Michael Malul Jet Black Intense Woda perfumowana dla mężczyzn

Michael Malul Jet Black Intense

Woda perfumowana dla mężczyzn 100 ml

Najlepsza cena
Damy znać mailem, gdy cena spadnie
Dodaj do kolekcji

Masz już konto? Zaloguj się

Historia cen

Śledź zmiany cen produktu Michael Malul Jet Black Intense w czasie.

Obszar ceny
Najniższa cena
Użyj strzałek do nawigacji

Jak pachnie?

Zgłoś błąd lub sugestię dla tego produktu

Kompozycja zapachowa Michael Malul Jet Black Intense

Znajdź podobne perfumy

Kliknij na nutę lub akord, aby zobaczyć perfumy z tym składnikiem. Włącz tryb wielokrotnego wyboru, aby połączyć kilka składników.

Zaznacz wybrane nuty i akordy, a następnie kliknij "Szukaj perfum" aby znaleźć zapachy o podobnym profilu.

Główne akordy

aromatyczny świeży korzenny drzewny zielony lawendowy

Piramida zapachowa

Nuty głowy pierwsze wrażenie

Mięta
Mięta
Elemi
Elemi
Jabłko
Jabłko

Nuty serca dusza zapachu

Lawenda
Lawenda
Szałwia muszkatołowa
Szałwia muszkatołowa
Jałowiec
Jałowiec

Nuty bazy fundament i trwałość

Zamsz
Zamsz
Korzeń wetywerii
Korzeń wetywerii
Paczula
Paczula
Twój wybór
Trwałość
Projekcja
Najlepsza pora roku Wiosna/Jesień/Zima

Najlepsze oferty

Zgłoś błąd lub sugestię dla tego produktu

1 oferta dla Michael Malul Jet Black Intense EDP 100 ml; ceny od 519.99 zł.

Pokaż niedostępne
  • Sobelia
    1.Sobelia

    Jet Black Intense - Michael Malul Eau De Parfum Spray 100 ml

    5.2 zł/ml
    519.99 z dostawą: 542.99 zł
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie

Ceny aktualizowane codziennie. Ostatnia aktualizacja: 25.08.2026.

Opinie użytkowników

Poznaj opinie innych miłośników zapachów o Michael Malul Jet Black Intense.

0 opinii

Brak opinii dla tego produktu

Twoja opinia może być niezwykle pomocna dla innych użytkowników. Podziel się swoimi wrażeniami i pomóż im podjąć decyzję o zakupie.

Dodaj swoją opinię

Twoja recenzja pomoże innym w wyborze idealnego zapachu.

Klikając przycisk, akceptujesz regulamin. Twoja opinia zostanie sprawdzona przez moderatora.

Dziękujemy za opinię!

Twoja recenzja została przesłana do moderacji. Powinna pojawić się na stronie w ciągu 24 godzin.

Historia cen
Michael Malul Jet Black Intense Woda perfumowana dla mężczyzn 100 ml

Najtaniej
519.99
Sobelia
idź do sklepu