Aby oceniać perfumy, zaloguj się.
Zaloguj sięTwoja ocena Oddaj głos Bądź pierwszy/-a — jeszcze nikt nie ocenił
Hermes Twilly d'Hermes Eau Ginger
Woda perfumowana dla kobiet 30 ml
Zbieraj swoje flakony w jednym miejscu, dziel je na listy i śledź, ile dziś warta jest cała kolekcja.
Damy znać mailem, gdy Hermes Twilly d'Hermes Eau Ginger spadnie do ceny, którą sam ustawisz. Za darmo, bez spamu — alert wyłączasz jednym kliknięciem.
Masz już konto? Zaloguj się
Wszystko w jednym miejscu
1 widok i od razu widzisz aktualne ceny, ceny historyczne oraz spadki cen dla wybranych produktów.
Elastyczna organizacja
Grupujesz produkty w elastyczne kategorie według własnych potrzeb.
Dziel się ze znajomymi
Udostępniasz swoje kolekcje znajomym na forach i w mediach społecznościowych.
Historia cen
Zmiana ceny
- 24 godz
- 0%
- 7 dni
- ↑13.8%
- 30 dni
- ↑13.8%
- 3 mies
- ↑13.8%
- 6 mies
- ↑40.0%
- 1 rok
- ↑37.9%
Śledź zmiany cen produktu Hermes Twilly d'Hermes Eau Ginger w czasie.
Jak pachnie?
Kompozycja zapachowa Hermes Twilly d'Hermes Eau Ginger
Znajdź podobne perfumy
Kliknij na nutę lub akord, aby zobaczyć perfumy z tym składnikiem. Włącz tryb wielokrotnego wyboru, aby połączyć kilka składników.
Zaznacz wybrane nuty i akordy, a następnie kliknij "Szukaj perfum" aby znaleźć zapachy o podobnym profilu.
Główne akordy
Piramida zapachowa
Nuty głowy pierwsze wrażenie
Nuty serca dusza zapachu
Nuty bazy fundament i trwałość
Najlepsze oferty
24 oferty dla Hermes Twilly d'Hermes Eau Ginger EDP 30 ml; ceny od 204.63 zł.
Ceny aktualizowane codziennie. Ostatnia aktualizacja: 22.10.2026.
Opinie użytkowników
Poznaj opinie innych miłośników zapachów o Hermes Twilly d'Hermes Eau Ginger.
Wystąpił błąd
Sukces
Brak opinii dla tego produktu
Twoja opinia może być niezwykle pomocna dla innych użytkowników. Podziel się swoimi wrażeniami i pomóż im podjąć decyzję o zakupie.
Recenzja Hermes Twilly d'Hermes Eau Ginger
Subiektywna ocena, charakter zapachu i wskazówki kiedy go nosić.
Duża część recenzji powstaje na bazie osobistych doświadczeń. Niektóre opierają się wyłącznie na danych produktowych oraz opiniach użytkowników publikowanych w serwisach perfumowych, na forach i w mediach społecznościowych.
Twilly d'Hermès Eau Ginger to woda perfumowana, która na papierze wydaje się prosta — piwonia, imbir, cedr — a w rzeczywistości potrafi zaskoczyć. Nie jest to zapach, który krzyczy ani domaga się uwagi. Gra spokojniej: świeżo, wyraźnie, z lekką pikantną iskrą w tle, która odróżnia go od banalnych kwiatowych freshersów.
Poniżej znajdziesz dokładny opis tego, jak kompozycja otwiera się i rozwija, dla kogo może być strzałem w dziesiątkę, a kto powinien poszukać gdzie indziej.
W skrócie
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Marka | Hermès |
| Typ | Woda perfumowana |
| Płeć | Dla kobiet |
| Rodzina zapachowa | Kwiatowo-drzewny z nutą korzenną |
| Premiera | 2021, Christine Nagel |
| Trwałość | Trzyma się skóry przez większość dnia |
| Projekcja | Wyczuwalna dla osób obok, nie zalewa przestrzeni |
| Najlepszy sezon | Wiosna i lato — w cieple otwiera się najładniej |
Pierwsze wrażenie
Po psiknięciu kompozycja otwiera się lekką, świeżą piwonią — jasną, niemal musującą. To nie jest piwonia z ciężkiego bukietu, ale bardziej ta ze słonecznego ogrodu: rześka, trochę zielona. Już w pierwszych minutach daje znać o sobie coś korzeniowego pod spodem, dyskretny zapowiadający ciepło motyw.
Warto mieć świadomość, że Eau Ginger potrafi grać tu nieoczekiwanie — otwierając się bardziej jako zapach czystej bielizny niż imbirowej przyprawy. Kto spodziewa się rynkowej pikantności w stylu ginger-shot, może się zdziwić. To imbir wyczyszczony, osadzony w świeżości, nie rozgrzewający.
Rozwój na skórze
W sercu kompozycji pojawiają się dwa oblicza imbiru: zwykły, lekko ostry i kandyzowany, słodszy, bardziej przystępny. Te dwa charaktery przez chwilę prowadzą dialog — pikantna żywość zderzana ze słodyczą dropsów imbirowych. Piwonia nie znika, raczej wycofuje się na drugi plan i zapewnia kwiatowe tło, miękkie i subtelne.
Baza cedrowa schodzi spokojnie. Nie ma tu ani grama agresji — cedr wychodzi suchy i lekko drzewny, nadając kompozycji ostateczną elegancję. Na niektórych skórach całość staje się wyraźniej pudrowa, wręcz delikatnie mydlana; na innych zachowuje przez cały czas tę świeżą-korzenną wyrazistość. To z tych zapachów, w których chemia skóry rzeczywiście decyduje, czy kierunek to mydełko czy żywy korzeń.
Twilly d'Hermès Eau Ginger należy do rodziny kwiatowo-drzewno-piżmowej i jest dziełem Christine Nagel, która stworzyła go dla Hermès w 2021 roku. Nagel znana jest z budowania kompozycji pozornie prostych, a w rzeczywistości wielowarstwowych — i ta zasada tutaj obowiązuje: zapach wydaje się czytelny, ale drydown potrafi zmienić jego charakter zależnie od skóry.
Piramida zapachowa
Nuty głowy
pierwsze wrażenieNuty serca
dusza zapachuNuty bazy
fundament i trwałośćCharakter i obecność
Psik rano daje wyczuwalny ślad przez większość dnia — trwałość jest przyzwoita, nie rozczarowuje. Zapach nie rozchodzi się agresywnie, ale osoba siedząca obok wyczuje go bez problemu; tyle projekcji ile potrzeba do dyskretnej, ale realnej obecności. Nie ma potrzeby nakładania wielu warstw.
Warto psiknąć bezpośrednio na skórę (szyja, nadgarstki), a nie na ubranie — cedr na tkaninie traci niuanse. Dwie aplikacje rano to optymalny punkt: więcej ryzkowałoby efektem "za dużo czystości".
Kiedy to nosić
- Codzienny dojazd do biura latem, gdy nie chcesz zapachu, który wyprzedza cię o dwa metry
- Casualowa sobota — zakupy, kawiarnia, krótki spacer w słońcu
- Spotkanie przy biurku lub otwarty plan biurowy — dyskretny, nie zakłóca otoczenia
- Wiosenna randka w ciągu dnia — lekki, pozytywny, nie przytłacza
- Podróż samolotem lub pociągiem — nie drażni w zamkniętej przestrzeni
- Wiosenno-letnie popołudnia na świeżym powietrzu
Komu pasuje, a komu nie
Eau Ginger sprawdzi się u kogoś, kto ceni zapach obecny, ale nienachalny — ktoś, kto woli być rozpoznany po delikatnym śladzie niż wchodzić do pokoju z komunikatem "jestem tu". Pasuje do osób, które lubią lekkość i prostotę bez bezbarwności: ta kompozycja ma charakter, ale go nie eksponuje.
W kontekście życiowym to wybór do środowisk gdzie zapach nie powinien dominować nad rozmową — biuro z otwartym planem, spotkania twarzą w twarz, aktywny dzień w mieście. Dobrze pasuje do stylu ubranego spokojnie, bez ostentacji. Jeśli w kolekcji są już różane ciężkie orientale, Eau Ginger może pełnić rolę lekkiej, letniej kontrpropozycji.
Komu nie pasuje: osobom szukającym wyrazistego, "prawdziwego" imbiru — ostrego, rozgrzewającego, kuchennego. Tutaj imbir jest wygładzony i oczyszczony, co dla kogoś, kto po niego sięga dla pikantnego kopnięcia, będzie rozczarowaniem. Zapach może też nie działać na skórach skłonnych do wzmacniania nut mydlanych — na takiej chemii cały charakter może sprowadzić się do zapachu detergentowego, co nie jest tym, za co płacisz.
Werdykt
Twilly d'Hermès Eau Ginger to letni zapach do codziennego noszenia, który nie pretenduje do roli zjawiskowej nowinki, a jednak nie jest banalny. Korzenne serce z imbiru trzyma w ryzach mdłą słodycz, cedr nadaje tło bez wagi, a piwonia otwiera z klasą. To wybór dla kogoś, kto potrzebuje zapachu-towarzysza, a nie zapachu-bohatera.
Jeśli jednak szukasz imbiru w pełnej sile wyrazu albo kompozycji, która wywołuje spektakularne wrażenie — warto powąchać próbkę przed decyzją. Zapach wynagradza cierpliwość i spokojny nos, nie szuka poklasku na wejściu.
Najtańsza oferta
Zapachnisci
Hermes Twilly d'Hermes Eau Ginger: ceny i dostępność
Ceny sprawdzone w sklepach 22 października 2026. Hermes Twilly d'Hermes Eau Ginger (woda perfumowana dla kobiet) kosztuje od 48,99 zł za 7.5 ml — najtaniej w sklepie Allegro(ZapachWschodu). Porównujemy oferty z 39 sklepów w 8 pojemnościach. Najmniej za mililitr zapłacisz w pojemności 85 ml tester: 245,27 zł za 100 ml.
Jak zmieniała się cena Hermes Twilly d'Hermes Eau Ginger 30 ml?
Najniższa cena dnia wśród sklepów, notowana od 8 lutego 2025.
- Najniższa cena w historii: 157,00 zł (E-glamour, 24 kwietnia 2026).
- Najwyższa cena: 249,00 zł (1 października 2026).
- Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 209,00 zł.
- Typowa cena (mediana z 620 dni): 193,99 zł.
- Obecna cena 237,93 zł obowiązuje od 21 października 2026.
- Cena zmieniła się 5 razy w ostatnich 90 dniach.
Ile kosztuje Hermes Twilly d'Hermes Eau Ginger w poszczególnych pojemnościach?
8 pojemności
| Pojemność | Najniższa cena | Cena za 100 ml | Sklepy |
|---|---|---|---|
| 7.5 ml | 48,99 zł Allegro(ZapachWschodu) | 653,20 zł | 3 |
| 12.5 ml | 210,00 zł Elnino-parfum | 1 680,00 zł | 2 |
| 15 ml | 87,31 zł E-glamour | 582,07 zł | 2 |
| 30 ml | 237,93 zł Brasty | 793,10 zł | 16 |
| 50 ml | 219,35 zł Empik(morele-net) | 438,70 zł | 27 |
| 85 ml | 299,00 zł MojeZapachy | 351,76 zł | 14 |
| 85 ml tester | 208,48 zł Zapachnisci | 245,27 zł najmniej za ml | 6 |
| 50 ml EDP + balsam do ciała | 379,89 zł Perfumy.pl | — | 3 |
Gdzie kupić Hermes Twilly d'Hermes Eau Ginger 30 ml?
16 sklepów
- Brasty — 237,93 zł za 30 ml, dostawa 12,00 zł, razem 249,93 zł.
- Allegro(eoutletkosmetyki) — 249,00 zł za 30 ml, dostawa 9,99 zł, razem 258,99 zł.
- Smyk — 263,00 zł za 30 ml, z darmową dostawą.
- Rossmann — 279,99 zł za 30 ml, z darmową dostawą.
- Makeup — 280,00 zł za 30 ml, z darmową dostawą.
- Empik(Empik) — 285,99 zł za 30 ml, z darmową dostawą.
- Notino — 280,50 zł za 30 ml, dostawa 8,90 zł, razem 289,40 zł.
- Allegro(sklep2find) — 290,00 zł za 30 ml, z darmową dostawą.
- Empik(morele-net) — 293,14 zł za 30 ml, z darmową dostawą.
- Empik(perfumeria-2find) — 295,00 zł za 30 ml, z darmową dostawą.
- Empik(your-fragrance) — 298,69 zł za 30 ml, z darmową dostawą.
- Dolce — 286,00 zł za 30 ml, dostawa 15,00 zł, razem 301,00 zł.
- Ezebra — 314,99 zł za 30 ml, z darmową dostawą.
- Superpharm — 330,99 zł za 30 ml, dostawa 8,99 zł, razem 339,98 zł.
- Sephora — 399,00 zł za 30 ml, z darmową dostawą.
- Breuninger — 400,00 zł za 30 ml, dostawa 24,90 zł, razem 424,90 zł.
Dane pochodzą z ofert sklepów, które porównujemy, i z codziennych odczytów cen. Jak porównujemy ceny →