M. Micallef Pure Extreme Nectar Woda perfumowana dla kobiet

M. Micallef Pure Extreme Nectar

Woda perfumowana dla kobiet 10 ml

Najlepsza cena
Damy znać mailem, gdy cena spadnie
Dodaj do kolekcji

Masz już konto? Zaloguj się

Historia cen

Śledź zmiany cen produktu M. Micallef Pure Extreme Nectar w czasie.

Obszar ceny
Najniższa cena
Użyj strzałek do nawigacji

Jak pachnie?

Zgłoś błąd lub sugestię dla tego produktu

Kompozycja zapachowa M. Micallef Pure Extreme Nectar

Znajdź podobne perfumy

Kliknij na nutę lub akord, aby zobaczyć perfumy z tym składnikiem. Włącz tryb wielokrotnego wyboru, aby połączyć kilka składników.

Zaznacz wybrane nuty i akordy, a następnie kliknij "Szukaj perfum" aby znaleźć zapachy o podobnym profilu.

Główne akordy

piżmowy kwiatowy białe kwiaty bursztynowy różany zwierzęcy pudrowy

Piramida zapachowa

Nuty głowy pierwsze wrażenie

Róża
Róża
Magnolia
Magnolia

Nuty serca dusza zapachu

Jaśmin
Jaśmin

Nuty bazy fundament i trwałość

Białe piżmo
Białe piżmo
Bursztyn
Bursztyn
Szlachetne drewno
Szlachetne drewno
Twój wybór
Trwałość
Projekcja
Najlepsza pora roku Wiosna

Najlepsze oferty

Zgłoś błąd lub sugestię dla tego produktu

1 archiwalna oferta; ostatnie ceny od 310.50 zł.

Ten produkt jest aktualnie niedostępny

Poniżej znajdziesz sklepy, w których produkt był wcześniej dostępny — warto do nich zajrzeć, bo oferta może wrócić.

Podobne zapachy
  • Flaconi
    1.Flaconi

    M. Micallef Travel Atomizer Gold Pure Extreme Nectar Woda perfumowana 10 ml

    31.05 zł/ml
    310.50 Dostawa gratis
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie

Ceny aktualizowane codziennie. Ostatnia aktualizacja: 20.08.2025.

Opinie użytkowników

Poznaj opinie innych miłośników zapachów o M. Micallef Pure Extreme Nectar.

0 opinii

Brak opinii dla tego produktu

Twoja opinia może być niezwykle pomocna dla innych użytkowników. Podziel się swoimi wrażeniami i pomóż im podjąć decyzję o zakupie.

Dodaj swoją opinię

Twoja recenzja pomoże innym w wyborze idealnego zapachu.

Klikając przycisk, akceptujesz regulamin. Twoja opinia zostanie sprawdzona przez moderatora.

Dziękujemy za opinię!

Twoja recenzja została przesłana do moderacji. Powinna pojawić się na stronie w ciągu 24 godzin.

Historia cen
M. Micallef Pure Extreme Nectar Woda perfumowana dla kobiet 10 ml

Najtaniej
310.50
Flaconi
idź do sklepu