Juliette Has A Gun Lipstick Fever Woda perfumowana dla kobiet

Juliette Has A Gun Lipstick Fever

Woda perfumowana dla kobiet 100 ml

Najlepsza cena
Damy znać mailem, gdy cena spadnie
Dodaj do kolekcji

Masz już konto? Zaloguj się

Historia cen

Śledź zmiany cen produktu Juliette Has A Gun Lipstick Fever w czasie.

Obszar ceny
Najniższa cena
Użyj strzałek do nawigacji

Jak pachnie?

Zgłoś błąd lub sugestię dla tego produktu

Kompozycja zapachowa Juliette Has A Gun Lipstick Fever

Znajdź podobne perfumy

Kliknij na nutę lub akord, aby zobaczyć perfumy z tym składnikiem. Włącz tryb wielokrotnego wyboru, aby połączyć kilka składników.

Zaznacz wybrane nuty i akordy, a następnie kliknij "Szukaj perfum" aby znaleźć zapachy o podobnym profilu.

Główne akordy

pudrowy irysowy fiołkowy drzewny owocowy waniliowy paczulowy słodki ziemisty kwiatowy

Piramida zapachowa

Nuty głowy pierwsze wrażenie

Malina
Malina
Fiołek
Fiołek

Nuty serca dusza zapachu

Irys
Irys
Paczula
Paczula

Nuty bazy fundament i trwałość

Cedr
Cedr
Wanilia
Wanilia
Twój wybór
Trwałość
Projekcja
Najlepsza pora roku Wiosna/Jesień/Zima

Najlepsze oferty

Zgłoś błąd lub sugestię dla tego produktu

28 ofert dla Juliette Has A Gun Lipstick Fever EDP 100 ml; ceny od 230.05 zł.

Pokaż niedostępne
  • Empik(mojezapachy)
    1.Empik(mojezapachy)

    Juliette Has A Gun, Lipstick Fever, woda perfumowana, 100 ml

    2.3 zł/ml
    230.05 z dostawą: 241.04 zł
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie
  • E-glamour
    2.E-glamour

    Juliette Has A Gun Lipstick Fever Woda perfumowana dla kobiet 100 ml

    2.34 zł/ml
    234.49 z dostawą: 246.44 zł
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie
  • Tagomago
    3.Tagomago

    Juliette Has a Gun Lipstick Fever woda perfumowana spray 100ml

    2.39 zł/ml
    238.62 z dostawą: 252.51 zł
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie
  • Perfumeria.pl
    4.Perfumeria.pl

    Juliette Has a Gun Lipstick Fever woda perfumowana spray 100ml

    2.41 zł/ml
    241.19 z dostawą: 250.18 zł
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie
  • Elnino-parfum
    5.Elnino-parfum

    Juliette Has A Gun Lipstick Fever Woda perfumowana dla kobiet 100 ml

    2.52 zł/ml
    251.50 z dostawą: 263.45 zł
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie
  • iZapachy
    6.iZapachy

    Juliette Has a Gun Lipstick Fever 100ml Woda perfumowana

    2.65 zł/ml
    265.00 z dostawą: 275.00 zł
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie
  • Zapachnisci
    7.Zapachnisci

    Juliette Has a Gun Lipstick Fever woda perfumowana 100ml - Zapachniści

    2.68 zł/ml
    268.38 z dostawą: 283.38 zł
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie
  • Smyk
    8.Smyk

    Juliette Has a Gun, Lipstick Fever, woda perfumowana, spray, 100 ml

    2.79 zł/ml
    279.00 Dostawa gratis
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie
  • Allegro(lunga_pl)
    9.Allegro(lunga_pl)

    Juliette Has A Gun Lipstick Fever Woda perfumowana 100ml

    2.79 zł/ml
    279.44 z dostawą: 289.93 zł
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie
  • Allegro(CUBE_ak)
    10.Allegro(CUBE_ak)

    Juliette Has A Gun Lipstick Fever Woda Perfumowana 100 ml

    2.83 zł/ml
    283.20 z dostawą: 293.19 zł
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie
  • Fragisse
    11.Fragisse

    Juliette Has a Gun Lipstick Fever woda perfumowana spray 100ml

    2.85 zł/ml
    285.00 z dostawą: 296.00 zł
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie
  • Allegro(elnino-parfum.pl)
    12.Allegro(elnino-parfum.pl)

    Juliette Has A Gun Lipstick Fever EDP 100 ml W

    2.89 zł/ml
    289.00 z dostawą: 303.99 zł
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie
  • Makeup
    13.Makeup

    Juliette Has A Gun Lipstick Fever 100 ml

    2.94 zł/ml
    294.00 Dostawa gratis
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie
  • Dolce
    14.Dolce

    Juliette Has A Gun Lipstick Fever Woda perfumowana spray 100ml

    2.97 zł/ml
    297.00 z dostawą: 312.00 zł
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie
  • Pachnidelko
    15.Pachnidelko

    Juliette Has a Gun Juliette Has a Gun Lipstick Fever woda perfumowana spray 100ml 100 ml

    2.97 zł/ml
    297.00 z dostawą: 307.99 zł
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie
  • Sobelia
    16.Sobelia

    Lipstick Fever - Juliette Has A Gun Eau De Parfum Spray 100 ml

    2.99 zł/ml
    298.99 z dostawą: 321.99 zł
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie
  • Modivo(izapachy)
    17.Modivo(izapachy)

    Juliette has a gun Lipstick Fever Woda perfumowana 100 ml

    3.03 zł/ml
    303.00 Dostawa gratis
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie
  • Superpharm
    18.Superpharm

    Juliette Has a Gun Lipstick Fever woda perfumowana spray, 100ml

    3.25 zł/ml
    324.99 z dostawą: 333.98 zł
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie
  • Rossmann
    19.Rossmann

    JULIETTE HAS A GUN Lipstick Fever woda perfumowana dla kobiet

    3.3 zł/ml
    329.99 Dostawa gratis
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie
  • Allegro(PerfectFragrance)
    20.Allegro(PerfectFragrance)

    Juliette Has A Gun LIPSTICK FEVER EDP 100 ml

    3.3 zł/ml
    330.00 z dostawą: 339.99 zł
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie
  • Sabina
    21.Sabina

    Lipstick Fever 100 ml

    3.47 zł/ml
    347.38 Dostawa gratis
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie
  • Allegro(Vintage-Perfumes)
    22.Allegro(Vintage-Perfumes)

    Juliette Has A Gun Lipstick Fever woda perfumowana 100 ml

    3.99 zł/ml
    399.00 z dostawą: 410.00 zł
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie
  • Empik(morele-net)
    23.Empik(morele-net)

    Juliette Has A Gun, Lipstick Fever, woda perfumowana, 100 ml

    4.02 zł/ml
    402.22 Dostawa gratis
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie
  • PerfumesClub.com (ES)
    24.PerfumesClub.com (ES)

    Juliette Has A Gun Lipstick Fever 100 ml

    4.55 zł/ml
    455.04 z dostawą: 511.94 zł
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie
  • Douglas
    25.Douglas

    Juliette Has A Gun Eau de Parfum Spray Woda perfumowana 100 ml

    4.64 zł/ml
    464.39 Dostawa gratis
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie
  • PerfumesClub
    26.PerfumesClub

    Juliette Has A Gun Lipstick Fever 100 ml

    5.43 zł/ml
    542.59 Dostawa gratis
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie
  • Perfumeriajulia (ES)
    27.Perfumeriajulia (ES)

    Juliette Has A Gun Lipstick Fever Eau De Parfum 100 Ml 100 ml

    6.09 zł/ml
    608.51 Dostawa gratis
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie
  • Sephora
    28.Sephora

    LIPSTICK FEVER - Woda perfumowana

    6.39 zł/ml
    639.00 Dostawa gratis
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie

Ceny aktualizowane codziennie. Ostatnia aktualizacja: 25.08.2026.

Opinie użytkowników

Poznaj opinie innych miłośników zapachów o Juliette Has A Gun Lipstick Fever.

0 opinii

Brak opinii dla tego produktu

Twoja opinia może być niezwykle pomocna dla innych użytkowników. Podziel się swoimi wrażeniami i pomóż im podjąć decyzję o zakupie.

Dodaj swoją opinię

Twoja recenzja pomoże innym w wyborze idealnego zapachu.

Klikając przycisk, akceptujesz regulamin. Twoja opinia zostanie sprawdzona przez moderatora.

Dziękujemy za opinię!

Twoja recenzja została przesłana do moderacji. Powinna pojawić się na stronie w ciągu 24 godzin.

Recenzja Juliette Has A Gun Lipstick Fever

Subiektywna ocena, charakter zapachu i wskazówki kiedy go nosić.

Duża część recenzji powstaje na bazie osobistych doświadczeń. Niektóre opierają się wyłącznie na danych produktowych oraz opiniach użytkowników publikowanych w serwisach perfumowych, na forach i w mediach społecznościowych.

Juliette Has A Gun Lipstick Fever Woda perfumowana dla kobiet

Lipstick Fever od Juliette Has A Gun to zapach zbudowany wokół jednego konkretnego obrazu: otwieranej torebki, w której od lat leży szminka w odcieniu czerwieni. Nie ma tu owijania w bawełnę — kompozycja od pierwszego psiknięcia stawia tezę wyraźnie i bez przeprosin.

Czy to teza przekonująca? Na skórach jednych osób ta nostalgiczna kurtuazja rozgrywa się mięsisto i kokieteryjnie, na innych kończy się dość szybko, zostawiając tylko blade wspomnienie malinowo-pudrowego otwarcia. To z tych zapachów, w których chemia skóry mówi więcej niż jakikolwiek opis.

W skrócie

Pole Wartość
Marka Juliette Has A Gun
Typ Woda perfumowana
Płeć Dla kobiet
Rodzina zapachowa kwiatowo-owocowy puder z drzewną bazą
Premiera 2020
Trwałość trzyma się skóry przez kilka godzin, choć bywa różna
Projekcja wyczuwalna w bliskiej odległości, nieagresywna
Najlepszy sezon wiosna, jesień, chłodniejsze dni zimy

Pierwsze wrażenie

Otwarcie jest owocowe i fioletowawe jednocześnie — malina i fiołek wchodzą razem, bez kolejki. Malina jest tu trochę cukierkowa, starsza niż świeżo zerwana z krzaka: coś między sokiem a zapachem lakieru do paznokci, który zdążył wyschnąć. Fiołek dokłada do tego woalową pudrową nutkę, która od razu sugeruje, że ten zapach nie będzie ani owocową bombą, ani kwiatowym koktajlem.

Pod tym pierwszym uderzeniem szybko rysuje się coś bardziej wyrafinowanego i odrobinę chłodniejszego. Irys zaczyna przebijać się przez owocowy blask, zapowiadając, że serce będzie bardziej lniane i retro niż słodkie. Kto liczy na soczyste, żywe owoce — może poczuć lekkie zaskoczenie.

Rozwój na skórze

Po kilku minutach otwarcie oddaje prowadzenie irysowi, który w tej kompozycji jest wyraźnie kosmetyczny — nie kwiatowy w stylu ogrodu, ale pudrowy w stylu szuflady z kosmetykami. Irys i paczula tworzą razem rdzeń tej kompozycji: irys wnosi szminkowy szelest, paczula daje mu lekkie uziemienie — ziemiste, ale oswojone, nieprzesadzone.

Baza z cedrową strukturą i wanilią wchodzi spokojnie, docieplając całość bez gwałtownego skoku w słodycz. Wanilia jest tu sucha i skromna — nie kremowa, nie ciastkowa — raczej lekko żywicząca tło. Cedr dodaje drobną drzewną geometrię, przez co zapach siada na skórze przewidywalnie i równomiernie.

Warto wiedzieć, że Lipstick Fever ma premierę z 2020 roku i wpisuje się w nurt zapachów inspirowanych kosmetykami dekoracyjnymi — rodzina kwiatowo-owocowa z pudrowym akcentem, rodem z szuflady vintage, ale z nowoczesną techniką formulacji.

Piramida zapachowa

Nuty głowy

pierwsze wrażenie

Nuty serca

dusza zapachu

Nuty bazy

fundament i trwałość

Charakter i obecność

Psik rano daje wyczuwalny, pudrowy ślad przez kilka godzin — na większości skór zapach nie znika nagle, ale też nie rości sobie pretensji do całego dnia. Trwałość bywa tu wyraźnie zależna od skóry: osoby z suchym naskórkiem mogą zauważyć, że po godzinie intensywność spada szybciej niż oczekiwały. Projekcja pozostaje kameralna — ten zapach działa w strefie bliskiej, a nie w całym pomieszczeniu.

W praktyce jedno lub dwa psiknięcia wystarczą — na nadgarstkach i na szyi. Zapach nie rośnie z upływem czasu, więc nie ma sensu czekać na "rozkręcenie się": to co czujesz po pięciu minutach jest przybliżonym obrazem tego, co dostaniesz przez cały czas noszenia.

Kiedy to nosić

  • Jesienny spacer po mieście, gdy temperatura skłania do lekkiego płaszcza
  • Praca w biurze z klimatyzacją — zapach nie zalewa przestrzeni, działa subtelnie
  • Weekendowe zakupy lub kawa z przyjaciółką, gdy chcesz pachnieć elegancko bez wysiłku
  • Wieczorne wyjście do kina lub na kolację w niewielkim miejscu
  • Zimowe popołudnie w środku — ciepło ciała delikatnie otwiera bazę

Komu pasuje, a komu nie

Ten zapach jest dla kogoś, kto lubi nostalgię w wersji opanowanej — kto rozumie odwołanie do kosmetyków sprzed kilku dekad, ale nie chce żeby zapach dosłownie krzyczał "vintage". Chodzi tu o wywołanie konkretnego skojarzenia: błyszczyk, szminka, torebka — bez ostentacji.

Najlepiej sprawdzi się przy wyborach stylizacyjnych, które łączą nowoczesne kroje z retro detalami. Jeśli ktoś ma w kolekcji pudrowe irysy lub fiołkowe zapachy i szuka czegoś w tym stylu, ale z owocowym pazurem — Lipstick Fever dobrze wchodzi w tę przestrzeń.

To, co w tym zapachu wciąga, to właśnie precyzja szminkowego efektu i sposób w jaki puder splata się z maliną bez nadmiernej słodkości. Słabym punktem bywa syntetyczne brzmienie maliny w otwarciu — część osób wyczuje w nim coś plastikowego, kosmetycznego w niezbyt przyjemnym sensie. Komu odradzić bez wahania? Każdemu, kto szuka bogatego, nasyconego zapachu z wyraźną bazą i długą projekcją — Lipstick Fever to zapach dla cierpliwych, nie dla tych, którzy chcą żeby inni wchodzili do pokoju wiedząc już, że jesteś.

Werdykt

Lipstick Fever to propozycja dla kogoś, kto szuka zapachu celowo intymnego — takiego, który robi wrażenie z bliska, nie z daleka. Retro skojarzenie ze szminką jest autentyczne i nieprzypadkowe, choć syntetyczny charakter maliny potrafi zaburzyć ten efekt na wrażliwszych nosach. Jeśli masz suchą skórę i zależy ci na trwałości — najpierw przetestuj na dekancie. Dla tych, którzy trafią na właściwą chemię skóry, to pudrowy, dyskretny podpis, który trudno pomylić z czymś innym.

Empik(mojezapachy)

Najtańsza oferta

Empik(mojezapachy)

230.05

Kup w Empik(mojezapachy)

Historia cen
Juliette Has A Gun Lipstick Fever Woda perfumowana dla kobiet 100 ml

Najtaniej
230.05
Empik(mojezapachy)
idź do sklepu