S.Oliver Life Time Men Woda toaletowa dla mężczyzn

S.Oliver Life Time Men

Woda toaletowa dla mężczyzn 30 ml

Damy znać mailem, gdy cena spadnie
Dodaj do kolekcji

Masz już konto? Zaloguj się

Historia cen

Zmiana ceny

24 godz
0%
7 dni
↓14.8%
30 dni
↑6.3%
3 mies
↓21.8%
6 mies
↑12.9%
1 rok
↑13.5%

Śledź zmiany cen produktu S.Oliver Life Time Men w czasie.

Obszar ceny
Najniższa cena
Użyj strzałek do nawigacji

Jak pachnie?

Zgłoś błąd lub sugestię dla tego produktu

Kompozycja zapachowa S.Oliver Life Time Men

Znajdź podobne perfumy

Kliknij na nutę lub akord, aby zobaczyć perfumy z tym składnikiem. Włącz tryb wielokrotnego wyboru, aby połączyć kilka składników.

Zaznacz wybrane nuty i akordy, a następnie kliknij "Szukaj perfum" aby znaleźć zapachy o podobnym profilu.

Główne akordy

drzewny aromatyczny cytrusowy lawendowy świeży korzenny bursztynowy ciepły korzenny

Piramida zapachowa

Nuty głowy pierwsze wrażenie

Przyprawy
Przyprawy
Grejpfrut
Grejpfrut
Cytryna
Cytryna

Nuty serca dusza zapachu

Cyprys
Cyprys
Lawenda
Lawenda
Cedr
Cedr

Nuty bazy fundament i trwałość

Drzewo bursztynowe
Drzewo bursztynowe
Drzewo kaszmirowe
Drzewo kaszmirowe
Drzewo sandałowe
Drzewo sandałowe
Twój wybór
Trwałość
Projekcja
Najlepsza pora roku Wiosna/Lato

Najlepsze oferty

16 ofert dla S.Oliver Life Time Men EDT 30 ml; ceny od 53.00 zł.

  • 1.Perfumeria.pl

    s.Oliver Life Time Men woda toaletowa spray 30 ml

    1.77 zł/ml 53.00 zł
    z dostawą: 61.99 zł
    Idź do sklepu
  • 2.Zapachnisci

    s.Oliver Life Time Men woda toaletowa 30ml - Zapachniści

    1.8 zł/ml 53.98 zł
    z dostawą: 68.98 zł
    Idź do sklepu
  • 3.Superpharm

    s.Oliver Life Time Men woda toaletowa spray, 30ml

    1.84 zł/ml 55.19 zł
    z dostawą: 64.18 zł
    Idź do sklepu
  • 4.Smyk

    s.Oliver, Life Time Men, woda toaletowa, spray, 30 ml

    1.9 zł/ml 56.99 zł
    z dostawą: 62.98 zł
    Idź do sklepu
  • 5.Pachnidelko

    s.Oliver Life Time Men woda toaletowa spray 30ml

    1.9 zł/ml 57.00 zł
    z dostawą: 67.99 zł
    Idź do sklepu
  • 6.Notino

    S.Oliver Life Time Men woda toaletowa dla mężczyzn 30 ml

    1.93 zł/ml 57.90 zł
    z dostawą: 66.80 zł
    Idź do sklepu
  • 7.Dolce

    s.Oliver Life Time Woda toaletowa spray 30ml

    1.97 zł/ml 59.00 zł
    z dostawą: 74.00 zł
    Idź do sklepu
  • 8.Tagomago

    s.Oliver Life Time Men woda toaletowa spray 30 ml

    2.1 zł/ml 63.00 zł
    z dostawą: 76.89 zł
    Idź do sklepu
  • 9.Fragisse

    s.Oliver Life Time Men woda toaletowa spray 30ml

    2.13 zł/ml 64.00 zł
    z dostawą: 75.00 zł
    Idź do sklepu
  • 10.Empik(Empik)

    s.Oliver Life Time Men woda toaletowa spray 30ml

    2.27 zł/ml 67.99 zł
    z dostawą: 74.98 zł
    Idź do sklepu
  • 11.Flaconi

    S.Oliver Life Time N/a Woda toaletowa 30 ml

    2.34 zł/ml 70.20 zł
    z dostawą: 84.10 zł
    Idź do sklepu
  • 12.Makeup

    S.Oliver Life Time Men 30 ml

    2.58 zł/ml 77.26 zł
    z dostawą: 89.16 zł
    Idź do sklepu
  • 13.Rossmann

    S.OLIVER Life Time woda toaletowa dla mężczyzn

    2.67 zł/ml 79.99 zł
    z dostawą: 89.98 zł
    Idź do sklepu
  • 14.Hebe

    s.Oliver Life Time Men woda toaletowa męska, 30 ml

    2.71 zł/ml 81.18 zł
    z dostawą: 91.17 zł
    Idź do sklepu
  • 15.Douglas

    S.Oliver Life Time s.Oliver Life Time Men EdT 30 ml Woda toaletowa 30 ml

    3.05 zł/ml 91.49 zł
    z dostawą: 104.48 zł
    Idź do sklepu
  • 16.Parfumdreams

    s.Oliver Life Time Men Eau de Toilette Spray 30 ml

    3.25 zł/ml 97.56 zł
    z dostawą: 109.56 zł
    Idź do sklepu

Ceny aktualizowane codziennie. Ostatnia aktualizacja: 22.10.2026.

Zgłoś błąd lub sugestię dla tego produktu

Opinie użytkowników

Poznaj opinie innych miłośników zapachów o S.Oliver Life Time Men.

0 opinii

Brak opinii dla tego produktu

Twoja opinia może być niezwykle pomocna dla innych użytkowników. Podziel się swoimi wrażeniami i pomóż im podjąć decyzję o zakupie.

Dodaj swoją opinię

Twoja recenzja pomoże innym w wyborze idealnego zapachu.

Klikając przycisk, akceptujesz regulamin. Twoja opinia zostanie sprawdzona przez moderatora.

Dziękujemy za opinię!

Twoja recenzja została przesłana do moderacji. Powinna pojawić się na stronie w ciągu 24 godzin.

S.Oliver Life Time Men: ceny i dostępność

Ceny sprawdzone w sklepach 22 października 2026. S.Oliver Life Time Men (woda toaletowa dla mężczyzn) kosztuje od 57,90 zł za 30 ml — najtaniej w sklepie Notino. Porównujemy oferty z 7 sklepów w 2 pojemnościach. Najmniej za mililitr zapłacisz w pojemności 50 ml: 157,92 zł za 100 ml.

Jak zmieniała się cena S.Oliver Life Time Men 30 ml?

Najniższa cena dnia wśród sklepów, notowana od 8 lutego 2025.

  • Najniższa cena w historii: 43,88 zł (Flaconi, 26 sierpnia 2025).
  • Najwyższa cena: 87,29 zł (30 marca 2025).
  • Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 53,99 zł.
  • Typowa cena (mediana z 620 dni): 53,99 zł.
  • Obecna cena 57,90 zł obowiązuje od 18 października 2026.
  • Cena zmieniła się 30 razy w ostatnich 90 dniach.

Ile kosztuje S.Oliver Life Time Men w poszczególnych pojemnościach?

2 pojemności
PojemnośćNajniższa cenaCena za 100 mlSklepy
30 ml 57,90 zł Notino 193,00 zł 6
50 ml 78,96 zł Makeup 157,92 zł najmniej za ml 5

Gdzie kupić S.Oliver Life Time Men 30 ml?

6 sklepów
  • Notino — 57,90 zł za 30 ml, dostawa 8,90 zł, razem 66,80 zł.
  • Empik(Empik) — 67,99 zł za 30 ml, dostawa 6,99 zł, razem 74,98 zł.
  • Makeup — 77,26 zł za 30 ml, dostawa 11,90 zł, razem 89,16 zł.
  • Hebe — 81,18 zł za 30 ml, dostawa 9,99 zł, razem 91,17 zł.
  • Douglas — 91,49 zł za 30 ml, dostawa 12,99 zł, razem 104,48 zł.
  • Parfumdreams — 97,56 zł za 30 ml, dostawa 12,00 zł, razem 109,56 zł.

Dane pochodzą z ofert sklepów, które porównujemy, i z codziennych odczytów cen. Jak porównujemy ceny →

Historia cen
S.Oliver Life Time Men Woda toaletowa dla mężczyzn 30 ml