Aby oceniać perfumy, zaloguj się.
Zaloguj sięTwoja ocena Oddaj głos Bądź pierwszy/-a — jeszcze nikt nie ocenił
Kenzo Flower By Kenzo Legere
Woda toaletowa dla kobiet 30 ml
Zbieraj swoje flakony w jednym miejscu, dziel je na listy i śledź, ile dziś warta jest cała kolekcja.
Damy znać mailem, gdy Kenzo Flower By Kenzo Legere spadnie do ceny, którą sam ustawisz. Za darmo, bez spamu — alert wyłączasz jednym kliknięciem.
Masz już konto? Zaloguj się
Wszystko w jednym miejscu
1 widok i od razu widzisz aktualne ceny, ceny historyczne oraz spadki cen dla wybranych produktów.
Elastyczna organizacja
Grupujesz produkty w elastyczne kategorie według własnych potrzeb.
Dziel się ze znajomymi
Udostępniasz swoje kolekcje znajomym na forach i w mediach społecznościowych.
Historia cen
Zmiana ceny
- 24 godz
- 0%
- 7 dni
- 0%
- 30 dni
- ↓6.5%
- 3 mies
- 0%
- 6 mies
- ↓2.9%
- 1 rok
- ↓29.4%
Śledź zmiany cen produktu Kenzo Flower By Kenzo Legere w czasie.
Jak pachnie?
Kompozycja zapachowa Kenzo Flower By Kenzo Legere
Znajdź podobne perfumy
Kliknij na nutę lub akord, aby zobaczyć perfumy z tym składnikiem. Włącz tryb wielokrotnego wyboru, aby połączyć kilka składników.
Zaznacz wybrane nuty i akordy, a następnie kliknij "Szukaj perfum" aby znaleźć zapachy o podobnym profilu.
Główne akordy
Piramida zapachowa
Nuty głowy pierwsze wrażenie
Nuty serca dusza zapachu
Nuty bazy fundament i trwałość
Najlepsze oferty
23 oferty dla Kenzo Flower By Kenzo Legere EDT 30 ml; ceny od 99.00 zł.
Ceny aktualizowane codziennie. Ostatnia aktualizacja: 22.10.2026.
Opinie użytkowników
Poznaj opinie innych miłośników zapachów o Kenzo Flower By Kenzo Legere.
Wystąpił błąd
Sukces
Brak opinii dla tego produktu
Twoja opinia może być niezwykle pomocna dla innych użytkowników. Podziel się swoimi wrażeniami i pomóż im podjąć decyzję o zakupie.
Kenzo Flower By Kenzo Legere: ceny i dostępność
Ceny sprawdzone w sklepach 22 października 2026. Kenzo Flower By Kenzo Legere (woda toaletowa dla kobiet) kosztuje od 99,00 zł za 30 ml — najtaniej w sklepie MojeZapachy. Porównujemy oferty z 23 sklepów w pojemności 30 ml.
Jak zmieniała się cena Kenzo Flower By Kenzo Legere 30 ml?
Najniższa cena dnia wśród sklepów, notowana od 28 lutego 2025.
- Najniższa cena w historii: 97,50 zł (Elnino-parfum, 16 lipca 2026).
- Najwyższa cena: 284,13 zł (23 czerwca 2025).
- Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 99,00 zł.
- Typowa cena (mediana z 600 dni): 119,57 zł.
- Obecna cena 99,00 zł obowiązuje od 14 października 2026.
- Cena zmieniła się 8 razy w ostatnich 90 dniach.
Ile kosztuje Kenzo Flower By Kenzo Legere w poszczególnych pojemnościach?
2 pojemności
| Pojemność | Najniższa cena | Cena za 100 ml | Sklepy |
|---|---|---|---|
| 30 ml | 99,00 zł MojeZapachy | 330,00 zł | 23 |
| 50 ml tester | brak w sklepach | — | 0 |
Gdzie kupić Kenzo Flower By Kenzo Legere 30 ml?
23 sklepy
- MojeZapachy — 99,00 zł za 30 ml, dostawa 12,00 zł, razem 111,00 zł.
- Empik(mojezapachy) — 105,93 zł za 30 ml, dostawa 10,99 zł, razem 116,92 zł.
- Perfumeria.pl — 123,00 zł za 30 ml, dostawa 8,99 zł, razem 131,99 zł.
- Brasty — 122,34 zł za 30 ml, dostawa 12,00 zł, razem 134,34 zł.
- Smyk — 128,99 zł za 30 ml, dostawa 5,99 zł, razem 134,98 zł.
- Tagomago — 123,00 zł za 30 ml, dostawa 13,89 zł, razem 136,89 zł.
- iZapachy — 127,16 zł za 30 ml, dostawa 10,00 zł, razem 137,16 zł.
- Makeup — 139,00 zł za 30 ml, z darmową dostawą.
- Zapachnisci — 124,95 zł za 30 ml, dostawa 15,00 zł, razem 139,95 zł.
- Pachnidelko — 129,00 zł za 30 ml, dostawa 10,99 zł, razem 139,99 zł.
- Amazon.pl(Amazon) — 141,90 zł za 30 ml, z darmową dostawą.
- Allegro(Perfumeria-pl) — 132,53 zł za 30 ml, dostawa 9,99 zł, razem 142,52 zł.
- Allegro(tagomago) — 133,69 zł za 30 ml, dostawa 9,99 zł, razem 143,68 zł.
- Allegro(pachnij_pl) — 134,27 zł za 30 ml, dostawa 10,49 zł, razem 144,76 zł.
- Ezebra — 136,00 zł za 30 ml, dostawa 8,80 zł, razem 144,80 zł.
- Allegro(Lemur_24) — 135,67 zł za 30 ml, dostawa 10,49 zł, razem 146,16 zł.
- Empik(Empik) — 139,99 zł za 30 ml, dostawa 6,99 zł, razem 146,98 zł.
- Fragisse — 138,00 zł za 30 ml, dostawa 11,00 zł, razem 149,00 zł.
- Empik(morele-net) — 138,30 zł za 30 ml, dostawa 10,99 zł, razem 149,29 zł.
- Dolce — 138,00 zł za 30 ml, dostawa 15,00 zł, razem 153,00 zł.
- Allegro(Allegro) — 147,01 zł za 30 ml, dostawa 9,99 zł, razem 157,00 zł.
- Empik(your-fragrance) — 156,08 zł za 30 ml, dostawa 10,99 zł, razem 167,07 zł.
- Notino — 188,50 zł za 30 ml, dostawa 8,90 zł, razem 197,40 zł.
Dane pochodzą z ofert sklepów, które porównujemy, i z codziennych odczytów cen. Jak porównujemy ceny →