Aby oceniać perfumy, zaloguj się.
Zaloguj sięTwoja ocena Oddaj głos Bądź pierwszy/-a — jeszcze nikt nie ocenił
Maison Alhambra Chants Tenderina
Woda perfumowana dla kobiet 100 ml
Zbieraj swoje flakony w jednym miejscu, dziel je na listy i śledź, ile dziś warta jest cała kolekcja.
Damy znać mailem, gdy Maison Alhambra Chants Tenderina spadnie do ceny, którą sam ustawisz. Za darmo, bez spamu — alert wyłączasz jednym kliknięciem.
Masz już konto? Zaloguj się
Wszystko w jednym miejscu
1 widok i od razu widzisz aktualne ceny, ceny historyczne oraz spadki cen dla wybranych produktów.
Elastyczna organizacja
Grupujesz produkty w elastyczne kategorie według własnych potrzeb.
Dziel się ze znajomymi
Udostępniasz swoje kolekcje znajomym na forach i w mediach społecznościowych.
Historia cen
Zmiana ceny
- 24 godz
- 0%
- 7 dni
- ↑2.9%
- 30 dni
- ↑101.4%
- 3 mies
- ↑3.9%
- 6 mies
- ↑88.2%
- 1 rok
- ↑79.5%
Śledź zmiany cen produktu Maison Alhambra Chants Tenderina w czasie.
Jak pachnie?
Kompozycja zapachowa Maison Alhambra Chants Tenderina
Znajdź podobne perfumy
Kliknij na nutę lub akord, aby zobaczyć perfumy z tym składnikiem. Włącz tryb wielokrotnego wyboru, aby połączyć kilka składników.
Zaznacz wybrane nuty i akordy, a następnie kliknij "Szukaj perfum" aby znaleźć zapachy o podobnym profilu.
Główne akordy
Piramida zapachowa
Nuty głowy pierwsze wrażenie
Nuty bazy fundament i trwałość
Najlepsze oferty
1 oferta dla Maison Alhambra Chants Tenderina EDP 100 ml; ceny od 98.70 zł.
Ceny aktualizowane codziennie. Ostatnia aktualizacja: 22.10.2026.
Opinie użytkowników
Poznaj opinie innych miłośników zapachów o Maison Alhambra Chants Tenderina.
Wystąpił błąd
Sukces
Brak opinii dla tego produktu
Twoja opinia może być niezwykle pomocna dla innych użytkowników. Podziel się swoimi wrażeniami i pomóż im podjąć decyzję o zakupie.
Maison Alhambra Chants Tenderina: ceny i dostępność
Ceny sprawdzone w sklepach 22 października 2026. Maison Alhambra Chants Tenderina (woda perfumowana dla kobiet) kosztuje od 98,70 zł za 100 ml — najtaniej w sklepie Amazon.pl(Amazon). Porównujemy oferty z 1 sklepu w pojemności 100 ml.
Jak zmieniała się cena Maison Alhambra Chants Tenderina 100 ml?
Najniższa cena dnia wśród sklepów, notowana od 8 lutego 2025.
- Najniższa cena w historii: 43,99 zł (Allegro(PerfumeriaOLISKO), 22 grudnia 2025).
- Najwyższa cena: 165,99 zł (23 marca 2025).
- Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 49,00 zł.
- Typowa cena (mediana z 618 dni): 58,30 zł.
- Obecna cena 98,70 zł obowiązuje od 20 października 2026.
- Cena zmieniła się 11 razy w ostatnich 90 dniach.
Gdzie kupić Maison Alhambra Chants Tenderina 100 ml?
1 sklep
- Amazon.pl(Amazon) — 98,70 zł za 100 ml, z darmową dostawą.
Dane pochodzą z ofert sklepów, które porównujemy, i z codziennych odczytów cen. Jak porównujemy ceny →