Aby oceniać perfumy, zaloguj się.
Zaloguj sięTwoja ocena Oddaj głos Bądź pierwszy/-a — jeszcze nikt nie ocenił
Marina De Bourbon Classique
Woda perfumowana dla kobiet 100 ml
Zbieraj swoje flakony w jednym miejscu, dziel je na listy i śledź, ile dziś warta jest cała kolekcja.
Damy znać mailem, gdy Marina De Bourbon Classique spadnie do ceny, którą sam ustawisz. Za darmo, bez spamu — alert wyłączasz jednym kliknięciem.
Masz już konto? Zaloguj się
Wszystko w jednym miejscu
1 widok i od razu widzisz aktualne ceny, ceny historyczne oraz spadki cen dla wybranych produktów.
Elastyczna organizacja
Grupujesz produkty w elastyczne kategorie według własnych potrzeb.
Dziel się ze znajomymi
Udostępniasz swoje kolekcje znajomym na forach i w mediach społecznościowych.
Historia cen
Zmiana ceny
- 24 godz
- 0%
- 7 dni
- ↓0.4%
- 30 dni
- ↓5.0%
- 3 mies
- ↑21.1%
- 6 mies
- ↑13.0%
- 1 rok
- ↓36.7%
Śledź zmiany cen produktu Marina De Bourbon Classique w czasie.
Jak pachnie?
Kompozycja zapachowa Marina De Bourbon Classique
Znajdź podobne perfumy
Kliknij na nutę lub akord, aby zobaczyć perfumy z tym składnikiem. Włącz tryb wielokrotnego wyboru, aby połączyć kilka składników.
Zaznacz wybrane nuty i akordy, a następnie kliknij "Szukaj perfum" aby znaleźć zapachy o podobnym profilu.
Główne akordy
Piramida zapachowa
Nuty głowy pierwsze wrażenie
Nuty serca dusza zapachu
Nuty bazy fundament i trwałość
Najlepsze oferty
4 oferty dla Marina De Bourbon Classique EDP 100 ml; ceny od 169.56 zł.
Ceny aktualizowane codziennie. Ostatnia aktualizacja: 22.10.2026.
Opinie użytkowników
Poznaj opinie innych miłośników zapachów o Marina De Bourbon Classique.
Wystąpił błąd
Sukces
Brak opinii dla tego produktu
Twoja opinia może być niezwykle pomocna dla innych użytkowników. Podziel się swoimi wrażeniami i pomóż im podjąć decyzję o zakupie.
Marina De Bourbon Classique: ceny i dostępność
Ceny sprawdzone w sklepach 22 października 2026. Marina De Bourbon Classique (woda perfumowana dla kobiet) kosztuje od 169,56 zł za 100 ml — najtaniej w sklepie E-glamour. Porównujemy oferty z 4 sklepów w pojemności 100 ml.
Jak zmieniała się cena Marina De Bourbon Classique 100 ml?
Najniższa cena dnia wśród sklepów, notowana od 8 lutego 2025.
- Najniższa cena w historii: 130,50 zł (E-glamour, 28 kwietnia 2026).
- Najwyższa cena: 373,00 zł (23 sierpnia 2025).
- Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 169,56 zł.
- Typowa cena (mediana z 620 dni): 234,99 zł.
- Obecna cena 169,56 zł obowiązuje od 20 października 2026.
- Cena zmieniła się 32 razy w ostatnich 90 dniach.
Gdzie kupić Marina De Bourbon Classique 100 ml?
4 sklepy
- E-glamour — 169,56 zł za 100 ml, dostawa 11,95 zł, razem 181,51 zł.
- Elnino-parfum — 174,00 zł za 100 ml, dostawa 11,95 zł, razem 185,95 zł.
- Allegro(CUBE_ak) — 180,89 zł za 100 ml, dostawa 9,99 zł, razem 190,88 zł.
- Allegro(Vintage-Perfumes) — 299,00 zł za 100 ml, dostawa 11,00 zł, razem 310,00 zł.
Dane pochodzą z ofert sklepów, które porównujemy, i z codziennych odczytów cen. Jak porównujemy ceny →