Omerta Invasion Awakening Woda perfumowana dla kobiet

Omerta Invasion Awakening

Woda perfumowana dla kobiet 100 ml

Najlepsza cena
Damy znać mailem, gdy cena spadnie
Dodaj do kolekcji

Masz już konto? Zaloguj się

Historia cen

Śledź zmiany cen produktu Omerta Invasion Awakening w czasie.

Obszar ceny
Najniższa cena
Użyj strzałek do nawigacji

Jak pachnie?

Zgłoś błąd lub sugestię dla tego produktu

Kompozycja zapachowa Omerta Invasion Awakening

Znajdź podobne perfumy

Kliknij na nutę lub akord, aby zobaczyć perfumy z tym składnikiem. Włącz tryb wielokrotnego wyboru, aby połączyć kilka składników.

Zaznacz wybrane nuty i akordy, a następnie kliknij "Szukaj perfum" aby znaleźć zapachy o podobnym profilu.

Główne akordy

kokosowy waniliowy pudrowy białe kwiaty słodki drzewny piżmowy mleczny kwiatowy cytrusowy

Piramida zapachowa

Nuty głowy pierwsze wrażenie

Kokos
Kokos
Bergamotka
Bergamotka

Nuty serca dusza zapachu

Jaśmin
Jaśmin
Heliotrop
Heliotrop

Nuty bazy fundament i trwałość

Wanilia
Wanilia
Drzewo kaszmirowe
Drzewo kaszmirowe
Twój wybór

Najlepsze oferty

Zgłoś błąd lub sugestię dla tego produktu

3 archiwalne oferty; ostatnie ceny od 19.89 zł.

Ten produkt jest aktualnie niedostępny

Poniżej znajdziesz sklepy, w których produkt był wcześniej dostępny — warto do nich zajrzeć, bo oferta może wrócić.

  • Perfumeria.pl
    1.Perfumeria.pl

    Omerta Invasion Awakening woda perfumowana spray 100ml

    0.2 zł/ml
    19.89 z dostawą: 28.88 zł
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie
  • Tagomago
    2.Tagomago

    Omerta Invasion Awakening woda perfumowana

    0.23 zł/ml
    22.50 z dostawą: 36.39 zł
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie
  • Dolce
    3.Dolce

    Omerta Invasion Awakening Woda perfumowana spray 100ml

    0.28 zł/ml
    28.00 z dostawą: 43.00 zł
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie

Ceny aktualizowane codziennie. Ostatnia aktualizacja: 11.03.2025.

Opinie użytkowników

Poznaj opinie innych miłośników zapachów o Omerta Invasion Awakening.

0 opinii

Brak opinii dla tego produktu

Twoja opinia może być niezwykle pomocna dla innych użytkowników. Podziel się swoimi wrażeniami i pomóż im podjąć decyzję o zakupie.

Dodaj swoją opinię

Twoja recenzja pomoże innym w wyborze idealnego zapachu.

Klikając przycisk, akceptujesz regulamin. Twoja opinia zostanie sprawdzona przez moderatora.

Dziękujemy za opinię!

Twoja recenzja została przesłana do moderacji. Powinna pojawić się na stronie w ciągu 24 godzin.

Historia cen
Omerta Invasion Awakening Woda perfumowana dla kobiet 100 ml

Najtaniej
19.89
Perfumeria.pl
idź do sklepu