Gulf Orchid Sweet Heaven Cherry Woda perfumowana unisex

Gulf Orchid Sweet Heaven Cherry

Woda perfumowana unisex 100 ml

Najlepsza cena
Damy znać mailem, gdy cena spadnie
Dodaj do kolekcji

Masz już konto? Zaloguj się

Historia cen

Śledź zmiany cen produktu Gulf Orchid Sweet Heaven Cherry w czasie.

Obszar ceny
Najniższa cena
Użyj strzałek do nawigacji

Jak pachnie?

Zgłoś błąd lub sugestię dla tego produktu

Kompozycja zapachowa Gulf Orchid Sweet Heaven Cherry

Znajdź podobne perfumy

Kliknij na nutę lub akord, aby zobaczyć perfumy z tym składnikiem. Włącz tryb wielokrotnego wyboru, aby połączyć kilka składników.

Zaznacz wybrane nuty i akordy, a następnie kliknij "Szukaj perfum" aby znaleźć zapachy o podobnym profilu.

Główne akordy

waniliowy wiśniowy słodki pudrowy drzewny ciepły korzenny bursztynowy balsamiczny cytrusowy aromatyczny

Piramida zapachowa

Nuty głowy pierwsze wrażenie

Wiśnia
Wiśnia
Mandarynka
Mandarynka
Davana
Davana

Nuty serca dusza zapachu

Mirra
Mirra
Drzewo sandałowe
Drzewo sandałowe

Nuty bazy fundament i trwałość

Wanilia
Wanilia
Fasolka tonka
Fasolka tonka
Piżmo
Piżmo
Twój wybór
Trwałość
Projekcja
Najlepsza pora roku Wiosna/Jesień/Zima

Najlepsze oferty

Zgłoś błąd lub sugestię dla tego produktu

12 ofert dla Gulf Orchid Sweet Heaven Cherry EDP 100 ml; ceny od 100.99 zł.

Pokaż niedostępne
  • Smyk
    1.Smyk

    Gulf Orchid, Sweet Heaven Cherry, woda perfumowana, 100 ml

    1.01 zł/ml
    100.99 z dostawą: 106.98 zł
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie
  • Allegro(CUBE_ak)
    2.Allegro(CUBE_ak)

    Gulf Orchid Sweet Heaven Cherry Woda Perfumowana 100 ml

    1.04 zł/ml
    104.47 z dostawą: 114.46 zł
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie
  • Allegro(lunga_pl)
    3.Allegro(lunga_pl)

    Gulf Orchid Sweet Heaven Cherry Woda Perfumowana 100ml

    1.06 zł/ml
    106.50 z dostawą: 116.99 zł
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie
  • Perfun
    4.Perfun

    Gulf Orchid Sweet Heaven Cherry 100 ml

    1.09 zł/ml
    109.00 z dostawą: 114.99 zł
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie
  • Allegro(aleperfumeria_pl)
    5.Allegro(aleperfumeria_pl)

    Gulf Orchid Sweet Heaven Cherry Edp 100ml

    1.09 zł/ml
    109.00 z dostawą: 118.99 zł
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie
  • Empik(fragrant)
    6.Empik(fragrant)

    Gulf Orchid Sweet Heaven Cherry 100ml Woda Perfumowana Unisex Damska Męska

    1.09 zł/ml
    109.00 z dostawą: 119.99 zł
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie
  • Empik(your-fragrance)
    7.Empik(your-fragrance)

    Gulf Orchid Sweet Heaven Cherry 100ml Woda Perfumowana Unisex Damska Męska

    1.22 zł/ml
    122.12 z dostawą: 133.11 zł
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie
  • Ezebra
    8.Ezebra

    Gulf Orchid Sweet Heaven Cherry woda perfumowana spray 100 ml

    1.29 zł/ml
    129.00 z dostawą: 137.80 zł
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie
  • Hebe
    9.Hebe

    Gulf Orchid Sweet Heaven Cherry woda perfumowana unisex, 100 ml

    1.3 zł/ml
    129.99 z dostawą: 139.98 zł
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie
  • E-glamour
    10.E-glamour

    Gulf Orchid Sweet Heaven Cherry Woda perfumowana 100 ml

    1.56 zł/ml
    155.83 z dostawą: 167.78 zł
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie
  • Elnino-parfum
    11.Elnino-parfum

    Gulf Orchid Sweet Heaven Cherry Woda perfumowana 100 ml

    1.56 zł/ml
    156.00 z dostawą: 167.95 zł
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie
  • Allegro(elnino-parfum.pl)
    12.Allegro(elnino-parfum.pl)

    Gulf Orchid Sweet Heaven Cherry EDP 100 ml U

    1.77 zł/ml
    177.50 z dostawą: 192.49 zł
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie

Ceny aktualizowane codziennie. Ostatnia aktualizacja: 25.08.2026.

Opinie użytkowników

Poznaj opinie innych miłośników zapachów o Gulf Orchid Sweet Heaven Cherry.

0 opinii

Brak opinii dla tego produktu

Twoja opinia może być niezwykle pomocna dla innych użytkowników. Podziel się swoimi wrażeniami i pomóż im podjąć decyzję o zakupie.

Dodaj swoją opinię

Twoja recenzja pomoże innym w wyborze idealnego zapachu.

Klikając przycisk, akceptujesz regulamin. Twoja opinia zostanie sprawdzona przez moderatora.

Dziękujemy za opinię!

Twoja recenzja została przesłana do moderacji. Powinna pojawić się na stronie w ciągu 24 godzin.

Recenzja Gulf Orchid Sweet Heaven Cherry

Subiektywna ocena, charakter zapachu i wskazówki kiedy go nosić.

Duża część recenzji powstaje na bazie osobistych doświadczeń. Niektóre opierają się wyłącznie na danych produktowych oraz opiniach użytkowników publikowanych w serwisach perfumowych, na forach i w mediach społecznościowych.

Gulf Orchid Sweet Heaven Cherry Woda perfumowana unisex

Gulf Orchid Sweet Heaven Cherry to zapach, który nie kryje swoich ambicji: chce być słodki, zmysłowy i głęboki jednocześnie — i w dużej mierze mu się to udaje. Wiśnia w otwarciu nie jest subtelnym zaproszeniem, lecz pełnym głosem wiodącym, który od razu stawia sprawę jasno: to gourmand z charakterem, orientalny i ciepły.

Mimo jednoznacznego pierwszego wrażenia ta kompozycja ma drugą warstwę. Skrzyżowanie owocu z balsamiczną głębią mirry i drzewa sandałowego sprawia, że Sweet Heaven Cherry wymyka się prostej kategorii "słodkie perfumy na prezent" — przynajmniej po kilkudziesięciu minutach na skórze.

W skrócie

Pole Wartość
Marka Gulf Orchid
Typ Woda perfumowana
Płeć Unisex
Rodzina zapachowa Orientalny gourmand, waniliowo-wiśniowy
Premiera 2024
Trwałość Trzyma się skóry przez większość dnia
Projekcja Wyczuwalna w najbliższym otoczeniu, nie zalewa przestrzeni
Najlepszy sezon Jesień i zima, dobrze sprawdza się też wiosną

Pierwsze wrażenie

Otwarcie jest szybkie i bezpośrednie — wiśnia, mandarynka i davana uderzają razem, ale nie jako równorzędne instrumenty. Wiśnia wiedzie, mandarynka rozjaśnia ją cytrusowym błyskiem, a davana — roślina o słodkawej, lekko ziołowej naturze — nadaje całości ledwo wyczuwalny goryczkowy ślad, który ratuje otwarcie przed jednowymiarową słodyczą. Efekt jest apetyczny, momentami bliski kandyzowanym owocom, z delikatną kwaśną nutą dojrzałej wiśni pod spodem.

Pod tym owocowym dachem już od początku przeczuwa się cieplejszą strukturę. Coś żywicznego sygnalizuje, że zapach zmierza w stronę orientalnej bazy — to nie będzie czysto owocowy, lekki spray na lato.

Rozwój na skórze

Po kilkunastu minutach owocowe otwarcie przycisza głośność, a do głosu dochodzi serce: mirra i drzewo sandałowe. To moment, w którym Sweet Heaven Cherry nabiera charakteru. Mirra wnosi żywiczną, lekko dymną głębię — coś, co komuś może skojarzyć się z ciepłym korzeniem wigilijnym albo ze smugą kadzidła za daleko od głównej nawy. Drzewo sandałowe pracuje kremowo, wygładzając przejście między owocowym otwarciem a słodką bazą.

Baza to wanilia, fasolka tonka i piżmo — klasyczny orientalny fundament, który tu nie skrzypi. Wanilia jest miękka, tonka dorzuca migdałowy niuans, a piżmo przytrzymuje całość przy skórze. Końcowy drydown jest otulający i kremowy, z wiśnią wciąż obecną, choć teraz bardziej jako wspomnienie deseru niż świeży owoc.

Kompozycja nie jest linearnym, statycznym sprayem — ma wyraźny łuk: owocowe otwarcie, balsamiczne serce, ciepłą bazę. Zmiany są płynne, ale odczuwalne. Orientalny gourmand z 2024 roku to trafna klasyfikacja, choć w praktyce zapach bliższy jest koneserom takich konstrukcji niż komuś, kto szuka lekkiego zapachu do codziennego noszenia.

Nawiasem mówiąc, flakon i ogólna stylistyka linii Sweet Heaven świadomie nawiązuje do popularnych arabskich kompozycji — podobna struktura nut, zbliżony temperament, ale wiśnia zamiast alkoholowych akordów kawy czy koniaku.

Piramida zapachowa

Nuty głowy

pierwsze wrażenie

Nuty serca

dusza zapachu

Nuty bazy

fundament i trwałość

Charakter i obecność

Sweet Heaven Cherry trzyma się skóry solidnie — psik rano daje wyczuwalną obecność przez większość dnia, wieczorem zostaje miękki, pudrowy ślad wanilii z piżmem. Projekcja jest wyraźna bez przesady: osoby siedzące blisko wyczują zapach, ale nie będzie on zalewał całego pomieszczenia.

Jedno dopsikanie w ciągu dnia nie jest koniecznością, ale jeśli chcesz, żeby wiśniowe otwarcie było wciąż słyszalne wieczorem — warto o nim pamiętać. Uwaga na ilość: to zapach, który łatwo przedawkować, szczególnie w zamkniętej przestrzeni. W przypadku słodkich kompozycji tego kalibru jedno, maksymalnie dwa psiknięcia w zupełności wystarczą.

Kiedy to nosić

  • Jesienny wieczór w pubie albo kawiarni, gdy temperatura za oknem spada poniżej dziesięciu stopni
  • Randka w chłodniejszy miesiąc — zapach ma wyraźnie zmysłowy, ciepły charakter
  • Świąteczna kolacja lub spotkanie rodzinne — wiśniowo-korzenna aura wpisuje się w klimat
  • Wieczorny spacer w październiku lub listopadzie, gdy chcesz mieć przy sobie coś ciepłego
  • Do casualowego wyjścia zimą, gdy reszta garderoby jest prosta i chcesz, żeby zapach robił wrażenie
  • Unikaj w czasie upałów — słodka, pudrowa baza staje się wtedy przytłaczająca

Komu pasuje, a komu nie

Ktoś, kto kocha gourmand bez przepraszania się za słodycz, znajdzie tu dużo do lubienia. Sweet Heaven Cherry jest skierowane do osób, które wybierają intensywność i ciepło zamiast dyskrecji — tych, dla których zapach to wyraźna część stylu, nie tło.

W kontekście codzienności sprawdzi się tam, gdzie strój jest prosty, a zapach ma być tym, co przyciąga uwagę. Do biura o otwartym planie z dużą rotacją osób raczej nie — ale do biura o spokojniejszym rytmie, do pracy z domu albo na wieczornych wyjściach: jak najbardziej. Wiśniowo-orientalny charakter szczególnie dobrze rezonuje z miłośnikami arabskich kompozycji takich jak Angel Share czy podobnych gourmandów.

Komu raczej nie warto polecać? Temu, kto szuka zapachu lekkiego, nienachalnego lub wyraźnie uniseksowego w konwencji świeżej czy wodnej. Wiśnia w wersji kandyzowanej może być za intensywna dla kogoś, kto nie jest fanem słodkich nut albo woli orientale o bardziej suchej, żywicznej strukturze. Pojawia się też rozbieżność w trwałości — na większości skór zapach trzyma się długo, ale na suchej skórze wiśniowe otwarcie bywa krótsze, niż można by oczekiwać.

Werdykt

Sweet Heaven Cherry to propozycja dla tych, którzy chcą czegoś głębszego niż typowy owocowy spray, ale nie odstraszają ich słodkie, orientalne kompozycje. Wiśnia i wanilia robią tu razem solidną robotę, a balsamiczne serce nadaje zapachowi prawdziwy charakter. Kto szuka lekkości lub świeżości, niech poszuka gdzie indziej. Kto jest gotowy na ciepłe, wieczorne gourmand w przystępnej cenie — może się przyjemnie zaskoczyć.

Smyk

Najtańsza oferta

Smyk

100.99

Kup w Smyk

Historia cen
Gulf Orchid Sweet Heaven Cherry Woda perfumowana unisex 100 ml

Najtaniej
100.99
Smyk
idź do sklepu