Aby oceniać perfumy, zaloguj się.
Zaloguj sięTwoja ocena Oddaj głos Bądź pierwszy/-a — jeszcze nikt nie ocenił
Sophie La Girafe Ma Petite Cologne
Woda kolońska unisex 50 ml
Zbieraj swoje flakony w jednym miejscu, dziel je na listy i śledź, ile dziś warta jest cała kolekcja.
Damy znać mailem, gdy Sophie La Girafe Ma Petite Cologne spadnie do ceny, którą sam ustawisz. Za darmo, bez spamu — alert wyłączasz jednym kliknięciem.
Masz już konto? Zaloguj się
Wszystko w jednym miejscu
1 widok i od razu widzisz aktualne ceny, ceny historyczne oraz spadki cen dla wybranych produktów.
Elastyczna organizacja
Grupujesz produkty w elastyczne kategorie według własnych potrzeb.
Dziel się ze znajomymi
Udostępniasz swoje kolekcje znajomym na forach i w mediach społecznościowych.
Historia cen
Zmiana ceny
- 24 godz
- 0%
- 7 dni
- ↑12.1%
- 30 dni
- ↓27.1%
- 3 mies
- ↓24.1%
- 6 mies
- ↓22.5%
- 1 rok
- ↓17.3%
Śledź zmiany cen produktu Sophie La Girafe Ma Petite Cologne w czasie.
Jak pachnie?
Kompozycja zapachowa Sophie La Girafe Ma Petite Cologne
Znajdź podobne perfumy
Kliknij na nutę lub akord, aby zobaczyć perfumy z tym składnikiem. Włącz tryb wielokrotnego wyboru, aby połączyć kilka składników.
Zaznacz wybrane nuty i akordy, a następnie kliknij "Szukaj perfum" aby znaleźć zapachy o podobnym profilu.
Główne akordy
Piramida zapachowa
Nuty głowy pierwsze wrażenie
Nuty serca dusza zapachu
Nuty bazy fundament i trwałość
Najlepsze oferty
7 ofert dla Sophie La Girafe Ma Petite Cologne EDC 50 ml; ceny od 54.51 zł.
Ceny aktualizowane codziennie. Ostatnia aktualizacja: 22.10.2026.
Opinie użytkowników
Poznaj opinie innych miłośników zapachów o Sophie La Girafe Ma Petite Cologne.
Wystąpił błąd
Sukces
Brak opinii dla tego produktu
Twoja opinia może być niezwykle pomocna dla innych użytkowników. Podziel się swoimi wrażeniami i pomóż im podjąć decyzję o zakupie.
Sophie La Girafe Ma Petite Cologne: ceny i dostępność
Ceny sprawdzone w sklepach 22 października 2026. Sophie La Girafe Ma Petite Cologne (woda kolońska unisex) kosztuje od 110,00 zł za 50 ml — najtaniej w sklepie Makeup. Porównujemy oferty z 2 sklepów w pojemności 50 ml.
Jak zmieniała się cena Sophie La Girafe Ma Petite Cologne 50 ml?
Najniższa cena dnia wśród sklepów, notowana od 8 lutego 2025.
- Najniższa cena w historii: 52,83 zł (E-glamour, 19 marca 2025).
- Najwyższa cena: 176,00 zł (19 marca 2026).
- Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 98,13 zł.
- Typowa cena (mediana z 620 dni): 98,85 zł.
- Obecna cena 110,00 zł obowiązuje od 21 października 2026.
- Cena zmieniła się 21 razy w ostatnich 90 dniach.
Gdzie kupić Sophie La Girafe Ma Petite Cologne 50 ml?
2 sklepy
- Makeup — 110,00 zł za 50 ml, dostawa 11,90 zł, razem 121,90 zł.
- PerfumesClub — 123,17 zł za 50 ml, dostawa 26,90 zł, razem 150,07 zł.
Dane pochodzą z ofert sklepów, które porównujemy, i z codziennych odczytów cen. Jak porównujemy ceny →