Kilian Vodka On The Rocks Woda perfumowana unisex

Kilian Vodka On The Rocks

Woda perfumowana unisex 50 ml

Damy znać mailem, gdy cena spadnie
Dodaj do kolekcji

Masz już konto? Zaloguj się

Historia cen

Zmiana ceny

24 godz
0%
7 dni
↑1.5%
30 dni
↑14.6%
3 mies
↑15.6%
6 mies
↑15.6%
1 rok
↑8.0%

Śledź zmiany cen produktu Kilian Vodka On The Rocks w czasie.

Obszar ceny
Najniższa cena
Użyj strzałek do nawigacji

Jak pachnie?

Zgłoś błąd lub sugestię dla tego produktu

Kompozycja zapachowa Kilian Vodka On The Rocks

Znajdź podobne perfumy

Kliknij na nutę lub akord, aby zobaczyć perfumy z tym składnikiem. Włącz tryb wielokrotnego wyboru, aby połączyć kilka składników.

Zaznacz wybrane nuty i akordy, a następnie kliknij "Szukaj perfum" aby znaleźć zapachy o podobnym profilu.

Główne akordy

aromatyczny aldehydowy zielony świeży ciepły korzenny mszany wódka bursztynowy delikatny korzenny

Piramida zapachowa

Nuty głowy pierwsze wrażenie

Aldehydy
Aldehydy
Kolendra
Kolendra
Kardamon
Kardamon

Nuty serca dusza zapachu

Rabarbar
Rabarbar
Konwalia
Konwalia
Różowa róża
Różowa róża

Nuty bazy fundament i trwałość

Ambroksan
Ambroksan
Mech dębowy
Mech dębowy
Drzewo sandałowe
Drzewo sandałowe
Twój wybór
Trwałość
Projekcja
Najlepsza pora roku Wiosna/Lato

Najlepsze oferty

15 ofert dla Kilian Vodka On The Rocks EDP 50 ml; ceny od 560.80 zł.

  • 1.Luxuryforless

    KILIAN Vodka on the Rocks woda perfumowana 50 ml

    11.22 zł/ml 560.80 zł
    z dostawą: 574.80 zł
    Idź do sklepu
  • 2.Beautinow (EN-NL)

    By Kilian Vodka on the Rocks Eau de Parfum

    15.21 zł/ml 760.28 zł
    z dostawą: 811.21 zł
    Idź do sklepu
  • 3.Perfumeria.pl

    By KILIAN Vodka On The Rocks woda perfumowana spray 50ml

    15.35 zł/ml 767.27 zł
    Dostawa gratis
    Idź do sklepu
  • 4.Zapachnisci

    By KILIAN Vodka On The Rocks woda perfumowana 50ml

    15.35 zł/ml 767.27 zł
    z dostawą: 782.27 zł
    Idź do sklepu
  • 5.Tagomago

    By KILIAN Vodka On The Rocks woda perfumowana spray 50ml

    15.52 zł/ml 776.04 zł
    Dostawa gratis
    Idź do sklepu
  • 6.Fragisse

    By KILIAN Vodka On The Rocks woda perfumowana spray 50ml

    15.89 zł/ml 794.50 zł
    Dostawa gratis
    Idź do sklepu
  • 7.Dolce

    By Kilian Vodka On Rocks Woda perfumowana 50ml

    15.9 zł/ml 795.00 zł
    Dostawa gratis
    Idź do sklepu
  • 8.Pachnidelko

    By KILIAN By KILIAN Vodka On The Rocks woda perfumowana spray 50ml 50 ml

    16.16 zł/ml 808.00 zł
    Dostawa gratis
    Idź do sklepu
  • 9.Elnino-parfum

    By Kilian Vodka On The Rocks Woda perfumowana 50 ml

    17.58 zł/ml 879.00 zł
    z dostawą: 890.95 zł
    Idź do sklepu
  • 10.E-glamour

    By Kilian Vodka On The Rocks Woda perfumowana 50 ml

    17.58 zł/ml 879.11 zł
    z dostawą: 891.06 zł
    Idź do sklepu
  • 11.Breuninger

    By Kilian Paris Vodka On The Rocks Refillable 50 ml

    18.2 zł/ml 910.00 zł
    Dostawa gratis
    Idź do sklepu
  • 12.Brasty

    Kilian Vodka on the Rocks woda perfumowana unisex 50 ml

    19.54 zł/ml 976.80 zł
    z dostawą: 988.80 zł
    Idź do sklepu
  • 13.Sobelia

    Vodka On The Rocks - Kilian Eau De Parfum Spray 50 ml

    20.66 zł/ml 1032.99 zł
    z dostawą: 1055.99 zł
    Idź do sklepu
  • 14.Sabina

    Vodka on the Rocks 50 ml

    22.59 zł/ml 1129.57 zł
    Dostawa gratis
    Idź do sklepu
  • 15.Empik(your-fragrance)

    By Kilian, Vodka On The Rocks, Woda Perfumowana, 50ml, Refillable

    23.05 zł/ml 1152.48 zł
    Dostawa gratis
    Idź do sklepu

Ceny aktualizowane codziennie. Ostatnia aktualizacja: 22.10.2026.

Zgłoś błąd lub sugestię dla tego produktu

Opinie użytkowników

Poznaj opinie innych miłośników zapachów o Kilian Vodka On The Rocks.

0 opinii

Brak opinii dla tego produktu

Twoja opinia może być niezwykle pomocna dla innych użytkowników. Podziel się swoimi wrażeniami i pomóż im podjąć decyzję o zakupie.

Dodaj swoją opinię

Twoja recenzja pomoże innym w wyborze idealnego zapachu.

Klikając przycisk, akceptujesz regulamin. Twoja opinia zostanie sprawdzona przez moderatora.

Dziękujemy za opinię!

Twoja recenzja została przesłana do moderacji. Powinna pojawić się na stronie w ciągu 24 godzin.

Kilian Vodka On The Rocks: ceny i dostępność

Ceny sprawdzone w sklepach 22 października 2026. Kilian Vodka On The Rocks (woda perfumowana unisex) kosztuje od 215,00 zł za 7.5 ml nowe — najtaniej w sklepie Breuninger. Porównujemy oferty z 6 sklepów w 5 pojemnościach. Najmniej za mililitr zapłacisz w pojemności 100 ml refill: 1 345,00 zł za 100 ml.

Jak zmieniała się cena Kilian Vodka On The Rocks 50 ml?

Najniższa cena dnia wśród sklepów, notowana od 8 lutego 2025.

  • Najniższa cena w historii: 560,80 zł (Luxuryforless, 26 stycznia 2026).
  • Najwyższa cena: 1 072,21 zł (8 października 2025).
  • Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 767,26 zł.
  • Typowa cena (mediana z 620 dni): 793,08 zł.
  • Obecna cena 879,00 zł obowiązuje od 21 października 2026.
  • Cena zmieniła się 16 razy w ostatnich 90 dniach.

Ile kosztuje Kilian Vodka On The Rocks w poszczególnych pojemnościach?

6 pojemności
PojemnośćNajniższa cenaCena za 100 mlSklepy
7.5 ml nowe 215,00 zł Breuninger 2 866,67 zł 1
50 ml 879,00 zł Elnino-parfum 1 758,00 zł 5
50 ml nowe 1 140,00 zł Breuninger 2 280,00 zł 1
100 ml refill 1 345,00 zł Breuninger 1 345,00 zł najmniej za ml 1
100 ml nowe 1 685,00 zł Breuninger 1 685,00 zł 1
50 ml tester brak w sklepach — 0

Gdzie kupić Kilian Vodka On The Rocks 50 ml?

5 sklepów
  • Elnino-parfum — 879,00 zł za 50 ml, dostawa 11,95 zł, razem 890,95 zł.
  • E-glamour — 879,11 zł za 50 ml, dostawa 11,95 zł, razem 891,06 zł.
  • Brasty — 976,80 zł za 50 ml, dostawa 12,00 zł, razem 988,80 zł.
  • Sobelia — 1 032,99 zł za 50 ml, dostawa 23,00 zł, razem 1 055,99 zł.
  • Empik(your-fragrance) — 1 152,48 zł za 50 ml, z darmową dostawą.

Dane pochodzą z ofert sklepów, które porównujemy, i z codziennych odczytów cen. Jak porównujemy ceny →

Historia cen
Kilian Vodka On The Rocks Woda perfumowana unisex 50 ml