Yves Saint Laurent Black Opium Neon Woda perfumowana dla kobiet

Yves Saint Laurent Black Opium Neon

Woda perfumowana dla kobiet 30 ml

Najlepsza cena
Damy znać mailem, gdy cena spadnie
Dodaj do kolekcji

Masz już konto? Zaloguj się

Historia cen

Śledź zmiany cen produktu Yves Saint Laurent Black Opium Neon w czasie.

Obszar ceny
Najniższa cena
Użyj strzałek do nawigacji

Jak pachnie?

Zgłoś błąd lub sugestię dla tego produktu

Kompozycja zapachowa Yves Saint Laurent Black Opium Neon

Znajdź podobne perfumy

Kliknij na nutę lub akord, aby zobaczyć perfumy z tym składnikiem. Włącz tryb wielokrotnego wyboru, aby połączyć kilka składników.

Zaznacz wybrane nuty i akordy, a następnie kliknij "Szukaj perfum" aby znaleźć zapachy o podobnym profilu.

Główne akordy

białe kwiaty słodki kawowy cytrusowy waniliowy ciepły korzenny pudrowy owocowy

Piramida zapachowa

Nuty głowy pierwsze wrażenie

Pitaja
Pitaja
Mandarynka
Mandarynka
Cytron
Cytron

Nuty serca dusza zapachu

Kwiat pomarańczy
Kwiat pomarańczy
Kawa
Kawa
Jaśmin wielkolistny
Jaśmin wielkolistny

Nuty bazy fundament i trwałość

Wanilia
Wanilia
Piżmo
Piżmo
Twój wybór
Trwałość
Projekcja
Najlepsza pora roku Jesień/Zima

Najlepsze oferty

Zgłoś błąd lub sugestię dla tego produktu

16 ofert dla Yves Saint Laurent Black Opium Neon EDP 30 ml; ceny od 244.31 zł.

Pokaż niedostępne
  • Brasty
    1.Brasty

    Yves Saint Laurent Black Opium Neon woda perfumowana dla kobiet 30 ml

    8.14 zł/ml
    244.31 z dostawą: 256.31 zł
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie
  • Pachnidelko
    2.Pachnidelko

    Yves Saint Laurent Yves Saint Laurent Black Opium Neon woda perfumowana spray 30ml 30 ml

    8.17 zł/ml
    245.00 z dostawą: 255.99 zł
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie
  • Tagomago
    3.Tagomago

    Yves Saint Laurent Black Opium Neon woda perfumowana spray 30ml

    8.2 zł/ml
    246.00 z dostawą: 259.89 zł
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie
  • Perfumeria.pl
    4.Perfumeria.pl

    Yves Saint Laurent Black Opium Neon woda perfumowana spray 30ml

    8.22 zł/ml
    246.47 z dostawą: 255.46 zł
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie
  • Smyk
    5.Smyk

    Yves Saint Laurent, Black Opium Neon, woda perfumowana, spray, 30 ml

    8.53 zł/ml
    256.00 Dostawa gratis
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie
  • Modivo(tagomago)
    6.Modivo(tagomago)

    Saint Laurent Black Opium Neon Woda perfumowana 30 ml

    8.8 zł/ml
    263.90 Dostawa gratis
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie
  • Fragisse
    7.Fragisse

    Yves Saint Laurent Black Opium Neon woda perfumowana spray 30ml

    9.0 zł/ml
    270.00 z dostawą: 281.00 zł
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie
  • Dolce
    8.Dolce

    Yves Saint Laurent Black Opium Neon Woda perfumowana spray 30ml

    9.13 zł/ml
    274.00 z dostawą: 289.00 zł
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie
  • Perfumy.pl
    9.Perfumy.pl

    Yves Saint Laurent Black Opium Neon woda perfumowana 30 ml

    9.17 zł/ml
    275.00 Dostawa gratis
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie
  • Modivo(perfumy)
    10.Modivo(perfumy)

    Saint Laurent Black Opium Neon Woda perfumowana 30 ml

    9.7 zł/ml
    290.99 Dostawa gratis
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie
  • E-glamour
    11.E-glamour

    Yves Saint Laurent Black Opium Neon Woda perfumowana dla kobiet 30 ml

    10.6 zł/ml
    317.99 z dostawą: 329.94 zł
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie
  • Ezebra
    12.Ezebra

    YVES SAINT LAURENT BLACK OPIUM NEON WODA PERFUMOWANA SPRAY 30ML

    10.6 zł/ml
    318.00 Dostawa gratis
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie
  • Elnino-parfum
    13.Elnino-parfum

    Yves Saint Laurent Black Opium Neon Woda perfumowana dla kobiet 30 ml

    10.92 zł/ml
    327.50 z dostawą: 339.45 zł
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie
  • Sobelia
    14.Sobelia

    Yves Saint Laurent Black Opium Neon eau de parfum spray

    11.37 zł/ml
    340.99 z dostawą: 363.99 zł
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie
  • Douglas
    15.Douglas

    Yves Saint Laurent Black Opium Neon Eau de Parfum Spray Woda perfumowana 30 ml

    13.17 zł/ml
    395.00 Dostawa gratis
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie
  • Modivo(perfumeria-polska)
    16.Modivo(perfumeria-polska)

    Saint Laurent Black Opium Neon Woda perfumowana 30 ml

    14.67 zł/ml
    440.00 Dostawa gratis
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie

Ceny aktualizowane codziennie. Ostatnia aktualizacja: 25.08.2026.

Opinie użytkowników

Poznaj opinie innych miłośników zapachów o Yves Saint Laurent Black Opium Neon.

0 opinii

Brak opinii dla tego produktu

Twoja opinia może być niezwykle pomocna dla innych użytkowników. Podziel się swoimi wrażeniami i pomóż im podjąć decyzję o zakupie.

Dodaj swoją opinię

Twoja recenzja pomoże innym w wyborze idealnego zapachu.

Klikając przycisk, akceptujesz regulamin. Twoja opinia zostanie sprawdzona przez moderatora.

Dziękujemy za opinię!

Twoja recenzja została przesłana do moderacji. Powinna pojawić się na stronie w ciągu 24 godzin.

Historia cen
Yves Saint Laurent Black Opium Neon Woda perfumowana dla kobiet 30 ml

Najtaniej
244.31
Brasty
idź do sklepu