flavia Koral

Znajdź podobne perfumy

Kliknij na nutę lub akord, aby zobaczyć perfumy z tym składnikiem. Włącz tryb wielokrotnego wyboru, aby połączyć kilka składników.

Zaznacz wybrane nuty i akordy, a następnie kliknij "Szukaj perfum" aby znaleźć zapachy o podobnym profilu.

Główne akordy

owocowy słodki świeży pudrowy białe kwiaty tropikalny drzewny

Piramida zapachowa

Nuty głowy pierwsze wrażenie

Marakuja
Marakuja
Gruszka
Gruszka
Brzoskwinia
Brzoskwinia
Malina
Malina
Czarna porzeczka
Czarna porzeczka

Nuty serca dusza zapachu

Białe kwiaty
Białe kwiaty
Konwalia
Konwalia

Nuty bazy fundament i trwałość

Drzewo sandałowe
Drzewo sandałowe
Wanilia
Wanilia
Paczula
Paczula
Piżmo
Piżmo
Twój wybór
Trwałość
Projekcja
Najlepsza pora roku Wiosna/Jesień

Najlepsze oferty

Zgłoś błąd lub sugestię dla tego produktu

2 oferty dla Flavia Koral EDP 100 ml; ceny od 111.00 zł.

Pokaż niedostępne
  • Makeup
    1.Makeup

    Flavia Coral 100 ml

    1.11 zł/ml
    111.00 z dostawą: 122.90 zł
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie
  • Sobelia
    2.Sobelia

    Koral Pour Homme - Flavia Eau De Parfum Spray 100 ml

    2.08 zł/ml
    207.99 z dostawą: 230.99 zł
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie

Ceny aktualizowane codziennie. Ostatnia aktualizacja: 25.08.2026.

Opinie użytkowników

Poznaj opinie innych miłośników zapachów o Flavia Koral.

0 opinii

Brak opinii dla tego produktu

Twoja opinia może być niezwykle pomocna dla innych użytkowników. Podziel się swoimi wrażeniami i pomóż im podjąć decyzję o zakupie.

Dodaj swoją opinię

Twoja recenzja pomoże innym w wyborze idealnego zapachu.

Klikając przycisk, akceptujesz regulamin. Twoja opinia zostanie sprawdzona przez moderatora.

Dziękujemy za opinię!

Twoja recenzja została przesłana do moderacji. Powinna pojawić się na stronie w ciągu 24 godzin.

Historia cen
Flavia Koral Woda perfumowana dla mężczyzn 100 ml

Najtaniej
111.00
Makeup
idź do sklepu