Aby oceniać perfumy, zaloguj się.
Zaloguj sięTwoja ocena Oddaj głos Bądź pierwszy/-a — jeszcze nikt nie ocenił
Sergio Tacchini Pure Black
Woda toaletowa dla mężczyzn 100 ml tester
Zbieraj swoje flakony w jednym miejscu, dziel je na listy i śledź, ile dziś warta jest cała kolekcja.
Damy znać mailem, gdy Sergio Tacchini Pure Black spadnie do ceny, którą sam ustawisz. Za darmo, bez spamu — alert wyłączasz jednym kliknięciem.
Masz już konto? Zaloguj się
Wszystko w jednym miejscu
1 widok i od razu widzisz aktualne ceny, ceny historyczne oraz spadki cen dla wybranych produktów.
Elastyczna organizacja
Grupujesz produkty w elastyczne kategorie według własnych potrzeb.
Dziel się ze znajomymi
Udostępniasz swoje kolekcje znajomym na forach i w mediach społecznościowych.
Historia cen
Zmiana ceny
- 24 godz
- 0%
- 7 dni
- ↑9.1%
- 30 dni
- ↑0.7%
- 3 mies
- ↓21.4%
- 6 mies
- ↓23.7%
- 1 rok
- ↓31.1%
Śledź zmiany cen produktu Sergio Tacchini Pure Black w czasie.
Jak pachnie?
Kompozycja zapachowa Sergio Tacchini Pure Black
Znajdź podobne perfumy
Kliknij na nutę lub akord, aby zobaczyć perfumy z tym składnikiem. Włącz tryb wielokrotnego wyboru, aby połączyć kilka składników.
Zaznacz wybrane nuty i akordy, a następnie kliknij "Szukaj perfum" aby znaleźć zapachy o podobnym profilu.
Główne akordy
Piramida zapachowa
Nuty serca dusza zapachu
Nuty bazy fundament i trwałość
Najlepsze oferty
4 oferty dla Sergio Tacchini Pure Black EDT 100 ml tester; ceny od 21.68 zł.
Ceny aktualizowane codziennie. Ostatnia aktualizacja: 22.10.2026.
Opinie użytkowników
Poznaj opinie innych miłośników zapachów o Sergio Tacchini Pure Black.
Wystąpił błąd
Sukces
Brak opinii dla tego produktu
Twoja opinia może być niezwykle pomocna dla innych użytkowników. Podziel się swoimi wrażeniami i pomóż im podjąć decyzję o zakupie.
Sergio Tacchini Pure Black: ceny i dostępność
Ceny sprawdzone w sklepach 22 października 2026. Sergio Tacchini Pure Black (woda toaletowa dla mężczyzn) kosztuje od 21,68 zł za 100 ml tester — najtaniej w sklepie Zapachnisci. Porównujemy oferty z 24 sklepów w 3 pojemnościach.
Jak zmieniała się cena Sergio Tacchini Pure Black 100 ml tester?
Najniższa cena dnia wśród sklepów, notowana od 8 lutego 2025.
- Najniższa cena w historii: 19,87 zł (Tagomago, 15 października 2026).
- Najwyższa cena: 39,40 zł (8 lutego 2025).
- Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 19,87 zł.
- Typowa cena (mediana z 620 dni): 31,46 zł.
- Obecna cena 21,68 zł obowiązuje od 16 października 2026.
- Cena zmieniła się 10 razy w ostatnich 90 dniach.
Ile kosztuje Sergio Tacchini Pure Black w poszczególnych pojemnościach?
3 pojemności
| Pojemność | Najniższa cena | Cena za 100 ml | Sklepy |
|---|---|---|---|
| 100 ml | 25,50 zł Tagomago | 25,50 zł | 24 |
| 100 ml tester | 21,68 zł Zapachnisci | 21,68 zł najmniej za ml | 4 |
| 100 ml EDT + 100 ml żel + 100 ml balsam do golenia | 65,00 zł Allegro(andrex123) | — | 1 |
Gdzie kupić Sergio Tacchini Pure Black 100 ml tester?
4 sklepy
- Pachnidelko — 23,00 zł za 100 ml tester, dostawa 10,99 zł, razem 33,99 zł.
- Perfumeria.pl — 25,08 zł za 100 ml tester, dostawa 8,99 zł, razem 34,07 zł.
- Zapachnisci — 21,68 zł za 100 ml tester, dostawa 15,00 zł, razem 36,68 zł.
- Tagomago — 25,08 zł za 100 ml tester, dostawa 13,89 zł, razem 38,97 zł.
Dane pochodzą z ofert sklepów, które porównujemy, i z codziennych odczytów cen. Jak porównujemy ceny →