Estee Lauder Beautiful Balsam do ciała dla kobiet

Estee Lauder Beautiful

Balsam do ciała dla kobiet 250 ml

Damy znać mailem, gdy cena spadnie
Dodaj do kolekcji

Masz już konto? Zaloguj się

Historia cen

Zmiana ceny

24 godz
0%
7 dni
↓19.3%
30 dni
↑4.5%

Śledź zmiany cen produktu Estee Lauder Beautiful w czasie.

Obszar ceny
Najniższa cena
Użyj strzałek do nawigacji

Najlepsze oferty

1 oferta dla balsamu Estee Lauder Beautiful 250 ml; ceny od 246.09 zł.

  • 1.Douglas

    Estee Lauder Beautiful Balsam do ciała 250 ml

    0.98 zł/ml 246.09 zł
    Dostawa gratis
    Idź do sklepu

Ceny aktualizowane codziennie. Ostatnia aktualizacja: 22.10.2026.

Zgłoś błąd lub sugestię dla tego produktu

Opinie użytkowników

Poznaj opinie innych miłośników zapachów o Estee Lauder Beautiful.

0 opinii

Brak opinii dla tego produktu

Twoja opinia może być niezwykle pomocna dla innych użytkowników. Podziel się swoimi wrażeniami i pomóż im podjąć decyzję o zakupie.

Dodaj swoją opinię

Twoja recenzja pomoże innym w wyborze idealnego zapachu.

Klikając przycisk, akceptujesz regulamin. Twoja opinia zostanie sprawdzona przez moderatora.

Dziękujemy za opinię!

Twoja recenzja została przesłana do moderacji. Powinna pojawić się na stronie w ciągu 24 godzin.

Estee Lauder Beautiful: ceny i dostępność

Ceny sprawdzone w sklepach 22 października 2026. Estee Lauder Beautiful (balsam do ciała dla kobiet) kosztuje od 246,09 zł za 250 ml — najtaniej w sklepie Douglas. Porównujemy oferty z 1 sklepu w pojemności 250 ml.

Jak zmieniała się cena Estee Lauder Beautiful 250 ml?

Najniższa cena dnia wśród sklepów, notowana od 12 sierpnia 2026.

  • Najniższa cena w historii: 235,39 zł (Douglas, 28 września 2026).
  • Najwyższa cena: 304,79 zł (29 września 2026).
  • Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 235,39 zł.
  • Typowa cena (mediana z 72 dni): 235,39 zł.
  • Obecna cena 246,09 zł obowiązuje od 19 października 2026.
  • Cena zmieniła się 2 razy w ostatnich 90 dniach.

Gdzie kupić Estee Lauder Beautiful 250 ml?

1 sklep
  • Douglas — 246,09 zł za 250 ml, z darmową dostawą.

Dane pochodzą z ofert sklepów, które porównujemy, i z codziennych odczytów cen. Jak porównujemy ceny →

Historia cen
Estee Lauder Beautiful Balsam do ciała dla kobiet 250 ml