Les Eaux Primordiales Elevation Woda perfumowana unisex

Les Eaux Primordiales Elevation

Woda perfumowana unisex 50 ml

Najlepsza cena
Damy znać mailem, gdy cena spadnie
Dodaj do kolekcji

Masz już konto? Zaloguj się

Historia cen

Śledź zmiany cen produktu Les Eaux Primordiales Elevation w czasie.

Obszar ceny
Najniższa cena
Użyj strzałek do nawigacji

Jak pachnie?

Zgłoś błąd lub sugestię dla tego produktu

Kompozycja zapachowa Les Eaux Primordiales Elevation

Znajdź podobne perfumy

Kliknij na nutę lub akord, aby zobaczyć perfumy z tym składnikiem. Włącz tryb wielokrotnego wyboru, aby połączyć kilka składników.

Zaznacz wybrane nuty i akordy, a następnie kliknij "Szukaj perfum" aby znaleźć zapachy o podobnym profilu.

Główne akordy

ciepły korzenny cynamonowy piżmowy słodki drzewny waniliowy pudrowy kwiatowy białe kwiaty orzechowy

Piramida zapachowa

Nuty głowy pierwsze wrażenie

Gruszka
Gruszka
Orzech laskowy
Orzech laskowy
Kardamon
Kardamon
Sezam
Sezam

Nuty serca dusza zapachu

Kwiat pomarańczy
Kwiat pomarańczy
Cynamon
Cynamon
Frezja
Frezja

Nuty bazy fundament i trwałość

Białe piżmo
Białe piżmo
Drzewo gwajakowe
Drzewo gwajakowe
Wanilia
Wanilia
Ambroksan
Ambroksan
Sezam
Sezam
Twój wybór
Trwałość
Projekcja
Najlepsza pora roku Wiosna/Jesień

Najlepsze oferty

Zgłoś błąd lub sugestię dla tego produktu

2 oferty dla Les Eaux Primordiales Elevation EDP 50 ml; ceny od 566.80 zł.

Pokaż niedostępne
  • Flaconi
    1.Flaconi

    Les Woda perfumowana 50 ml

    11.34 zł/ml
    566.80 Dostawa gratis
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie
  • Breuninger
    2.Breuninger

    Les Eaux Primordiales Elevation 50 ml

    11.9 zł/ml
    595.00 Dostawa gratis
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie

Ceny aktualizowane codziennie. Ostatnia aktualizacja: 25.08.2026.

Opinie użytkowników

Poznaj opinie innych miłośników zapachów o Les Eaux Primordiales Elevation.

0 opinii

Brak opinii dla tego produktu

Twoja opinia może być niezwykle pomocna dla innych użytkowników. Podziel się swoimi wrażeniami i pomóż im podjąć decyzję o zakupie.

Dodaj swoją opinię

Twoja recenzja pomoże innym w wyborze idealnego zapachu.

Klikając przycisk, akceptujesz regulamin. Twoja opinia zostanie sprawdzona przez moderatora.

Dziękujemy za opinię!

Twoja recenzja została przesłana do moderacji. Powinna pojawić się na stronie w ciągu 24 godzin.

Historia cen
Les Eaux Primordiales Elevation Woda perfumowana unisex 50 ml

Najtaniej
566.80
Flaconi
idź do sklepu