Aby oceniać perfumy, zaloguj się.
Zaloguj sięTwoja ocena Oddaj głos Bądź pierwszy/-a — jeszcze nikt nie ocenił
Roja Parfums Apex Eau Intense
Woda perfumowana dla mężczyzn 100 ml
Zbieraj swoje flakony w jednym miejscu, dziel je na listy i śledź, ile dziś warta jest cała kolekcja.
Damy znać mailem, gdy Roja Parfums Apex Eau Intense spadnie do ceny, którą sam ustawisz. Za darmo, bez spamu — alert wyłączasz jednym kliknięciem.
Masz już konto? Zaloguj się
Wszystko w jednym miejscu
1 widok i od razu widzisz aktualne ceny, ceny historyczne oraz spadki cen dla wybranych produktów.
Elastyczna organizacja
Grupujesz produkty w elastyczne kategorie według własnych potrzeb.
Dziel się ze znajomymi
Udostępniasz swoje kolekcje znajomym na forach i w mediach społecznościowych.
Historia cen
Zmiana ceny
- 24 godz
- ↓0.3%
- 7 dni
- ↓5.0%
- 30 dni
- ↓8.5%
- 3 mies
- ↓14.8%
- 6 mies
- ↓7.5%
Śledź zmiany cen produktu Roja Parfums Apex Eau Intense w czasie.
Jak pachnie?
Kompozycja zapachowa Roja Parfums Apex Eau Intense
Znajdź podobne perfumy
Kliknij na nutę lub akord, aby zobaczyć perfumy z tym składnikiem. Włącz tryb wielokrotnego wyboru, aby połączyć kilka składników.
Zaznacz wybrane nuty i akordy, a następnie kliknij "Szukaj perfum" aby znaleźć zapachy o podobnym profilu.
Główne akordy
Piramida zapachowa
Nuty głowy pierwsze wrażenie
Nuty serca dusza zapachu
Nuty bazy fundament i trwałość
Najlepsze oferty
11 ofert dla Roja Parfums Apex Eau Intense EDP 100 ml; ceny od 757.46 zł.
Ceny aktualizowane codziennie. Ostatnia aktualizacja: 22.10.2026.
Opinie użytkowników
Poznaj opinie innych miłośników zapachów o Roja Parfums Apex Eau Intense.
Wystąpił błąd
Sukces
Brak opinii dla tego produktu
Twoja opinia może być niezwykle pomocna dla innych użytkowników. Podziel się swoimi wrażeniami i pomóż im podjąć decyzję o zakupie.
Roja Parfums Apex Eau Intense: ceny i dostępność
Ceny sprawdzone w sklepach 22 października 2026. Roja Parfums Apex Eau Intense (woda perfumowana dla mężczyzn) kosztuje od 757,46 zł za 100 ml — najtaniej w sklepie E-glamour. Porównujemy oferty z 11 sklepów w 2 pojemnościach.
Jak zmieniała się cena Roja Parfums Apex Eau Intense 100 ml?
Najniższa cena dnia wśród sklepów, notowana od 10 listopada 2025.
- Najniższa cena w historii: 749,70 zł (Elnino-parfum, 1 lutego 2026).
- Najwyższa cena: 1 595,00 zł (12 listopada 2025).
- Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 757,46 zł.
- Typowa cena (mediana z 347 dni): 889,00 zł.
- Obecna cena 757,46 zł obowiązuje od 22 października 2026.
- Cena zmieniła się 27 razy w ostatnich 90 dniach.
Ile kosztuje Roja Parfums Apex Eau Intense w poszczególnych pojemnościach?
2 pojemności
| Pojemność | Najniższa cena | Cena za 100 ml | Sklepy |
|---|---|---|---|
| 100 ml | 757,46 zł E-glamour | 757,46 zł najmniej za ml | 11 |
| 100 ml tester | 785,00 zł Zapachnisci | 785,00 zł | 1 |
Gdzie kupić Roja Parfums Apex Eau Intense 100 ml?
11 sklepów
- E-glamour — 757,46 zł za 100 ml, dostawa 11,95 zł, razem 769,41 zł.
- Elnino-parfum — 778,00 zł za 100 ml, dostawa 11,95 zł, razem 789,95 zł.
- MojeZapachy — 809,00 zł za 100 ml, z darmową dostawą.
- Zapachnisci — 829,00 zł za 100 ml, dostawa 15,00 zł, razem 844,00 zł.
- Empik(your-fragrance) — 863,86 zł za 100 ml, z darmową dostawą.
- Empik(mojezapachy) — 865,63 zł za 100 ml, z darmową dostawą.
- Allegro(CUBE_ak) — 905,90 zł za 100 ml, z darmową dostawą.
- Dolce — 915,00 zł za 100 ml, z darmową dostawą.
- Makeup — 1 342,00 zł za 100 ml, z darmową dostawą.
- Breuninger — 1 595,00 zł za 100 ml, z darmową dostawą.
- Lyko — 1 649,00 zł za 100 ml, z darmową dostawą.
Dane pochodzą z ofert sklepów, które porównujemy, i z codziennych odczytów cen. Jak porównujemy ceny →