Pendora Scents Floral Shock Woda perfumowana unisex

Pendora Scents Floral Shock

Woda perfumowana unisex 100 ml

Wyżej niż zwykle
Damy znać mailem, gdy cena spadnie
Dodaj do kolekcji

Masz już konto? Zaloguj się

Historia cen

Zmiana ceny

24 godz
0%
7 dni
↓9.1%
30 dni
↓15.9%
3 mies
↑27.8%
6 mies
↑27.8%
1 rok
↑11.5%

Śledź zmiany cen produktu Pendora Scents Floral Shock w czasie.

Obszar ceny
Najniższa cena
Użyj strzałek do nawigacji

Jak pachnie?

Zgłoś błąd lub sugestię dla tego produktu

Kompozycja zapachowa Pendora Scents Floral Shock

Znajdź podobne perfumy

Kliknij na nutę lub akord, aby zobaczyć perfumy z tym składnikiem. Włącz tryb wielokrotnego wyboru, aby połączyć kilka składników.

Zaznacz wybrane nuty i akordy, a następnie kliknij "Szukaj perfum" aby znaleźć zapachy o podobnym profilu.

Profil zapachuPendora Scents Floral Shock

fragrank.pl

Główne akordy

kwiatowy białe kwiaty cytrusowy pudrowy paczulowy drzewny piżmowy słodki ciepły korzenny

Piramida zapachowa

Nuty głowy pierwsze wrażenie

Herbata
Herbata
Bergamotka
Bergamotka
Osmantus
Osmantus

Nuty serca dusza zapachu

Orchidea
Orchidea
Jaśmin
Jaśmin
Róża
Róża
Frezja
Frezja
Kwiat pomarańczy
Kwiat pomarańczy

Nuty bazy fundament i trwałość

Paczula
Paczula
Piżmo
Piżmo
Wanilia
Wanilia
Twój wybór

Najlepsze oferty

3 oferty dla Pendora Scents Floral Shock EDP 100 ml; ceny od 74.73 zł.

  • 1.Makeup

    Pendora Scents Floral Shock 100 ml

    0.75 zł/ml 74.73 zł
    z dostawą: 86.63 zł
    Idź do sklepu
  • 2.Allegro(indizio-perfumy)

    PENDORA SCENTS FLORAL SHOCK 100ML WODA PERFUMOWANA DAMSKA PERFUMY ARABSKIE

    1.0 zł/ml 99.99 zł
    z dostawą: 112.98 zł
    Idź do sklepu
  • 3.Empik(perfumeria-indizio)

    Pendora Scents Floral Shock 100ml Woda Perfumowana Damska Perfumy Arabskie

    1.0 zł/ml 99.99 zł
    z dostawą: 110.98 zł
    Idź do sklepu

Ceny aktualizowane codziennie. Ostatnia aktualizacja: 25.10.2026.

Zgłoś błąd lub sugestię dla tego produktu

Opinie użytkowników

Poznaj opinie innych miłośników zapachów o Pendora Scents Floral Shock.

0 opinii

Brak opinii dla tego produktu

Twoja opinia może być niezwykle pomocna dla innych użytkowników. Podziel się swoimi wrażeniami i pomóż im podjąć decyzję o zakupie.

Dodaj swoją opinię

Twoja recenzja pomoże innym w wyborze idealnego zapachu.

Klikając przycisk, akceptujesz regulamin. Twoja opinia zostanie sprawdzona przez moderatora.

Dziękujemy za opinię!

Twoja recenzja została przesłana do moderacji. Powinna pojawić się na stronie w ciągu 24 godzin.

Pendora Scents Floral Shock: ceny i dostępność

Ceny sprawdzone w sklepach 25 października 2026. Pendora Scents Floral Shock (woda perfumowana unisex) kosztuje od 74,73 zł za 100 ml — najtaniej w sklepie Makeup. Porównujemy oferty z 3 sklepów w pojemności 100 ml.

Jak zmieniała się cena Pendora Scents Floral Shock 100 ml?

Najniższa cena dnia wśród sklepów, notowana od 7 października 2025.

  • Najniższa cena w historii: 55,20 zł (Perfumeria.pl, 21 października 2025).
  • Najwyższa cena: 88,90 zł (25 września 2026).
  • Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 74,73 zł.
  • Typowa cena (mediana z 384 dni): 58,46 zł.
  • Obecna cena 74,73 zł obowiązuje od 20 października 2026.
  • Cena zmieniła się 6 razy w ostatnich 90 dniach.

Gdzie kupić Pendora Scents Floral Shock 100 ml?

3 sklepy
  • Makeup — 74,73 zł za 100 ml, dostawa 11,90 zł, razem 86,63 zł.
  • Empik(perfumeria-indizio) — 99,99 zł za 100 ml, dostawa 10,99 zł, razem 110,98 zł.
  • Allegro(indizio-perfumy) — 99,99 zł za 100 ml, dostawa 12,99 zł, razem 112,98 zł.

Dane pochodzą z ofert sklepów, które porównujemy, i z codziennych odczytów cen. Jak porównujemy ceny →

Historia cen
Pendora Scents Floral Shock Woda perfumowana unisex 100 ml