Lolita Lempicka Lolita Lempicka Woda perfumowana dla kobiet

Lolita Lempicka Lolita Lempicka

Woda perfumowana dla kobiet 5 ml

Najlepsza cena
Damy znać mailem, gdy cena spadnie
Dodaj do kolekcji

Masz już konto? Zaloguj się

Historia cen

Śledź zmiany cen produktu Lolita Lempicka Lolita Lempicka w czasie.

Obszar ceny
Najniższa cena
Użyj strzałek do nawigacji

Jak pachnie?

Zgłoś błąd lub sugestię dla tego produktu

Kompozycja zapachowa Lolita Lempicka Lolita Lempicka

Znajdź podobne perfumy

Kliknij na nutę lub akord, aby zobaczyć perfumy z tym składnikiem. Włącz tryb wielokrotnego wyboru, aby połączyć kilka składników.

Zaznacz wybrane nuty i akordy, a następnie kliknij "Szukaj perfum" aby znaleźć zapachy o podobnym profilu.

Główne akordy

delikatny korzenny wiśniowy pudrowy słodki waniliowy anyżowy irysowy kwiatowy fiołkowy drzewny

Piramida zapachowa

Nuty głowy pierwsze wrażenie

Anyż gwiaździsty
Anyż gwiaździsty
Fiołek
Fiołek
Bluszcz
Bluszcz

Nuty serca dusza zapachu

Lukrecja
Lukrecja
Wiśnia
Wiśnia
Irys
Irys
Korzeń irysa
Korzeń irysa
Amarylis
Amarylis

Nuty bazy fundament i trwałość

Wanilia
Wanilia
Pralina
Pralina
Fasolka tonka
Fasolka tonka
Białe piżmo
Białe piżmo
Wetyweria
Wetyweria
Twój wybór
Trwałość
Projekcja
Najlepsza pora roku Jesień/Zima

Najlepsze oferty

Zgłoś błąd lub sugestię dla tego produktu

7 archiwalnych ofert; ostatnie ceny od 32.00 zł.

Ten produkt jest aktualnie niedostępny

Poniżej znajdziesz sklepy, w których produkt był wcześniej dostępny — warto do nich zajrzeć, bo oferta może wrócić.

Podobne zapachy
  • Perfumeria.pl
    1.Perfumeria.pl

    Lolita Lempicka Lolita Lempicka woda perfumowana miniatura 5ml

    6.4 zł/ml
    32.00 z dostawą: 40.99 zł
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie
  • Perfumeria-euforia
    2.Perfumeria-euforia

    Lolita Lempicka 5ml edp special box

    6.4 zł/ml
    32.00 z dostawą: 43.50 zł
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie
  • Superpharm
    3.Superpharm

    Lolita Lempicka Lolita Lempicka woda perfumowana miniatura, 5ml

    7.0 zł/ml
    34.99 z dostawą: 43.98 zł
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie
  • Pachnidelko
    4.Pachnidelko

    Lolita Lempicka 5ml edp

    7.0 zł/ml
    35.00 z dostawą: 45.99 zł
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie
  • Smyk
    5.Smyk

    Lolita Lempicka, woda perfumowana, miniatura, 5 ml

    7.8 zł/ml
    38.99 z dostawą: 44.98 zł
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie
  • Dolce
    6.Dolce

    Lolita Lempicka Woda perfumowana miniatura, flakon 5ml

    9.0 zł/ml
    45.00 z dostawą: 60.00 zł
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie
  • Tagomago
    7.Tagomago

    Lolita Lempicka Lolita Lempicka woda perfumowana miniatura 5ml

    13.0 zł/ml
    65.00 z dostawą: 78.89 zł
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie

Ceny aktualizowane codziennie. Ostatnia aktualizacja: 01.04.2026.

Opinie użytkowników

Poznaj opinie innych miłośników zapachów o Lolita Lempicka Lolita Lempicka.

0 opinii

Brak opinii dla tego produktu

Twoja opinia może być niezwykle pomocna dla innych użytkowników. Podziel się swoimi wrażeniami i pomóż im podjąć decyzję o zakupie.

Dodaj swoją opinię

Twoja recenzja pomoże innym w wyborze idealnego zapachu.

Klikając przycisk, akceptujesz regulamin. Twoja opinia zostanie sprawdzona przez moderatora.

Dziękujemy za opinię!

Twoja recenzja została przesłana do moderacji. Powinna pojawić się na stronie w ciągu 24 godzin.

Historia cen
Lolita Lempicka Lolita Lempicka Woda perfumowana dla kobiet 5 ml

Najtaniej
32.00
Perfumeria.pl
idź do sklepu