Aby oceniać perfumy, zaloguj się.
Zaloguj sięTwoja ocena Oddaj głos Bądź pierwszy/-a — jeszcze nikt nie ocenił
Nina Ricci Nina
Dezodorant w sprayu dla kobiet 150 ml
Zbieraj swoje flakony w jednym miejscu, dziel je na listy i śledź, ile dziś warta jest cała kolekcja.
Damy znać mailem, gdy Nina Ricci Nina spadnie do ceny, którą sam ustawisz. Za darmo, bez spamu — alert wyłączasz jednym kliknięciem.
Masz już konto? Zaloguj się
Wszystko w jednym miejscu
1 widok i od razu widzisz aktualne ceny, ceny historyczne oraz spadki cen dla wybranych produktów.
Elastyczna organizacja
Grupujesz produkty w elastyczne kategorie według własnych potrzeb.
Dziel się ze znajomymi
Udostępniasz swoje kolekcje znajomym na forach i w mediach społecznościowych.
Historia cen
Zmiana ceny
- 24 godz
- 0%
- 7 dni
- ↑7.7%
- 30 dni
- ↓2.3%
- 3 mies
- ↑7.1%
- 6 mies
- ↓28.5%
- 1 rok
- ↓6.0%
Śledź zmiany cen produktu Nina Ricci Nina w czasie.
Jak pachnie?
Kompozycja zapachowa Nina Ricci Nina
Znajdź podobne perfumy
Kliknij na nutę lub akord, aby zobaczyć perfumy z tym składnikiem. Włącz tryb wielokrotnego wyboru, aby połączyć kilka składników.
Zaznacz wybrane nuty i akordy, a następnie kliknij "Szukaj perfum" aby znaleźć zapachy o podobnym profilu.
Główne akordy
Piramida zapachowa
Nuty głowy pierwsze wrażenie
Nuty serca dusza zapachu
Nuty bazy fundament i trwałość
Najlepsze oferty
19 ofert dla dezodorantu Nina Ricci Nina 150 ml; ceny od 84.00 zł.
Ceny aktualizowane codziennie. Ostatnia aktualizacja: 22.10.2026.
Opinie użytkowników
Poznaj opinie innych miłośników zapachów o Nina Ricci Nina.
Wystąpił błąd
Sukces
Brak opinii dla tego produktu
Twoja opinia może być niezwykle pomocna dla innych użytkowników. Podziel się swoimi wrażeniami i pomóż im podjąć decyzję o zakupie.
Nina Ricci Nina: ceny i dostępność
Ceny sprawdzone w sklepach 22 października 2026. Nina Ricci Nina (dezodorant w sprayu dla kobiet) kosztuje od 84,00 zł za 150 ml — najtaniej w sklepie Pachnidelko. Porównujemy oferty z 19 sklepów w pojemności 150 ml.
Jak zmieniała się cena Nina Ricci Nina 150 ml?
Najniższa cena dnia wśród sklepów, notowana od 8 lutego 2025.
- Najniższa cena w historii: 74,72 zł (E-glamour, 8 czerwca 2026).
- Najwyższa cena: 129,00 zł (11 lutego 2026).
- Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 78,00 zł.
- Typowa cena (mediana z 620 dni): 84,55 zł.
- Obecna cena 84,00 zł obowiązuje od 19 października 2026.
- Cena zmieniła się 31 razy w ostatnich 90 dniach.
Gdzie kupić Nina Ricci Nina 150 ml?
19 sklepów
- Pachnidelko — 84,00 zł za 150 ml, dostawa 10,99 zł, razem 94,99 zł.
- Empik(Empik) — 89,99 zł za 150 ml, dostawa 6,99 zł, razem 96,98 zł.
- Elnino-parfum — 87,50 zł za 150 ml, dostawa 11,95 zł, razem 99,45 zł.
- Flaconi — 99,96 zł za 150 ml, z darmową dostawą.
- Allegro(pachnij_pl) — 90,26 zł za 150 ml, dostawa 10,49 zł, razem 100,75 zł.
- Allegro(Lemur_24) — 91,20 zł za 150 ml, dostawa 10,49 zł, razem 101,69 zł.
- Allegro(Perfumeria-pl) — 91,92 zł za 150 ml, dostawa 9,99 zł, razem 101,91 zł.
- Brasty — 89,91 zł za 150 ml, dostawa 12,00 zł, razem 101,91 zł.
- Allegro(CUBE_ak) — 91,96 zł za 150 ml, dostawa 9,99 zł, razem 101,95 zł.
- Allegro(tagomago) — 92,79 zł za 150 ml, dostawa 9,99 zł, razem 102,78 zł.
- Empik(morele-net) — 92,82 zł za 150 ml, dostawa 10,99 zł, razem 103,81 zł.
- Allegro(pachnidelko-pl) — 93,39 zł za 150 ml, dostawa 10,49 zł, razem 103,88 zł.
- Allegro(Allegro) — 96,92 zł za 150 ml, dostawa 9,99 zł, razem 106,91 zł.
- Hebe — 98,06 zł za 150 ml, dostawa 9,99 zł, razem 108,05 zł.
- Empik(mojezapachy) — 101,65 zł za 150 ml, dostawa 10,99 zł, razem 112,64 zł.
- Empik(your-fragrance) — 104,23 zł za 150 ml, dostawa 10,99 zł, razem 115,22 zł.
- E-glamour — 105,74 zł za 150 ml, dostawa 11,95 zł, razem 117,69 zł.
- Dolce — 105,00 zł za 150 ml, dostawa 15,00 zł, razem 120,00 zł.
- Notino — 113,50 zł za 150 ml, dostawa 8,90 zł, razem 122,40 zł.
Dane pochodzą z ofert sklepów, które porównujemy, i z codziennych odczytów cen. Jak porównujemy ceny →