Karl Lagerfeld Bois De Cypres Woda toaletowa dla mężczyzn

Karl Lagerfeld Bois De Cypres

Woda toaletowa dla mężczyzn 100 ml

Damy znać mailem, gdy cena spadnie
Dodaj do kolekcji

Masz już konto? Zaloguj się

Historia cen

Zmiana ceny

24 godz
0%
7 dni
↓2.5%
30 dni
↓8.6%
3 mies
↑2.6%
6 mies
↓12.1%
1 rok
↓22.0%

Śledź zmiany cen produktu Karl Lagerfeld Bois De Cypres w czasie.

Obszar ceny
Najniższa cena
Użyj strzałek do nawigacji

Jak pachnie?

Zgłoś błąd lub sugestię dla tego produktu

Kompozycja zapachowa Karl Lagerfeld Bois De Cypres

Znajdź podobne perfumy

Kliknij na nutę lub akord, aby zobaczyć perfumy z tym składnikiem. Włącz tryb wielokrotnego wyboru, aby połączyć kilka składników.

Zaznacz wybrane nuty i akordy, a następnie kliknij "Szukaj perfum" aby znaleźć zapachy o podobnym profilu.

Główne akordy

aromatyczny cytrusowy drzewny zielony świeży korzenny piżmowy

Piramida zapachowa

Nuty głowy pierwsze wrażenie

Mandarynka
Mandarynka
Kardamon
Kardamon
Cytryna
Cytryna

Nuty serca dusza zapachu

Cyprys
Cyprys
Mięta nadwodna
Mięta nadwodna
Lawenda
Lawenda

Nuty bazy fundament i trwałość

Kaszmeran
Kaszmeran
Szałwia muszkatołowa
Szałwia muszkatołowa
Wetyweria
Wetyweria
Twój wybór
Trwałość
Projekcja
Najlepsza pora roku Wiosna/Lato/Jesień

Najlepsze oferty

28 ofert dla Karl Lagerfeld Bois De Cypres EDT 100 ml; ceny od 78.99 zł.

  • 1.Smyk

    Karl Lagerfeld, Bois De Cyprès, woda toaletowa, spray, 100 ml

    0.79 zł/ml 78.99 zł
    z dostawą: 84.98 zł
    Idź do sklepu
  • 2.Zapachnisci

    Karl Lagerfeld Bois De Cyprès woda toaletowa 100ml - Zapachniści

    0.81 zł/ml 81.06 zł
    z dostawą: 96.06 zł
    Idź do sklepu
  • 3.iZapachy

    Karl Lagerfeld Bois De Cyprès woda toaletowa spray 100ml

    0.82 zł/ml 82.49 zł
    z dostawą: 92.49 zł
    Idź do sklepu
  • 4.Allegro(ZapachWschodu)

    Karl Lagerfeld Bois De Cypres 100ml EDT Woda Toaletowa Perfumy Dla Mężczyzn

    0.82 zł/ml 82.50 zł
    z dostawą: 92.49 zł
    Idź do sklepu
  • 5.Tagomago

    Karl Lagerfeld Bois De Cyprès woda toaletowa spray 100 ml

    0.84 zł/ml 84.00 zł
    z dostawą: 97.89 zł
    Idź do sklepu
  • 6.Pachnidelko

    Karl Lagerfeld Bois De Cyprès woda toaletowa spray 100ml

    0.84 zł/ml 84.00 zł
    z dostawą: 94.99 zł
    Idź do sklepu
  • 7.Allegro(Perfumeria-pl)

    KARL LAGERFELD Bois De Cyprès EDT 100ml

    0.88 zł/ml 87.51 zł
    z dostawą: 97.50 zł
    Idź do sklepu
  • 8.Perfumeria.pl

    Karl Lagerfeld Bois De Cyprès woda toaletowa spray 100 ml

    0.88 zł/ml 88.00 zł
    z dostawą: 96.99 zł
    Idź do sklepu
  • 9.Allegro(tagomago)

    KARL LAGERFELD Bois De Cyprès EDT 100ml

    0.88 zł/ml 88.34 zł
    z dostawą: 98.33 zł
    Idź do sklepu
  • 10.Brasty

    Lagerfeld Bois de Cyprès woda toaletowa dla mężczyzn 100 ml

    0.89 zł/ml 88.66 zł
    z dostawą: 100.66 zł
    Idź do sklepu
  • 11.Allegro(pachnij_pl)

    KARL LAGERFELD LES PARFUMS MATIERES BOIS DE CYPRES EDT 100ml SPRAY

    0.9 zł/ml 89.67 zł
    z dostawą: 100.16 zł
    Idź do sklepu
  • 12.Empik(morele-net)

    Karl Lagerfeld Bois de Cypres woda toaletowa dla mężczyzn 100 ml

    0.91 zł/ml 91.00 zł
    z dostawą: 101.99 zł
    Idź do sklepu
  • 13.Allegro(Lemur_24)

    KARL LAGERFELD LES PARFUMS MATIERES BOIS DE CYPRES EDT 100ml SPRAY

    0.93 zł/ml 92.74 zł
    z dostawą: 103.23 zł
    Idź do sklepu
  • 14.Allegro(brawat.pl)

    Lagerfeld Bois de Cyprès EDT M 100 ml

    0.93 zł/ml 93.09 zł
    z dostawą: 105.09 zł
    Idź do sklepu
  • 15.Allegro(pachnidelko-pl)

    KARL LAGERFELD Les Parfums Matieres Bois de Cypres EDT 100ml

    0.93 zł/ml 93.39 zł
    z dostawą: 103.88 zł
    Idź do sklepu
  • 16.Allegro(Allegro)

    Karl Lagerfeld Bois de Cyprès woda toaletowa męska 100 ml

    0.96 zł/ml 95.53 zł
    z dostawą: 105.52 zł
    Idź do sklepu
  • 17.E-glamour

    Karl Lagerfeld Bois de Cyprès EDT 100 ml M

    0.97 zł/ml 97.29 zł
    z dostawą: 109.24 zł
    Idź do sklepu
  • 18.Perfumy.pl

    Karl Lagerfeld Bois De Cypres woda toaletowa 100 ml

    0.99 zł/ml 99.00 zł
    z dostawą: 105.00 zł
    Idź do sklepu
  • 19.Elnino-parfum

    Karl Lagerfeld Les Parfums Matières Bois de Cyprès Woda toaletowa dla mężczyzn 100 ml

    0.99 zł/ml 99.50 zł
    z dostawą: 111.45 zł
    Idź do sklepu
  • 20.Empik(pachnidelko)

    Karl Lagerfeld Bois de Cypres woda toaletowa dla mężczyzn 100 ml

    1.02 zł/ml 101.58 zł
    z dostawą: 112.57 zł
    Idź do sklepu
  • 21.Allegro(CUBE_ak)

    Karl Lagerfeld Bois de Cyprès Woda Toaletowa 100 ml

    1.02 zł/ml 102.41 zł
    z dostawą: 112.40 zł
    Idź do sklepu
  • 22.Empik(your-fragrance)

    Karl Lagerfeld Bois de Cypres woda toaletowa dla mężczyzn 100 ml

    1.04 zł/ml 103.59 zł
    z dostawą: 114.58 zł
    Idź do sklepu
  • 23.Allegro(Your-Fragrance)

    Karl Lagerfeld Bois De Cypres Woda Toaletowa 100 ml

    1.05 zł/ml 105.00 zł
    z dostawą: 114.99 zł
    Idź do sklepu
  • 24.Allegro(andrex123)

    KARL LAGERFELD LES PARFUMS MATIERES BOIS DE CYPRES 100ml woda toaletowa

    1.1 zł/ml 109.99 zł
    z dostawą: 120.48 zł
    Idź do sklepu
  • 25.Superpharm

    Karl Lagerfeld Bois De Cyprès woda toaletowa spray, 100ml

    1.19 zł/ml 118.90 zł
    z dostawą: 127.89 zł
    Idź do sklepu
  • 26.Makeup

    Karl Lagerfeld Bois De Cypres 100 ml

    1.26 zł/ml 126.00 zł
    Dostawa gratis
    Idź do sklepu
  • 27.Flaconi

    Karl Lagerfeld Les Matieres Base Bois De Cypres Woda toaletowa 100 ml

    1.69 zł/ml 169.00 zł
    Dostawa gratis
    Idź do sklepu
  • 28.Hebe

    Karl Lagerfeld Bois De Cypres woda toaletowa męska, 100 ml

    2.2 zł/ml 219.99 zł
    z dostawą: 229.98 zł
    Idź do sklepu

Ceny aktualizowane codziennie. Ostatnia aktualizacja: 22.10.2026.

Zgłoś błąd lub sugestię dla tego produktu

Opinie użytkowników

Poznaj opinie innych miłośników zapachów o Karl Lagerfeld Bois De Cypres.

0 opinii

Brak opinii dla tego produktu

Twoja opinia może być niezwykle pomocna dla innych użytkowników. Podziel się swoimi wrażeniami i pomóż im podjąć decyzję o zakupie.

Dodaj swoją opinię

Twoja recenzja pomoże innym w wyborze idealnego zapachu.

Klikając przycisk, akceptujesz regulamin. Twoja opinia zostanie sprawdzona przez moderatora.

Dziękujemy za opinię!

Twoja recenzja została przesłana do moderacji. Powinna pojawić się na stronie w ciągu 24 godzin.

Karl Lagerfeld Bois De Cypres: ceny i dostępność

Ceny sprawdzone w sklepach 22 października 2026. Karl Lagerfeld Bois De Cypres (woda toaletowa dla mężczyzn) kosztuje od 75,00 zł za 50 ml — najtaniej w sklepie Tagomago. Porównujemy oferty z 30 sklepów w 2 pojemnościach. Najmniej za mililitr zapłacisz w pojemności 100 ml: 78,99 zł za 100 ml.

Jak zmieniała się cena Karl Lagerfeld Bois De Cypres 100 ml?

Najniższa cena dnia wśród sklepów, notowana od 8 lutego 2025.

  • Najniższa cena w historii: 61,28 zł (Notino, 25 stycznia 2026).
  • Najwyższa cena: 163,50 zł (26 lutego 2025).
  • Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 77,83 zł.
  • Typowa cena (mediana z 620 dni): 95,94 zł.
  • Obecna cena 78,99 zł obowiązuje od 20 października 2026.
  • Cena zmieniła się 24 razy w ostatnich 90 dniach.

Ile kosztuje Karl Lagerfeld Bois De Cypres w poszczególnych pojemnościach?

3 pojemności
PojemnośćNajniższa cenaCena za 100 mlSklepy
50 ml 75,00 zł Tagomago 150,00 zł 22
100 ml 78,99 zł Smyk 78,99 zł najmniej za ml 28
100 ml tester brak w sklepach — 0

Gdzie kupić Karl Lagerfeld Bois De Cypres 100 ml?

28 sklepów
  • Smyk — 78,99 zł za 100 ml, dostawa 5,99 zł, razem 84,98 zł.
  • Allegro(ZapachWschodu) — 82,50 zł za 100 ml, dostawa 9,99 zł, razem 92,49 zł.
  • iZapachy — 82,49 zł za 100 ml, dostawa 10,00 zł, razem 92,49 zł.
  • Pachnidelko — 84,00 zł za 100 ml, dostawa 10,99 zł, razem 94,99 zł.
  • Zapachnisci — 81,06 zł za 100 ml, dostawa 15,00 zł, razem 96,06 zł.
  • Perfumeria.pl — 88,00 zł za 100 ml, dostawa 8,99 zł, razem 96,99 zł.
  • Allegro(Perfumeria-pl) — 87,51 zł za 100 ml, dostawa 9,99 zł, razem 97,50 zł.
  • Tagomago — 84,00 zł za 100 ml, dostawa 13,89 zł, razem 97,89 zł.
  • Allegro(tagomago) — 88,34 zł za 100 ml, dostawa 9,99 zł, razem 98,33 zł.
  • Allegro(pachnij_pl) — 89,67 zł za 100 ml, dostawa 10,49 zł, razem 100,16 zł.
  • Brasty — 88,66 zł za 100 ml, dostawa 12,00 zł, razem 100,66 zł.
  • Empik(morele-net) — 91,00 zł za 100 ml, dostawa 10,99 zł, razem 101,99 zł.
  • Allegro(Lemur_24) — 92,74 zł za 100 ml, dostawa 10,49 zł, razem 103,23 zł.
  • Allegro(pachnidelko-pl) — 93,39 zł za 100 ml, dostawa 10,49 zł, razem 103,88 zł.
  • Perfumy.pl — 99,00 zł za 100 ml, dostawa 6,00 zł, razem 105,00 zł.
  • Allegro(brawat.pl) — 93,09 zł za 100 ml, dostawa 12,00 zł, razem 105,09 zł.
  • Allegro(Allegro) — 95,53 zł za 100 ml, dostawa 9,99 zł, razem 105,52 zł.
  • E-glamour — 97,29 zł za 100 ml, dostawa 11,95 zł, razem 109,24 zł.
  • Elnino-parfum — 99,50 zł za 100 ml, dostawa 11,95 zł, razem 111,45 zł.
  • Allegro(CUBE_ak) — 102,41 zł za 100 ml, dostawa 9,99 zł, razem 112,40 zł.
  • Empik(pachnidelko) — 101,58 zł za 100 ml, dostawa 10,99 zł, razem 112,57 zł.
  • Empik(your-fragrance) — 103,59 zł za 100 ml, dostawa 10,99 zł, razem 114,58 zł.
  • Allegro(Your-Fragrance) — 105,00 zł za 100 ml, dostawa 9,99 zł, razem 114,99 zł.
  • Allegro(andrex123) — 109,99 zł za 100 ml, dostawa 10,49 zł, razem 120,48 zł.
  • Makeup — 126,00 zł za 100 ml, z darmową dostawą.
  • Superpharm — 118,90 zł za 100 ml, dostawa 8,99 zł, razem 127,89 zł.
  • Flaconi — 169,00 zł za 100 ml, z darmową dostawą.
  • Hebe — 219,99 zł za 100 ml, dostawa 9,99 zł, razem 229,98 zł.

Dane pochodzą z ofert sklepów, które porównujemy, i z codziennych odczytów cen. Jak porównujemy ceny →

Historia cen
Karl Lagerfeld Bois De Cypres Woda toaletowa dla mężczyzn 100 ml