Salvador Dali Rubylips Woda toaletowa dla kobiet

Salvador Dali Rubylips

Zestaw: 100 ml EDT + 100 ml balsam + 3.5 ml EDT

Damy znać mailem, gdy cena spadnie
Dodaj do kolekcji

Masz już konto? Zaloguj się

Historia cen

Zmiana ceny

24 godz
0%
7 dni
0%
30 dni
0%
3 mies
0%

Śledź zmiany cen produktu Salvador Dali Rubylips w czasie.

Obszar ceny
Najniższa cena
Użyj strzałek do nawigacji

Jak pachnie?

Zgłoś błąd lub sugestię dla tego produktu

Kompozycja zapachowa Salvador Dali Rubylips

Znajdź podobne perfumy

Kliknij na nutę lub akord, aby zobaczyć perfumy z tym składnikiem. Włącz tryb wielokrotnego wyboru, aby połączyć kilka składników.

Zaznacz wybrane nuty i akordy, a następnie kliknij "Szukaj perfum" aby znaleźć zapachy o podobnym profilu.

Główne akordy

owocowy kwiatowy świeży cytrusowy drzewny różany paczulowy słodki

Piramida zapachowa

Nuty głowy pierwsze wrażenie

Czerwona porzeczka
Czerwona porzeczka
Yuzu
Yuzu
Jabłko
Jabłko

Nuty serca dusza zapachu

Róża
Róża
Dzika orchidea
Dzika orchidea
Lilia wodna
Lilia wodna

Nuty bazy fundament i trwałość

Paczula
Paczula
Drzewo sandałowe
Drzewo sandałowe
Miód
Miód
Drzewo cytrynowe
Drzewo cytrynowe
Twój wybór
Trwałość
Projekcja
Najlepsza pora roku Lato

Najlepsze oferty

1 oferta dla Salvador Dali Rubylips EDT 100 ml EDT + 100 ml balsam + 3.5 ml EDT; ceny od 249.00 zł.

  • 1.Allegro(Vintage-Perfumes)

    S.Dali Rubylips woda toaletowa 100 ml + balsam

    2.49 zł/ml 249.00 zł
    z dostawą: 260.00 zł
    Idź do sklepu

Ceny aktualizowane codziennie. Ostatnia aktualizacja: 22.10.2026.

Zgłoś błąd lub sugestię dla tego produktu

Opinie użytkowników

Poznaj opinie innych miłośników zapachów o Salvador Dali Rubylips.

0 opinii

Brak opinii dla tego produktu

Twoja opinia może być niezwykle pomocna dla innych użytkowników. Podziel się swoimi wrażeniami i pomóż im podjąć decyzję o zakupie.

Dodaj swoją opinię

Twoja recenzja pomoże innym w wyborze idealnego zapachu.

Klikając przycisk, akceptujesz regulamin. Twoja opinia zostanie sprawdzona przez moderatora.

Dziękujemy za opinię!

Twoja recenzja została przesłana do moderacji. Powinna pojawić się na stronie w ciągu 24 godzin.

Salvador Dali Rubylips: ceny i dostępność

Ceny sprawdzone w sklepach 22 października 2026. Salvador Dali Rubylips (woda toaletowa dla kobiet) kosztuje od 249,00 zł za 100 ml EDT + 100 ml balsam + 3.5 ml EDT — najtaniej w sklepie Allegro(Vintage-Perfumes). Porównujemy oferty z 1 sklepu w pojemności 100 ml EDT + 100 ml balsam + 3.5 ml EDT.

Jak zmieniała się cena Salvador Dali Rubylips 100 ml EDT + 100 ml balsam + 3.5 ml EDT?

Najniższa cena dnia wśród sklepów, notowana od 5 maja 2026.

  • Najniższa cena w historii: 249,00 zł (Allegro(Vintage-Perfumes), 22 października 2026).
  • Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 249,00 zł.
  • Typowa cena (mediana z 171 dni): 249,00 zł.
  • Obecna cena 249,00 zł obowiązuje od 5 maja 2026.
  • Cena nie zmieniła się w ostatnich 90 dniach.

Ile kosztuje Salvador Dali Rubylips w poszczególnych pojemnościach?

3 pojemności
PojemnośćNajniższa cenaCena za 100 mlSklepy
100 ml EDT + 100 ml balsam + 3.5 ml EDT 249,00 zł Allegro(Vintage-Perfumes) — 1
30 ml brak w sklepach — 0
100 ml brak w sklepach — 0

Gdzie kupić Salvador Dali Rubylips 100 ml EDT + 100 ml balsam + 3.5 ml EDT?

1 sklep
  • Allegro(Vintage-Perfumes) — 249,00 zł za 100 ml EDT + 100 ml balsam + 3.5 ml EDT, dostawa 11,00 zł, razem 260,00 zł.

Dane pochodzą z ofert sklepów, które porównujemy, i z codziennych odczytów cen. Jak porównujemy ceny →

Historia cen
Salvador Dali Rubylips Zestaw: 100 ml EDT + 100 ml balsam + 3.5 ml EDT