Aby oceniać perfumy, zaloguj się.
Zaloguj sięTwoja ocena Oddaj głos Bądź pierwszy/-a — jeszcze nikt nie ocenił
Jimmy Choo Exotic
Woda toaletowa dla kobiet 60 ml
Zbieraj swoje flakony w jednym miejscu, dziel je na listy i śledź, ile dziś warta jest cała kolekcja.
Damy znać mailem, gdy Jimmy Choo Exotic spadnie do ceny, którą sam ustawisz. Za darmo, bez spamu — alert wyłączasz jednym kliknięciem.
Masz już konto? Zaloguj się
Wszystko w jednym miejscu
1 widok i od razu widzisz aktualne ceny, ceny historyczne oraz spadki cen dla wybranych produktów.
Elastyczna organizacja
Grupujesz produkty w elastyczne kategorie według własnych potrzeb.
Dziel się ze znajomymi
Udostępniasz swoje kolekcje znajomym na forach i w mediach społecznościowych.
Historia cen
Zmiana ceny
- 24 godz
- 0%
- 7 dni
- ↑47.6%
- 30 dni
- ↓11.2%
- 3 mies
- ↓11.2%
- 6 mies
- ↓9.6%
- 1 rok
- ↑53.3%
Śledź zmiany cen produktu Jimmy Choo Exotic w czasie.
Jak pachnie?
Kompozycja zapachowa Jimmy Choo Exotic
Znajdź podobne perfumy
Kliknij na nutę lub akord, aby zobaczyć perfumy z tym składnikiem. Włącz tryb wielokrotnego wyboru, aby połączyć kilka składników.
Zaznacz wybrane nuty i akordy, a następnie kliknij "Szukaj perfum" aby znaleźć zapachy o podobnym profilu.
Główne akordy
Piramida zapachowa
Nuty głowy pierwsze wrażenie
Nuty serca dusza zapachu
Najlepsze oferty
1 oferta dla Jimmy Choo Exotic EDT 60 ml; ceny od 200.79 zł.
Ceny aktualizowane codziennie. Ostatnia aktualizacja: 22.10.2026.
Opinie użytkowników
Poznaj opinie innych miłośników zapachów o Jimmy Choo Exotic.
Wystąpił błąd
Sukces
Brak opinii dla tego produktu
Twoja opinia może być niezwykle pomocna dla innych użytkowników. Podziel się swoimi wrażeniami i pomóż im podjąć decyzję o zakupie.
Jimmy Choo Exotic: ceny i dostępność
Ceny sprawdzone w sklepach 22 października 2026. Jimmy Choo Exotic (woda toaletowa dla kobiet) kosztuje od 200,79 zł za 60 ml — najtaniej w sklepie Empik(your-fragrance). Porównujemy oferty z 1 sklepu w pojemności 60 ml.
Jak zmieniała się cena Jimmy Choo Exotic 60 ml?
Najniższa cena dnia wśród sklepów, notowana od 24 września 2025.
- Najniższa cena w historii: 125,00 zł (Tagomago, 21 marca 2026).
- Najwyższa cena: 225,99 zł (10 lipca 2026).
- Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 135,99 zł.
- Typowa cena (mediana z 394 dni): 220,99 zł.
- Obecna cena 200,79 zł obowiązuje od 18 października 2026.
- Cena zmieniła się 2 razy w ostatnich 90 dniach.
Gdzie kupić Jimmy Choo Exotic 60 ml?
1 sklep
- Empik(your-fragrance) — 200,79 zł za 60 ml, dostawa 10,99 zł, razem 211,78 zł.
Dane pochodzą z ofert sklepów, które porównujemy, i z codziennych odczytów cen. Jak porównujemy ceny →