Jil Sander Sun Sea Salt & Genista Woda toaletowa dla kobiet

Jil Sander Sun Sea Salt & Genista

Woda toaletowa dla kobiet 125 ml tester

Damy znać mailem, gdy cena spadnie
Dodaj do kolekcji

Masz już konto? Zaloguj się

Historia cen

Zmiana ceny

24 godz
0%
7 dni
0%
30 dni
↑1.1%
3 mies
↑0.8%

Śledź zmiany cen produktu Jil Sander Sun Sea Salt & Genista w czasie.

Obszar ceny
Najniższa cena
Użyj strzałek do nawigacji

Najlepsze oferty

2 oferty dla Jil Sander Sun Sea Salt & Genista EDT 125 ml tester; ceny od 63.50 zł.

  • 1.Elnino-parfum

    Jil Sander Sun Sea Salt & Genista Woda toaletowa tester dla kobiet 125 ml

    0.51 zł/ml 63.50 zł
    z dostawą: 75.45 zł
    Idź do sklepu
  • 2.E-glamour

    Jil Sander Sun Sea Salt & Genista EDT tester 125 ml W

    0.51 zł/ml 64.33 zł
    z dostawą: 76.28 zł
    Idź do sklepu

Ceny aktualizowane codziennie. Ostatnia aktualizacja: 19.10.2026.

Zgłoś błąd lub sugestię dla tego produktu

Opinie użytkowników

Poznaj opinie innych miłośników zapachów o Jil Sander Sun Sea Salt & Genista.

0 opinii

Brak opinii dla tego produktu

Twoja opinia może być niezwykle pomocna dla innych użytkowników. Podziel się swoimi wrażeniami i pomóż im podjąć decyzję o zakupie.

Dodaj swoją opinię

Twoja recenzja pomoże innym w wyborze idealnego zapachu.

Klikając przycisk, akceptujesz regulamin. Twoja opinia zostanie sprawdzona przez moderatora.

Dziękujemy za opinię!

Twoja recenzja została przesłana do moderacji. Powinna pojawić się na stronie w ciągu 24 godzin.

Jil Sander Sun Sea Salt & Genista: ceny i dostępność

Ceny sprawdzone w sklepach 19 października 2026. Jil Sander Sun Sea Salt & Genista (woda toaletowa dla kobiet) kosztuje od 63,50 zł za 125 ml tester — najtaniej w sklepie Elnino-parfum. Porównujemy oferty z 2 sklepów w pojemności 125 ml tester.

Jak zmieniała się cena Jil Sander Sun Sea Salt & Genista 125 ml tester?

Najniższa cena dnia wśród sklepów, notowana od 5 lipca 2026.

  • Najniższa cena w historii: 60,50 zł (Elnino-parfum, 10 lipca 2026).
  • Najwyższa cena: 66,00 zł (4 sierpnia 2026).
  • Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 61,82 zł.
  • Typowa cena (mediana z 107 dni): 63,00 zł.
  • Obecna cena 63,50 zł obowiązuje od 16 października 2026.
  • Cena zmieniła się 23 razy w ostatnich 90 dniach.

Gdzie kupić Jil Sander Sun Sea Salt & Genista 125 ml tester?

2 sklepy
  • Elnino-parfum — 63,50 zł za 125 ml tester, dostawa 11,95 zł, razem 75,45 zł.
  • E-glamour — 64,33 zł za 125 ml tester, dostawa 11,95 zł, razem 76,28 zł.

Dane pochodzą z ofert sklepów, które porównujemy, i z codziennych odczytów cen. Jak porównujemy ceny →

Historia cen
Jil Sander Sun Sea Salt & Genista Woda toaletowa dla kobiet 125 ml tester