Aby oceniać perfumy, zaloguj się.
Zaloguj sięTwoja ocena Oddaj głos Bądź pierwszy/-a — jeszcze nikt nie ocenił
Mandarina Duck Mandarina Duck
Woda toaletowa dla kobiet 100 ml
Zbieraj swoje flakony w jednym miejscu, dziel je na listy i śledź, ile dziś warta jest cała kolekcja.
Damy znać mailem, gdy Mandarina Duck Mandarina Duck spadnie do ceny, którą sam ustawisz. Za darmo, bez spamu — alert wyłączasz jednym kliknięciem.
Masz już konto? Zaloguj się
Wszystko w jednym miejscu
1 widok i od razu widzisz aktualne ceny, ceny historyczne oraz spadki cen dla wybranych produktów.
Elastyczna organizacja
Grupujesz produkty w elastyczne kategorie według własnych potrzeb.
Dziel się ze znajomymi
Udostępniasz swoje kolekcje znajomym na forach i w mediach społecznościowych.
Historia cen
Zmiana ceny
- 24 godz
- ↓4.9%
- 7 dni
- ↓4.9%
- 30 dni
- ↓0.7%
- 3 mies
- ↑7.2%
- 6 mies
- ↓0.9%
- 1 rok
- ↓10.8%
Śledź zmiany cen produktu Mandarina Duck Mandarina Duck w czasie.
Jak pachnie?
Kompozycja zapachowa Mandarina Duck Mandarina Duck
Znajdź podobne perfumy
Kliknij na nutę lub akord, aby zobaczyć perfumy z tym składnikiem. Włącz tryb wielokrotnego wyboru, aby połączyć kilka składników.
Zaznacz wybrane nuty i akordy, a następnie kliknij "Szukaj perfum" aby znaleźć zapachy o podobnym profilu.
Główne akordy
Piramida zapachowa
Nuty głowy pierwsze wrażenie
Nuty serca dusza zapachu
Najlepsze oferty
11 ofert dla Mandarina Duck Mandarina Duck EDT 100 ml; ceny od 78.76 zł.
Ceny aktualizowane codziennie. Ostatnia aktualizacja: 23.10.2026.
Opinie użytkowników
Poznaj opinie innych miłośników zapachów o Mandarina Duck Mandarina Duck.
Wystąpił błąd
Sukces
Brak opinii dla tego produktu
Twoja opinia może być niezwykle pomocna dla innych użytkowników. Podziel się swoimi wrażeniami i pomóż im podjąć decyzję o zakupie.
Mandarina Duck Mandarina Duck: ceny i dostępność
Ceny sprawdzone w sklepach 23 października 2026. Mandarina Duck Mandarina Duck (woda toaletowa dla kobiet) kosztuje od 78,76 zł za 100 ml — najtaniej w sklepie Brasty. Porównujemy oferty z 11 sklepów w pojemności 100 ml.
Jak zmieniała się cena Mandarina Duck Mandarina Duck 100 ml?
Najniższa cena dnia wśród sklepów, notowana od 8 lutego 2025.
- Najniższa cena w historii: 71,52 zł (Brasty, 30 lipca 2026).
- Najwyższa cena: 167,99 zł (17 maja 2025).
- Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 77,00 zł.
- Typowa cena (mediana z 621 dni): 87,27 zł.
- Obecna cena 78,76 zł obowiązuje od 23 października 2026.
- Cena zmieniła się 36 razy w ostatnich 90 dniach.
Ile kosztuje Mandarina Duck Mandarina Duck w poszczególnych pojemnościach?
3 pojemności
| Pojemność | Najniższa cena | Cena za 100 ml | Sklepy |
|---|---|---|---|
| 100 ml | 78,76 zł Brasty | 78,76 zł | 11 |
| 50 ml | brak w sklepach | — | 0 |
| 100 ml tester | brak w sklepach | — | 0 |
Gdzie kupić Mandarina Duck Mandarina Duck 100 ml?
11 sklepów
- Brasty — 78,76 zł za 100 ml, dostawa 12,00 zł, razem 90,76 zł.
- E-glamour — 82,85 zł za 100 ml, dostawa 11,95 zł, razem 94,80 zł.
- Elnino-parfum — 83,00 zł za 100 ml, dostawa 11,95 zł, razem 94,95 zł.
- Aelia — 99,00 zł za 100 ml, dostawa 9,99 zł, razem 108,99 zł.
- Notino — 100,50 zł za 100 ml, dostawa 8,90 zł, razem 109,40 zł.
- Empik(your-fragrance) — 100,33 zł za 100 ml, dostawa 10,99 zł, razem 111,32 zł.
- PerfumesClub — 93,47 zł za 100 ml, dostawa 26,90 zł, razem 120,37 zł.
- Makeup — 117,00 zł za 100 ml, dostawa 11,90 zł, razem 128,90 zł.
- Douglas — 123,89 zł za 100 ml, dostawa 12,99 zł, razem 136,88 zł.
- Sabina — 112,43 zł za 100 ml, dostawa 31,60 zł, razem 144,03 zł.
- Sobelia — 166,99 zł za 100 ml, dostawa 23,00 zł, razem 189,99 zł.
Dane pochodzą z ofert sklepów, które porównujemy, i z codziennych odczytów cen. Jak porównujemy ceny →