Aby oceniać perfumy, zaloguj się.
Zaloguj sięTwoja ocena Oddaj głos Bądź pierwszy/-a — jeszcze nikt nie ocenił
Maison Alhambra Forbidden Love
Woda perfumowana unisex 80 ml
Zbieraj swoje flakony w jednym miejscu, dziel je na listy i śledź, ile dziś warta jest cała kolekcja.
Damy znać mailem, gdy Maison Alhambra Forbidden Love spadnie do ceny, którą sam ustawisz. Za darmo, bez spamu — alert wyłączasz jednym kliknięciem.
Masz już konto? Zaloguj się
Wszystko w jednym miejscu
1 widok i od razu widzisz aktualne ceny, ceny historyczne oraz spadki cen dla wybranych produktów.
Elastyczna organizacja
Grupujesz produkty w elastyczne kategorie według własnych potrzeb.
Dziel się ze znajomymi
Udostępniasz swoje kolekcje znajomym na forach i w mediach społecznościowych.
Historia cen
Zmiana ceny
- 24 godz
- 0%
- 7 dni
- 0%
- 30 dni
- 0%
- 3 mies
- ↑29.7%
- 6 mies
- ↑29.7%
- 1 rok
- ↑15.8%
Śledź zmiany cen produktu Maison Alhambra Forbidden Love w czasie.
Jak pachnie?
Kompozycja zapachowa Maison Alhambra Forbidden Love
Znajdź podobne perfumy
Kliknij na nutę lub akord, aby zobaczyć perfumy z tym składnikiem. Włącz tryb wielokrotnego wyboru, aby połączyć kilka składników.
Zaznacz wybrane nuty i akordy, a następnie kliknij "Szukaj perfum" aby znaleźć zapachy o podobnym profilu.
Główne akordy
Piramida zapachowa
Nuty głowy pierwsze wrażenie
Nuty serca dusza zapachu
Nuty bazy fundament i trwałość
Najlepsze oferty
3 oferty dla Maison Alhambra Forbidden Love EDP 80 ml; ceny od 84.29 zł.
Ceny aktualizowane codziennie. Ostatnia aktualizacja: 22.10.2026.
Opinie użytkowników
Poznaj opinie innych miłośników zapachów o Maison Alhambra Forbidden Love.
Wystąpił błąd
Sukces
Brak opinii dla tego produktu
Twoja opinia może być niezwykle pomocna dla innych użytkowników. Podziel się swoimi wrażeniami i pomóż im podjąć decyzję o zakupie.
Maison Alhambra Forbidden Love: ceny i dostępność
Ceny sprawdzone w sklepach 22 października 2026. Maison Alhambra Forbidden Love (woda perfumowana unisex) kosztuje od 34,99 zł za 30 ml — najtaniej w sklepie Orientarte. Porównujemy oferty z 3 sklepów w 2 pojemnościach. Najmniej za mililitr zapłacisz w pojemności 80 ml: 105,36 zł za 100 ml.
Jak zmieniała się cena Maison Alhambra Forbidden Love 80 ml?
Najniższa cena dnia wśród sklepów, notowana od 19 września 2025.
- Najniższa cena w historii: 53,99 zł (Smyk, 9 marca 2026).
- Najwyższa cena: 173,99 zł (11 sierpnia 2026).
- Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 83,99 zł.
- Typowa cena (mediana z 399 dni): 64,99 zł.
- Obecna cena 84,29 zł obowiązuje od 26 września 2026.
- Cena zmieniła się 14 razy w ostatnich 90 dniach.
Ile kosztuje Maison Alhambra Forbidden Love w poszczególnych pojemnościach?
2 pojemności
Gdzie kupić Maison Alhambra Forbidden Love 80 ml?
3 sklepy
- Perfumy.pl — 84,29 zł za 80 ml, dostawa 6,00 zł, razem 90,29 zł.
- Orientarte — 119,99 zł za 80 ml, dostawa 5,00 zł, razem 124,99 zł.
- Makeup — 134,00 zł za 80 ml, z darmową dostawą.
Dane pochodzą z ofert sklepów, które porównujemy, i z codziennych odczytów cen. Jak porównujemy ceny →