Aby oceniać perfumy, zaloguj się.
Zaloguj sięTwoja ocena Oddaj głos Bądź pierwszy/-a — jeszcze nikt nie ocenił
Milton Lloyd Bondage Hommes
Woda toaletowa dla mężczyzn 50 ml
Zbieraj swoje flakony w jednym miejscu, dziel je na listy i śledź, ile dziś warta jest cała kolekcja.
Damy znać mailem, gdy Milton Lloyd Bondage Hommes spadnie do ceny, którą sam ustawisz. Za darmo, bez spamu — alert wyłączasz jednym kliknięciem.
Masz już konto? Zaloguj się
Wszystko w jednym miejscu
1 widok i od razu widzisz aktualne ceny, ceny historyczne oraz spadki cen dla wybranych produktów.
Elastyczna organizacja
Grupujesz produkty w elastyczne kategorie według własnych potrzeb.
Dziel się ze znajomymi
Udostępniasz swoje kolekcje znajomym na forach i w mediach społecznościowych.
Historia cen
Zmiana ceny
- 24 godz
- 0%
- 7 dni
- ↓50.9%
- 30 dni
- ↑52.9%
- 3 mies
- ↑53.7%
- 6 mies
- ↓39.3%
Śledź zmiany cen produktu Milton Lloyd Bondage Hommes w czasie.
Jak pachnie?
Kompozycja zapachowa Milton Lloyd Bondage Hommes
Znajdź podobne perfumy
Kliknij na nutę lub akord, aby zobaczyć perfumy z tym składnikiem. Włącz tryb wielokrotnego wyboru, aby połączyć kilka składników.
Zaznacz wybrane nuty i akordy, a następnie kliknij "Szukaj perfum" aby znaleźć zapachy o podobnym profilu.
Główne akordy
Piramida zapachowa
Nuty serca dusza zapachu
Nuty bazy fundament i trwałość
Najlepsze oferty
2 oferty dla Milton Lloyd Bondage Hommes EDT 50 ml; ceny od 26.92 zł.
Ceny aktualizowane codziennie. Ostatnia aktualizacja: 22.10.2026.
Opinie użytkowników
Poznaj opinie innych miłośników zapachów o Milton Lloyd Bondage Hommes.
Wystąpił błąd
Sukces
Brak opinii dla tego produktu
Twoja opinia może być niezwykle pomocna dla innych użytkowników. Podziel się swoimi wrażeniami i pomóż im podjąć decyzję o zakupie.
Milton Lloyd Bondage Hommes: ceny i dostępność
Ceny sprawdzone w sklepach 22 października 2026. Milton Lloyd Bondage Hommes (woda toaletowa dla mężczyzn) kosztuje od 26,92 zł za 50 ml — najtaniej w sklepie Amazon.pl(Amazon). Porównujemy oferty z 2 sklepów w pojemności 50 ml.
Jak zmieniała się cena Milton Lloyd Bondage Hommes 50 ml?
Najniższa cena dnia wśród sklepów, notowana od 27 października 2025.
- Najniższa cena w historii: 14,90 zł (Amazon.pl(Amazon), 27 lipca 2026).
- Najwyższa cena: 54,79 zł (10 października 2026).
- Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 15,81 zł.
- Typowa cena (mediana z 360 dni): 28,00 zł.
- Obecna cena 26,92 zł obowiązuje od 19 października 2026.
- Cena zmieniła się 35 razy w ostatnich 90 dniach.
Gdzie kupić Milton Lloyd Bondage Hommes 50 ml?
2 sklepy
- Amazon.pl(Amazon) — 26,92 zł za 50 ml, dostawa 8,99 zł, razem 35,91 zł.
- Allegro(perfumyOPTIMA) — 54,80 zł za 50 ml, dostawa 10,49 zł, razem 65,29 zł.
Dane pochodzą z ofert sklepów, które porównujemy, i z codziennych odczytów cen. Jak porównujemy ceny →