Aby oceniać perfumy, zaloguj się.
Zaloguj sięTwoja ocena Oddaj głos Bądź pierwszy/-a — jeszcze nikt nie ocenił
Marc Jacobs Daisy Love
Zestaw: 50 ml EDT + 75 ml mleczko + 75 ml żel
Zbieraj swoje flakony w jednym miejscu, dziel je na listy i śledź, ile dziś warta jest cała kolekcja.
Damy znać mailem, gdy Marc Jacobs Daisy Love spadnie do ceny, którą sam ustawisz. Za darmo, bez spamu — alert wyłączasz jednym kliknięciem.
Masz już konto? Zaloguj się
Wszystko w jednym miejscu
1 widok i od razu widzisz aktualne ceny, ceny historyczne oraz spadki cen dla wybranych produktów.
Elastyczna organizacja
Grupujesz produkty w elastyczne kategorie według własnych potrzeb.
Dziel się ze znajomymi
Udostępniasz swoje kolekcje znajomym na forach i w mediach społecznościowych.
Historia cen
Zmiana ceny
- 24 godz
- 0%
- 7 dni
- 0%
- 30 dni
- 0%
- 3 mies
- 0%
- 6 mies
- 0%
- 1 rok
- ↑67.9%
Śledź zmiany cen produktu Marc Jacobs Daisy Love w czasie.
Jak pachnie?
Kompozycja zapachowa Marc Jacobs Daisy Love
Znajdź podobne perfumy
Kliknij na nutę lub akord, aby zobaczyć perfumy z tym składnikiem. Włącz tryb wielokrotnego wyboru, aby połączyć kilka składników.
Zaznacz wybrane nuty i akordy, a następnie kliknij "Szukaj perfum" aby znaleźć zapachy o podobnym profilu.
Główne akordy
Piramida zapachowa
Nuty głowy pierwsze wrażenie
Nuty serca dusza zapachu
Nuty bazy fundament i trwałość
Najlepsze oferty
1 oferta dla Marc Jacobs Daisy Love EDT 50 ml EDT + 75 ml mleczko + 75 ml żel; ceny od 249.00 zł.
Ceny aktualizowane codziennie. Ostatnia aktualizacja: 22.10.2026.
Opinie użytkowników
Poznaj opinie innych miłośników zapachów o Marc Jacobs Daisy Love.
Wystąpił błąd
Sukces
Brak opinii dla tego produktu
Twoja opinia może być niezwykle pomocna dla innych użytkowników. Podziel się swoimi wrażeniami i pomóż im podjąć decyzję o zakupie.
Marc Jacobs Daisy Love: ceny i dostępność
Ceny sprawdzone w sklepach 22 października 2026. Marc Jacobs Daisy Love (woda toaletowa dla kobiet) kosztuje od 124,00 zł za 30 ml — najtaniej w sklepie Elnino-parfum. Porównujemy oferty z 46 sklepów w 7 pojemnościach. Najmniej za mililitr zapłacisz w pojemności 150 ml: 200,33 zł za 100 ml.
Jak zmieniała się cena Marc Jacobs Daisy Love 50 ml EDT + 75 ml mleczko + 75 ml żel?
Najniższa cena dnia wśród sklepów, notowana od 28 lutego 2025.
- Najniższa cena w historii: 148,31 zł (Elnino-parfum, 27 marca 2026).
- Najwyższa cena: 254,98 zł (29 sierpnia 2025).
- Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 249,00 zł.
- Typowa cena (mediana z 600 dni): 148,31 zł.
- Obecna cena 249,00 zł obowiązuje od 28 marca 2026.
- Cena nie zmieniła się w ostatnich 90 dniach.
Ile kosztuje Marc Jacobs Daisy Love w poszczególnych pojemnościach?
9 pojemności
| Pojemność | Najniższa cena | Cena za 100 ml | Sklepy |
|---|---|---|---|
| 20 ml | 243,99 zł Sobelia | 1 219,95 zł | 1 |
| 30 ml | 124,00 zł Elnino-parfum | 413,33 zł | 17 |
| 50 ml | 128,50 zł E-glamour | 257,00 zł | 27 |
| 100 ml | 231,90 zł E-glamour | 231,90 zł | 32 |
| 100 ml tester | 204,00 zł Elnino-parfum | 204,00 zł | 4 |
| 150 ml | 300,50 zł Notino | 200,33 zł najmniej za ml | 3 |
| 50 ml EDT + 75 ml mleczko + 75 ml żel | 249,00 zł Marciano | — | 1 |
| 1.2 ml | brak w sklepach | — | 0 |
| 10 ml | brak w sklepach | — | 0 |
Gdzie kupić Marc Jacobs Daisy Love 50 ml EDT + 75 ml mleczko + 75 ml żel?
1 sklep
- Marciano — 249,00 zł za 50 ml EDT + 75 ml mleczko + 75 ml żel, dostawa 15,00 zł, razem 264,00 zł.
Dane pochodzą z ofert sklepów, które porównujemy, i z codziennych odczytów cen. Jak porównujemy ceny →