Xerjoff Al-Khatt Woda perfumowana unisex

Xerjoff Al-Khatt

Woda perfumowana unisex 50 ml tester

Najlepsza cena
Damy znać mailem, gdy cena spadnie
Dodaj do kolekcji

Masz już konto? Zaloguj się

Historia cen

Śledź zmiany cen produktu Xerjoff Al-Khatt w czasie.

Obszar ceny
Najniższa cena
Użyj strzałek do nawigacji

Jak pachnie?

Zgłoś błąd lub sugestię dla tego produktu

Kompozycja zapachowa Xerjoff Al-Khatt

Znajdź podobne perfumy

Kliknij na nutę lub akord, aby zobaczyć perfumy z tym składnikiem. Włącz tryb wielokrotnego wyboru, aby połączyć kilka składników.

Zaznacz wybrane nuty i akordy, a następnie kliknij "Szukaj perfum" aby znaleźć zapachy o podobnym profilu.

Główne akordy

białe kwiaty oud bursztynowy drzewny waniliowy mszany piżmowy pudrowy

Piramida zapachowa

Nuty bazy fundament i trwałość

Jaśmin
Jaśmin
Oud
Oud
Benzoes
Benzoes
Kaszmeran
Kaszmeran
Wanilia
Wanilia
Mech dębowy
Mech dębowy
Bergamotka
Bergamotka
Twój wybór
Trwałość
Projekcja
Najlepsza pora roku Jesień/Zima

Najlepsze oferty

Zgłoś błąd lub sugestię dla tego produktu

4 oferty dla Xerjoff Al-Khatt EDP 50 ml tester; ceny od 544.50 zł.

Pokaż niedostępne
  • Elnino-parfum
    1.Elnino-parfum

    Xerjoff Oud Stars Al-Khatt Perfumy tester 50 ml

    10.89 zł/ml
    544.50 z dostawą: 556.45 zł
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie
  • iZapachy
    2.iZapachy

    XerJoff Oud Stars Al-Khatt 50ml woda perfumowana Produkt bez opakowania

    10.98 zł/ml
    549.00 Dostawa gratis
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie
  • E-glamour
    3.E-glamour

    Xerjoff Oud Stars Al-Khatt Perfumy tester 50 ml

    11.14 zł/ml
    557.23 z dostawą: 569.18 zł
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie
  • Allegro(izapachypl)
    4.Allegro(izapachypl)

    XerJoff Oud Stars Al-Khatt 50ml woda perfumowana

    11.97 zł/ml
    598.27 z dostawą: 608.26 zł
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie

Ceny aktualizowane codziennie. Ostatnia aktualizacja: 24.08.2026.

Opinie użytkowników

Poznaj opinie innych miłośników zapachów o Xerjoff Al-Khatt.

0 opinii

Brak opinii dla tego produktu

Twoja opinia może być niezwykle pomocna dla innych użytkowników. Podziel się swoimi wrażeniami i pomóż im podjąć decyzję o zakupie.

Dodaj swoją opinię

Twoja recenzja pomoże innym w wyborze idealnego zapachu.

Klikając przycisk, akceptujesz regulamin. Twoja opinia zostanie sprawdzona przez moderatora.

Dziękujemy za opinię!

Twoja recenzja została przesłana do moderacji. Powinna pojawić się na stronie w ciągu 24 godzin.

Historia cen
Xerjoff Al-Khatt Woda perfumowana unisex 50 ml tester

Najtaniej
544.50
Elnino-parfum
idź do sklepu