Lacoste L.12.12 Rose Eau Intense Woda toaletowa dla kobiet

Lacoste L.12.12 Rose Eau Intense

Woda toaletowa dla kobiet 100 ml

Damy znać mailem, gdy cena spadnie
Dodaj do kolekcji

Masz już konto? Zaloguj się

Historia cen

Zmiana ceny

24 godz
0%
7 dni
0%
30 dni
0%
3 mies
↓6.9%
6 mies
↓11.7%
1 rok
↓27.1%

Śledź zmiany cen produktu Lacoste L.12.12 Rose Eau Intense w czasie.

Obszar ceny
Najniższa cena
Użyj strzałek do nawigacji

Jak pachnie?

Zgłoś błąd lub sugestię dla tego produktu

Kompozycja zapachowa Lacoste L.12.12 Rose Eau Intense

Znajdź podobne perfumy

Kliknij na nutę lub akord, aby zobaczyć perfumy z tym składnikiem. Włącz tryb wielokrotnego wyboru, aby połączyć kilka składników.

Zaznacz wybrane nuty i akordy, a następnie kliknij "Szukaj perfum" aby znaleźć zapachy o podobnym profilu.

Główne akordy

pudrowy drzewny irysowy różany piżmowy cytrusowy kwiatowy świeży korzenny zielony ciepły korzenny

Piramida zapachowa

Nuty głowy pierwsze wrażenie

Biała herbata
Biała herbata
Mandarynka
Mandarynka
Pieprz
Pieprz

Nuty serca dusza zapachu

Róża
Róża
Kwiat bawełny
Kwiat bawełny
Irys
Irys

Nuty bazy fundament i trwałość

Piżmo
Piżmo
Drzewo sandałowe
Drzewo sandałowe
Cedr
Cedr
Twój wybór
Trwałość
Projekcja
Najlepsza pora roku Wiosna/Lato

Najlepsze oferty

46 ofert dla Lacoste L.12.12 Rose Eau Intense EDT 100 ml; ceny od 103.91 zł.

  • 1.Perfumeria.pl

    Lacoste L.12.12 Rose Eau Intense woda toaletowa spray 100 ml

    1.04 zł/ml 103.91 zł
    z dostawą: 112.90 zł
    Idź do sklepu
  • 2.Tagomago

    Lacoste L.12.12 Rose Eau Intense woda toaletowa spray 100 ml

    1.07 zł/ml 107.00 zł
    z dostawą: 120.89 zł
    Idź do sklepu
  • 3.Allegro(ZapachWschodu)

    Lacoste L.12.12 Rose Eau Intense 100ml * EDT woda toaletowa damskie

    1.07 zł/ml 107.30 zł
    z dostawą: 117.29 zł
    Idź do sklepu
  • 4.Brasty

    Lacoste L.12.12 Rose Eau Intense dla kobiet 100 ml

    1.08 zł/ml 107.78 zł
    z dostawą: 119.78 zł
    Idź do sklepu
  • 5.Zapachnisci

    Lacoste L.12.12 Rose Eau Intense woda toaletowa 100ml - Zapachniści

    1.11 zł/ml 111.05 zł
    z dostawą: 126.05 zł
    Idź do sklepu
  • 6.Allegro(PerfumeriaOLISKO)

    Lacoste L.12.12 Rose Eau Intense 100ml * EDT Woda Toaletowa Dla Kobiet

    1.11 zł/ml 111.49 zł
    z dostawą: 121.48 zł
    Idź do sklepu
  • 7.Allegro(aleperfumeria_pl)

    Lacoste L.12.12 Rose Eau Intense Edt 100ml

    1.11 zł/ml 111.50 zł
    z dostawą: 121.49 zł
    Idź do sklepu
  • 8.Empik(fragrant)

    Lacoste, L.12.12 Rose Eau Intense woda toaletowa spray 100ml

    1.11 zł/ml 111.50 zł
    z dostawą: 122.49 zł
    Idź do sklepu
  • 9.Allegro(lunga_pl)

    Lacoste L.12.12 Rose Eau Intense Woda toaletowa 100ml

    1.12 zł/ml 111.78 zł
    z dostawą: 122.27 zł
    Idź do sklepu
  • 10.Smyk

    Lacoste, L.12.12 Rose Eau Intense, woda toaletowa, spray, 100 ml

    1.16 zł/ml 115.99 zł
    z dostawą: 121.98 zł
    Idź do sklepu
  • 11.Perfumy.pl

    Lacoste L.12.12 Rose Eau Intense woda toaletowa 100 ml

    1.17 zł/ml 116.51 zł
    z dostawą: 122.51 zł
    Idź do sklepu
  • 12.Pachnidelko

    LACOSTE L.12.12. Rose Eau Intense EDT 100ml

    1.17 zł/ml 117.00 zł
    z dostawą: 127.99 zł
    Idź do sklepu
  • 13.Marciano

    Lacoste L.12.12 Rose Eau Intense 100ml woda toaletowa

    1.19 zł/ml 119.00 zł
    z dostawą: 134.00 zł
    Idź do sklepu
  • 14.Allegro(pachnij_pl)

    LACOSTE L.12.12. ROSE EAU INTENSE EDT 100ml SPRAY

    1.2 zł/ml 119.57 zł
    z dostawą: 130.06 zł
    Idź do sklepu
  • 15.Allegro(Lemur_24)

    LACOSTE L.12.12. ROSE EAU INTENSE EDT 100ml SPRAY

    1.21 zł/ml 120.81 zł
    z dostawą: 131.30 zł
    Idź do sklepu
  • 16.Empik(morele-net)

    Lacoste, L.12.12 Rose Eau Intense woda toaletowa spray 100ml

    1.22 zł/ml 122.23 zł
    z dostawą: 133.22 zł
    Idź do sklepu
  • 17.Fragisse

    Lacoste L.12.12 Rose Eau Intense woda toaletowa spray 100ml

    1.23 zł/ml 123.00 zł
    z dostawą: 134.00 zł
    Idź do sklepu
  • 18.Empik(perfumy)

    Lacoste, L.12.12 Rose Eau Intense woda toaletowa spray 100ml

    1.27 zł/ml 126.99 zł
    z dostawą: 137.98 zł
    Idź do sklepu
  • 19.iZapachy

    Lacoste L.12.12. Rose Eau Intense 100ml woda toaletowa

    1.27 zł/ml 127.00 zł
    z dostawą: 137.00 zł
    Idź do sklepu
  • 20.E-glamour

    Lacoste L.12.12 Rose Eau Intense Woda toaletowa dla kobiet 100 ml

    1.28 zł/ml 128.20 zł
    z dostawą: 140.15 zł
    Idź do sklepu
  • 21.Empik(your-fragrance)

    Lacoste, L.12.12 Rose Eau Intense woda toaletowa spray 100ml

    1.29 zł/ml 128.54 zł
    z dostawą: 139.53 zł
    Idź do sklepu
  • 22.Allegro(pachnidelko-pl)

    LACOSTE L.12.12. Rose Eau Intense EDT 100ml

    1.3 zł/ml 129.69 zł
    z dostawą: 140.18 zł
    Idź do sklepu
  • 23.Ezebra

    Lacoste L.12.12 Rose Eau Intense woda toaletowa spray 100 ml

    1.3 zł/ml 129.99 zł
    z dostawą: 138.79 zł
    Idź do sklepu
  • 24.Elnino-parfum

    Lacoste L.12.12 Rose Eau Intense Woda toaletowa dla kobiet 100 ml

    1.31 zł/ml 131.50 zł
    z dostawą: 143.45 zł
    Idź do sklepu
  • 25.Modivo(fragrant)

    Lacoste L.12.12 Rose Eau Intense Woda toaletowa 100 ml

    1.32 zł/ml 131.99 zł
    z dostawą: 141.98 zł
    Idź do sklepu
  • 26.Allegro(izapachypl)

    Lacoste L.12.12. Rose Eau Intense 100ml woda toaletowa dla kobiet

    1.38 zł/ml 138.00 zł
    z dostawą: 147.99 zł
    Idź do sklepu
  • 27.Rossmann

    LACOSTE L.12.12 Rose Intense woda toaletowa dla kobiet

    1.4 zł/ml 139.99 zł
    z dostawą: 149.98 zł
    Idź do sklepu
  • 28.Dolce

    Lacoste L.12.12 Rose Eau Intense Woda toaletowa spray 100ml

    1.43 zł/ml 143.00 zł
    z dostawą: 158.00 zł
    Idź do sklepu
  • 29.Allegro(Your-Fragrance)

    Lacoste Eau de Lacoste L.12.12 Rose Eau Intense Woda Toaletowa 100 ml

    1.49 zł/ml 149.25 zł
    z dostawą: 159.24 zł
    Idź do sklepu
  • 30.Allegro(divanii)

    ORYGINALNE LACOSTE L12.12 ROSE EAU INTENSE 100ml

    1.5 zł/ml 149.99 zł
    z dostawą: 159.98 zł
    Idź do sklepu
  • 31.Allegro(CUBE_ak)

    Lacoste L.12.12 Rose Eau Intense Woda Toaletowa 100 ml

    1.53 zł/ml 152.57 zł
    z dostawą: 162.56 zł
    Idź do sklepu
  • 32.Hebe

    Lacoste L.12.12 Rose Eau Intense woda toaletowa damska, 100 ml

    1.56 zł/ml 156.36 zł
    z dostawą: 166.35 zł
    Idź do sklepu
  • 33.Allegro(xperfumeria_pl)

    ORYGINALNE LACOSTE L12.12 ROSE EAU INTENSE 100ml

    1.6 zł/ml 159.99 zł
    z dostawą: 169.98 zł
    Idź do sklepu
  • 34.Allegro(sklep2find)

    Lacoste L.12.12 Rose Eau Intense Woda toaletowa damska 100 ML

    1.6 zł/ml 160.00 zł
    z dostawą: 169.99 zł
    Idź do sklepu
  • 35.Empik(perfumeria-2find)

    Lacoste, L.12.12 Rose Eau Intense woda toaletowa spray 100ml

    1.65 zł/ml 165.00 zł
    z dostawą: 175.99 zł
    Idź do sklepu
  • 36.Allegro(BonyA)

    Lacoste L.12.12 Rose Eau Intense Edt 100ml FOLIA

    1.69 zł/ml 169.00 zł
    z dostawą: 179.49 zł
    Idź do sklepu
  • 37.Allegro(Perfumeria-pl)

    LACOSTE L.12.12 Rose Eau Intense EDT woda toaletowa dla kobiet perfumy

    1.89 zł/ml 188.73 zł
    z dostawą: 198.72 zł
    Idź do sklepu
  • 38.Allegro(tagomago)

    LACOSTE L.12.12 Rose Eau Intense EDT woda toaletowa dla kobiet perfumy

    1.9 zł/ml 190.31 zł
    z dostawą: 200.30 zł
    Idź do sklepu
  • 39.Allegro(Vintage-Perfumes)

    Lacoste L.12.12 Rose Intense woda toaletowa 100 ml

    2.09 zł/ml 209.00 zł
    z dostawą: 220.00 zł
    Idź do sklepu
  • 40.Empik(tagomago)

    Lacoste, L.12.12 Rose Eau Intense woda toaletowa spray 100ml

    2.16 zł/ml 215.99 zł
    z dostawą: 226.98 zł
    Idź do sklepu
  • 41.Makeup

    Lacoste L.12.12 Rose Eau Intense 100 ml

    2.21 zł/ml 221.00 zł
    Dostawa gratis
    Idź do sklepu
  • 42.Sobelia

    Lacoste L.12.12 Rose Eau Intense - Lacoste Eau De Toilette Spray 100 ml

    2.31 zł/ml 230.99 zł
    z dostawą: 253.99 zł
    Idź do sklepu
  • 43.Flaconi

    Lacoste L.12.12 Roza Woda toaletowa 100 ml

    2.63 zł/ml 262.72 zł
    Dostawa gratis
    Idź do sklepu
  • 44.Parfumdreams

    Lacoste L.12.12 Rose Eau de Toilette Spray Eau Intense 100 ml

    2.63 zł/ml 262.72 zł
    Dostawa gratis
    Idź do sklepu
  • 45.Douglas

    Lacoste L.12.12 Rose Eau Intense Woda toaletowa 100 ml

    3.0 zł/ml 299.59 zł
    Dostawa gratis
    Idź do sklepu
  • 46.Lyko

    Lacoste L.12.12 Rose Eau Intense Eau de Toilette 100 ml

    3.02 zł/ml 301.50 zł
    Dostawa gratis
    Idź do sklepu

Ceny aktualizowane codziennie. Ostatnia aktualizacja: 22.10.2026.

Zgłoś błąd lub sugestię dla tego produktu

Opinie użytkowników

Poznaj opinie innych miłośników zapachów o Lacoste L.12.12 Rose Eau Intense.

0 opinii

Brak opinii dla tego produktu

Twoja opinia może być niezwykle pomocna dla innych użytkowników. Podziel się swoimi wrażeniami i pomóż im podjąć decyzję o zakupie.

Dodaj swoją opinię

Twoja recenzja pomoże innym w wyborze idealnego zapachu.

Klikając przycisk, akceptujesz regulamin. Twoja opinia zostanie sprawdzona przez moderatora.

Dziękujemy za opinię!

Twoja recenzja została przesłana do moderacji. Powinna pojawić się na stronie w ciągu 24 godzin.

Lacoste L.12.12 Rose Eau Intense: ceny i dostępność

Ceny sprawdzone w sklepach 22 października 2026. Lacoste L.12.12 Rose Eau Intense (woda toaletowa dla kobiet) kosztuje od 69,00 zł za 10 ml — najtaniej w sklepie MojeZapachy. Porównujemy oferty z 48 sklepów w 5 pojemnościach. Najmniej za mililitr zapłacisz w pojemności 100 ml: 103,91 zł za 100 ml.

Jak zmieniała się cena Lacoste L.12.12 Rose Eau Intense 100 ml?

Najniższa cena dnia wśród sklepów, notowana od 8 lutego 2025.

  • Najniższa cena w historii: 102,00 zł (Allegro(aleperfumeria_pl), 22 sierpnia 2026).
  • Najwyższa cena: 165,72 zł (14 czerwca 2025).
  • Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 103,91 zł.
  • Typowa cena (mediana z 620 dni): 125,55 zł.
  • Obecna cena 103,91 zł obowiązuje od 15 września 2026.
  • Cena zmieniła się 25 razy w ostatnich 90 dniach.

Ile kosztuje Lacoste L.12.12 Rose Eau Intense w poszczególnych pojemnościach?

5 pojemności
PojemnośćNajniższa cenaCena za 100 mlSklepy
10 ml 69,00 zł MojeZapachy 690,00 zł 1
35 ml 86,48 zł E-glamour 247,09 zł 13
50 ml 105,49 zł Brasty 210,98 zł 10
100 ml 103,91 zł Perfumeria.pl 103,91 zł najmniej za ml 46
100 ml tester 107,88 zł Perfumeria.pl 107,88 zł 6

Gdzie kupić Lacoste L.12.12 Rose Eau Intense 100 ml?

46 sklepów
  • Perfumeria.pl — 103,91 zł za 100 ml, dostawa 8,99 zł, razem 112,90 zł.
  • Allegro(ZapachWschodu) — 107,30 zł za 100 ml, dostawa 9,99 zł, razem 117,29 zł.
  • Brasty — 107,78 zł za 100 ml, dostawa 12,00 zł, razem 119,78 zł.
  • Tagomago — 107,00 zł za 100 ml, dostawa 13,89 zł, razem 120,89 zł.
  • Allegro(PerfumeriaOLISKO) — 111,49 zł za 100 ml, dostawa 9,99 zł, razem 121,48 zł.
  • Allegro(aleperfumeria_pl) — 111,50 zł za 100 ml, dostawa 9,99 zł, razem 121,49 zł.
  • Smyk — 115,99 zł za 100 ml, dostawa 5,99 zł, razem 121,98 zł.
  • Allegro(lunga_pl) — 111,78 zł za 100 ml, dostawa 10,49 zł, razem 122,27 zł.
  • Empik(fragrant) — 111,50 zł za 100 ml, dostawa 10,99 zł, razem 122,49 zł.
  • Perfumy.pl — 116,51 zł za 100 ml, dostawa 6,00 zł, razem 122,51 zł.
  • Zapachnisci — 111,05 zł za 100 ml, dostawa 15,00 zł, razem 126,05 zł.
  • Pachnidelko — 117,00 zł za 100 ml, dostawa 10,99 zł, razem 127,99 zł.
  • Allegro(pachnij_pl) — 119,57 zł za 100 ml, dostawa 10,49 zł, razem 130,06 zł.
  • Allegro(Lemur_24) — 120,81 zł za 100 ml, dostawa 10,49 zł, razem 131,30 zł.
  • Empik(morele-net) — 122,23 zł za 100 ml, dostawa 10,99 zł, razem 133,22 zł.
  • Fragisse — 123,00 zł za 100 ml, dostawa 11,00 zł, razem 134,00 zł.
  • Marciano — 119,00 zł za 100 ml, dostawa 15,00 zł, razem 134,00 zł.
  • iZapachy — 127,00 zł za 100 ml, dostawa 10,00 zł, razem 137,00 zł.
  • Empik(perfumy) — 126,99 zł za 100 ml, dostawa 10,99 zł, razem 137,98 zł.
  • Ezebra — 129,99 zł za 100 ml, dostawa 8,80 zł, razem 138,79 zł.
  • Empik(your-fragrance) — 128,54 zł za 100 ml, dostawa 10,99 zł, razem 139,53 zł.
  • E-glamour — 128,20 zł za 100 ml, dostawa 11,95 zł, razem 140,15 zł.
  • Allegro(pachnidelko-pl) — 129,69 zł za 100 ml, dostawa 10,49 zł, razem 140,18 zł.
  • Modivo(fragrant) — 131,99 zł za 100 ml, dostawa 9,99 zł, razem 141,98 zł.
  • Elnino-parfum — 131,50 zł za 100 ml, dostawa 11,95 zł, razem 143,45 zł.
  • Allegro(izapachypl) — 138,00 zł za 100 ml, dostawa 9,99 zł, razem 147,99 zł.
  • Rossmann — 139,99 zł za 100 ml, dostawa 9,99 zł, razem 149,98 zł.
  • Dolce — 143,00 zł za 100 ml, dostawa 15,00 zł, razem 158,00 zł.
  • Allegro(Your-Fragrance) — 149,25 zł za 100 ml, dostawa 9,99 zł, razem 159,24 zł.
  • Allegro(divanii) — 149,99 zł za 100 ml, dostawa 9,99 zł, razem 159,98 zł.
  • Allegro(CUBE_ak) — 152,57 zł za 100 ml, dostawa 9,99 zł, razem 162,56 zł.
  • Hebe — 156,36 zł za 100 ml, dostawa 9,99 zł, razem 166,35 zł.
  • Allegro(xperfumeria_pl) — 159,99 zł za 100 ml, dostawa 9,99 zł, razem 169,98 zł.
  • Allegro(sklep2find) — 160,00 zł za 100 ml, dostawa 9,99 zł, razem 169,99 zł.
  • Empik(perfumeria-2find) — 165,00 zł za 100 ml, dostawa 10,99 zł, razem 175,99 zł.
  • Allegro(BonyA) — 169,00 zł za 100 ml, dostawa 10,49 zł, razem 179,49 zł.
  • Allegro(Perfumeria-pl) — 188,73 zł za 100 ml, dostawa 9,99 zł, razem 198,72 zł.
  • Allegro(tagomago) — 190,31 zł za 100 ml, dostawa 9,99 zł, razem 200,30 zł.
  • Allegro(Vintage-Perfumes) — 209,00 zł za 100 ml, dostawa 11,00 zł, razem 220,00 zł.
  • Makeup — 221,00 zł za 100 ml, z darmową dostawą.
  • Empik(tagomago) — 215,99 zł za 100 ml, dostawa 10,99 zł, razem 226,98 zł.
  • Sobelia — 230,99 zł za 100 ml, dostawa 23,00 zł, razem 253,99 zł.
  • Flaconi — 262,72 zł za 100 ml, z darmową dostawą.
  • Parfumdreams — 262,72 zł za 100 ml, z darmową dostawą.
  • Douglas — 299,59 zł za 100 ml, z darmową dostawą.
  • Lyko — 301,50 zł za 100 ml, z darmową dostawą.

Dane pochodzą z ofert sklepów, które porównujemy, i z codziennych odczytów cen. Jak porównujemy ceny →

Historia cen
Lacoste L.12.12 Rose Eau Intense Woda toaletowa dla kobiet 100 ml