Tiziana Terenzi Arrakis Attar Perfumy unisex

Tiziana Terenzi Arrakis Attar

Perfumy unisex 13 ml

Wyżej niż zwykle

Historia cen

Zmiana ceny

24 godz
0%
7 dni
0%
30 dni
↑3.5%

Śledź zmiany cen produktu Tiziana Terenzi Arrakis Attar w czasie.

Obszar ceny
Najniższa cena
Użyj strzałek do nawigacji

Najlepsze oferty

1 oferta dla perfum Tiziana Terenzi Arrakis Attar 13 ml; ceny od 3611.00 zł.

  • 1.Makeup

    Tiziana Terenzi Arrakis Attar 13 ml

    277.77 zł/ml 3611.00 zł
    Dostawa gratis
    Idź do sklepu

Ceny aktualizowane codziennie. Ostatnia aktualizacja: 25.10.2026.

Opinie użytkowników

Poznaj opinie innych miłośników zapachów o Tiziana Terenzi Arrakis Attar.

0 opinii

Brak opinii dla tego produktu

Twoja opinia może być niezwykle pomocna dla innych użytkowników. Podziel się swoimi wrażeniami i pomóż im podjąć decyzję o zakupie.

Dodaj swoją opinię

Twoja recenzja pomoże innym w wyborze idealnego zapachu.

Klikając przycisk, akceptujesz regulamin. Twoja opinia zostanie sprawdzona przez moderatora.

Dziękujemy za opinię!

Twoja recenzja została przesłana do moderacji. Powinna pojawić się na stronie w ciągu 24 godzin.

Tiziana Terenzi Arrakis Attar: ceny i dostępność

Ceny sprawdzone w sklepach 25 października 2026. Tiziana Terenzi Arrakis Attar (perfumy unisex) kosztuje od 3 611,00 zł za 13 ml — najtaniej w sklepie Makeup. Porównujemy oferty z 1 sklepu w pojemności 13 ml.

Jak zmieniała się cena Tiziana Terenzi Arrakis Attar 13 ml?

Najniższa cena dnia wśród sklepów, notowana od 10 września 2026.

  • Najniższa cena w historii: 3 489,00 zł (Makeup, 11 października 2026).
  • Najwyższa cena: 3 611,00 zł (12 października 2026).
  • Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 3 489,00 zł.
  • Typowa cena (mediana z 46 dni): 3 489,00 zł.
  • Obecna cena 3 611,00 zł obowiązuje od 12 października 2026.
  • Cena zmieniła się 1 raz w ostatnich 90 dniach.

Gdzie kupić Tiziana Terenzi Arrakis Attar 13 ml?

1 sklep
  • Makeup — 3 611,00 zł za 13 ml, z darmową dostawą.

Dane pochodzą z ofert sklepów, które porównujemy, i z codziennych odczytów cen. Jak porównujemy ceny →