Borntostandout Fugazzi Perfumy unisex

Borntostandout Fugazzi

Perfumy unisex 50 ml

Najlepsza cena
Damy znać mailem, gdy cena spadnie
Dodaj do kolekcji

Masz już konto? Zaloguj się

Historia cen

Śledź zmiany cen produktu Borntostandout Fugazzi w czasie.

Obszar ceny
Najniższa cena
Użyj strzałek do nawigacji

Jak pachnie?

Zgłoś błąd lub sugestię dla tego produktu

Kompozycja zapachowa Borntostandout Fugazzi

Znajdź podobne perfumy

Kliknij na nutę lub akord, aby zobaczyć perfumy z tym składnikiem. Włącz tryb wielokrotnego wyboru, aby połączyć kilka składników.

Zaznacz wybrane nuty i akordy, a następnie kliknij "Szukaj perfum" aby znaleźć zapachy o podobnym profilu.

Główne akordy

drzewny oud świeży korzenny tytoniowy skórzany ciepły korzenny aromatyczny różany cytrusowy słodki

Piramida zapachowa

Nuty głowy pierwsze wrażenie

Bergamotka
Bergamotka
Geranium
Geranium

Nuty serca dusza zapachu

Róża
Róża
Akigalawood
Akigalawood
Pieprz
Pieprz

Nuty bazy fundament i trwałość

Drzewo cedrowe
Drzewo cedrowe
Tytoń
Tytoń
Skóra
Skóra
Bursztyn
Bursztyn
Twój wybór
Trwałość
Projekcja
Najlepsza pora roku Wiosna/Jesień/Zima

Najlepsze oferty

Zgłoś błąd lub sugestię dla tego produktu

5 ofert dla perfum Borntostandout Fugazzi 50 ml; ceny od 625.30 zł.

Pokaż niedostępne
  • Perfumeriajulia (ES)
    1.Perfumeriajulia (ES)

    Fugazzi Borntostandout By Fugazzi Extrait De Parfum 50 ml

    12.51 zł/ml
    625.30 Dostawa gratis
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie
  • E-glamour
    2.E-glamour

    BORNTOSTANDOUT® FUGAZZI Extrait de Parfum Extrait de Parfum 50 ml

    12.76 zł/ml
    637.77 z dostawą: 649.72 zł
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie
  • Elnino-parfum
    3.Elnino-parfum

    BORNTOSTANDOUT® FUGAZZI Extrait de Parfum Extrait de Parfum 50 ml

    12.91 zł/ml
    645.50 z dostawą: 657.45 zł
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie
  • Aelia
    4.Aelia

    Fugazzi Borntostandout x Fugazzi Extrait De Parfum Woda Perfumowana Unisex 50ml

    14.0 zł/ml
    700.00 Dostawa gratis
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie
  • Makeup
    5.Makeup

    Fugazzi Born to Stand Out 50 ml

    14.3 zł/ml
    715.00 Dostawa gratis
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie

Ceny aktualizowane codziennie. Ostatnia aktualizacja: 24.08.2026.

Opinie użytkowników

Poznaj opinie innych miłośników zapachów o Borntostandout Fugazzi.

0 opinii

Brak opinii dla tego produktu

Twoja opinia może być niezwykle pomocna dla innych użytkowników. Podziel się swoimi wrażeniami i pomóż im podjąć decyzję o zakupie.

Dodaj swoją opinię

Twoja recenzja pomoże innym w wyborze idealnego zapachu.

Klikając przycisk, akceptujesz regulamin. Twoja opinia zostanie sprawdzona przez moderatora.

Dziękujemy za opinię!

Twoja recenzja została przesłana do moderacji. Powinna pojawić się na stronie w ciągu 24 godzin.

Historia cen
Borntostandout Fugazzi Perfumy unisex 50 ml

Najtaniej
625.30
Perfumeriajulia (ES)
idź do sklepu