Mercedes-Benz Land Woda perfumowana dla mężczyzn

Mercedes-Benz Land

Woda perfumowana dla mężczyzn 100 ml tester

Damy znać mailem, gdy cena spadnie
Dodaj do kolekcji

Masz już konto? Zaloguj się

Historia cen

Zmiana ceny

24 godz
0%
7 dni
↑4.9%
30 dni
↑4.9%
3 mies
↓15.7%
6 mies
↑25.0%
1 rok
↓24.5%

Śledź zmiany cen produktu Mercedes-Benz Land w czasie.

Obszar ceny
Najniższa cena
Użyj strzałek do nawigacji

Jak pachnie?

Zgłoś błąd lub sugestię dla tego produktu

Kompozycja zapachowa Mercedes-Benz Land

Znajdź podobne perfumy

Kliknij na nutę lub akord, aby zobaczyć perfumy z tym składnikiem. Włącz tryb wielokrotnego wyboru, aby połączyć kilka składników.

Zaznacz wybrane nuty i akordy, a następnie kliknij "Szukaj perfum" aby znaleźć zapachy o podobnym profilu.

Główne akordy

drzewny aromatyczny świeży korzenny ciepły korzenny kakaowy paczulowy słodki waniliowy balsamiczny

Piramida zapachowa

Nuty głowy pierwsze wrażenie

Rozmaryn
Rozmaryn
Czarny pieprz
Czarny pieprz

Nuty serca dusza zapachu

Kakao
Kakao
Jodła balsamiczna
Jodła balsamiczna
Geranium
Geranium

Nuty bazy fundament i trwałość

Paczula
Paczula
Fasolka tonka
Fasolka tonka
Nuty drzewne
Nuty drzewne
Twój wybór
Trwałość
Projekcja
Najlepsza pora roku Wiosna/Jesień/Zima

Najlepsze oferty

5 ofert dla Mercedes-Benz Land EDP 100 ml tester; ceny od 82.00 zł.

  • 1.Elnino-parfum

    Mercedes-Benz Land Woda perfumowana dla mężczyzn 100 ml tester

    0.82 zł/ml 82.00 zł
    z dostawą: 93.95 zł
    Idź do sklepu
  • 2.E-glamour

    Mercedes-Benz Land Woda perfumowana dla mężczyzn 100 ml tester

    0.85 zł/ml 84.99 zł
    z dostawą: 96.94 zł
    Idź do sklepu
  • 3.iZapachy

    Mercedes-Benz Land 100ml woda perfumowana produkt bez opakowania

    0.86 zł/ml 86.00 zł
    z dostawą: 96.00 zł
    Idź do sklepu
  • 4.Zapachnisci

    Mercedes-Benz Land woda perfumowana 100ml - produkt bez opakowania

    0.87 zł/ml 86.59 zł
    z dostawą: 101.59 zł
    Idź do sklepu
  • 5.Pachnidelko

    Mercedes-Benz Land woda perfumowana spray 100ml - produkt bez opakowania

    0.89 zł/ml 89.00 zł
    z dostawą: 99.99 zł
    Idź do sklepu

Ceny aktualizowane codziennie. Ostatnia aktualizacja: 19.10.2026.

Zgłoś błąd lub sugestię dla tego produktu

Opinie użytkowników

Poznaj opinie innych miłośników zapachów o Mercedes-Benz Land.

0 opinii

Brak opinii dla tego produktu

Twoja opinia może być niezwykle pomocna dla innych użytkowników. Podziel się swoimi wrażeniami i pomóż im podjąć decyzję o zakupie.

Dodaj swoją opinię

Twoja recenzja pomoże innym w wyborze idealnego zapachu.

Klikając przycisk, akceptujesz regulamin. Twoja opinia zostanie sprawdzona przez moderatora.

Dziękujemy za opinię!

Twoja recenzja została przesłana do moderacji. Powinna pojawić się na stronie w ciągu 24 godzin.

Mercedes-Benz Land: ceny i dostępność

Ceny sprawdzone w sklepach . Mercedes-Benz Land (woda perfumowana dla mężczyzn) kosztuje od 86,00 zł za 100 ml tester — najtaniej w sklepie iZapachy. Porównujemy oferty z 33 sklepów w 6 pojemnościach.

Jak zmieniała się cena Mercedes-Benz Land 100 ml tester?

Najniższa cena dnia wśród sklepów, notowana od .

  • Najniższa cena w historii: 56,50 zł (E-glamour, 7 maja 2026).
  • Najwyższa cena: 183,50 zł (15 sierpnia 2025).
  • Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 82,00 zł.
  • Typowa cena (mediana z 617 dni): 102,63 zł.
  • Obecna cena 86,00 zł obowiązuje od 15 października 2026.
  • Cena zmieniła się 4 razy w ostatnich 90 dniach.

Ile kosztuje Mercedes-Benz Land w poszczególnych pojemnościach?

7 pojemności
PojemnośćNajniższa cenaCena za 100 mlSklepy
30 ml 91,11 zł Tagomago 303,70 zł 23
60 ml 98,00 zł Perfumy.pl 163,33 zł 12
100 ml 118,99 zł Brasty 118,99 zł 10
100 ml refill 384,12 zł Parfumdreams 384,12 zł 1
100 ml tester 86,00 zł iZapachy 86,00 zł najmniej za ml 3
100 ml EDP + 1.5 ml Sea EDP + 1.5 ml Air EDP + 110 g żel + 30 ml olejek do brody 302,40 zł Notino — 1
60 ml tester brak w sklepach — 0

Gdzie kupić Mercedes-Benz Land 100 ml tester?

3 sklepy
  • iZapachy — 86,00 zł za 100 ml tester, dostawa 10,00 zł, razem 96,00 zł.
  • Pachnidelko — 89,00 zł za 100 ml tester, dostawa 10,99 zł, razem 99,99 zł.
  • Zapachnisci — 86,59 zł za 100 ml tester, dostawa 15,00 zł, razem 101,59 zł.

Dane pochodzą z ofert sklepów, które porównujemy, i z codziennych odczytów cen. Jak porównujemy ceny →

Historia cen
Mercedes-Benz Land Woda perfumowana dla mężczyzn 100 ml tester