Aby oceniać perfumy, zaloguj się.
Zaloguj sięTwoja ocena Oddaj głos Bądź pierwszy/-a — jeszcze nikt nie ocenił
Mandarina Duck Let's Travel To Paris
Woda toaletowa dla kobiet 100 ml
Zbieraj swoje flakony w jednym miejscu, dziel je na listy i śledź, ile dziś warta jest cała kolekcja.
Damy znać mailem, gdy Mandarina Duck Let's Travel To Paris spadnie do ceny, którą sam ustawisz. Za darmo, bez spamu — alert wyłączasz jednym kliknięciem.
Masz już konto? Zaloguj się
Wszystko w jednym miejscu
1 widok i od razu widzisz aktualne ceny, ceny historyczne oraz spadki cen dla wybranych produktów.
Elastyczna organizacja
Grupujesz produkty w elastyczne kategorie według własnych potrzeb.
Dziel się ze znajomymi
Udostępniasz swoje kolekcje znajomym na forach i w mediach społecznościowych.
Historia cen
Zmiana ceny
- 24 godz
- 0%
- 7 dni
- 0%
- 30 dni
- 0%
- 3 mies
- ↓18.6%
- 6 mies
- ↓16.7%
- 1 rok
- ↓4.6%
Śledź zmiany cen produktu Mandarina Duck Let's Travel To Paris w czasie.
Jak pachnie?
Kompozycja zapachowa Mandarina Duck Let's Travel To Paris
Znajdź podobne perfumy
Kliknij na nutę lub akord, aby zobaczyć perfumy z tym składnikiem. Włącz tryb wielokrotnego wyboru, aby połączyć kilka składników.
Zaznacz wybrane nuty i akordy, a następnie kliknij "Szukaj perfum" aby znaleźć zapachy o podobnym profilu.
Główne akordy
Piramida zapachowa
Nuty głowy pierwsze wrażenie
Nuty serca dusza zapachu
Najlepsze oferty
1 oferta dla Mandarina Duck Let's Travel To Paris EDT 100 ml; ceny od 70.98 zł.
Ceny aktualizowane codziennie. Ostatnia aktualizacja: 22.10.2026.
Opinie użytkowników
Poznaj opinie innych miłośników zapachów o Mandarina Duck Let's Travel To Paris.
Wystąpił błąd
Sukces
Brak opinii dla tego produktu
Twoja opinia może być niezwykle pomocna dla innych użytkowników. Podziel się swoimi wrażeniami i pomóż im podjąć decyzję o zakupie.
Mandarina Duck Let's Travel To Paris: ceny i dostępność
Ceny sprawdzone w sklepach 22 października 2026. Mandarina Duck Let's Travel To Paris (woda toaletowa dla kobiet) kosztuje od 70,98 zł za 100 ml — najtaniej w sklepie Brasty. Porównujemy oferty z 1 sklepu w pojemności 100 ml.
Jak zmieniała się cena Mandarina Duck Let's Travel To Paris 100 ml?
Najniższa cena dnia wśród sklepów, notowana od 8 lutego 2025.
- Najniższa cena w historii: 70,98 zł (Brasty, 22 października 2026).
- Najwyższa cena: 145,99 zł (16 czerwca 2025).
- Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 70,98 zł.
- Typowa cena (mediana z 620 dni): 85,19 zł.
- Obecna cena 70,98 zł obowiązuje od 12 sierpnia 2026.
- Cena zmieniła się 2 razy w ostatnich 90 dniach.
Gdzie kupić Mandarina Duck Let's Travel To Paris 100 ml?
1 sklep
- Brasty — 70,98 zł za 100 ml, dostawa 12,00 zł, razem 82,98 zł.
Dane pochodzą z ofert sklepów, które porównujemy, i z codziennych odczytów cen. Jak porównujemy ceny →