Guerlain Mon Guerlain Woda perfumowana dla kobiet

Guerlain Mon Guerlain

Woda perfumowana dla kobiet 50 ml

Najlepsza cena
Damy znać mailem, gdy cena spadnie
Dodaj do kolekcji

Masz już konto? Zaloguj się

Historia cen

Śledź zmiany cen produktu Guerlain Mon Guerlain w czasie.

Obszar ceny
Najniższa cena
Użyj strzałek do nawigacji

Jak pachnie?

Zgłoś błąd lub sugestię dla tego produktu

Kompozycja zapachowa Guerlain Mon Guerlain

Znajdź podobne perfumy

Kliknij na nutę lub akord, aby zobaczyć perfumy z tym składnikiem. Włącz tryb wielokrotnego wyboru, aby połączyć kilka składników.

Zaznacz wybrane nuty i akordy, a następnie kliknij "Szukaj perfum" aby znaleźć zapachy o podobnym profilu.

Główne akordy

waniliowy drzewny irysowy pudrowy aromatyczny lawendowy ciepły korzenny słodki świeży korzenny balsamiczny

Piramida zapachowa

Nuty głowy pierwsze wrażenie

Lawenda
Lawenda
Bergamotka
Bergamotka

Nuty serca dusza zapachu

Irys
Irys
Jaśmin wielkolistny
Jaśmin wielkolistny
Róża
Róża

Nuty bazy fundament i trwałość

Wanilia tahitańska
Wanilia tahitańska
Kumaryna
Kumaryna
Australijskie drzewo sandałowe
Australijskie drzewo sandałowe
Lukrecja
Lukrecja
Benzoes
Benzoes
Paczula
Paczula
Twój wybór
Trwałość
Projekcja
Najlepsza pora roku Wiosna/Jesień/Zima

Najlepsze oferty

Zgłoś błąd lub sugestię dla tego produktu

43 oferty dla Guerlain Mon Guerlain EDP 50 ml; ceny od 264.99 zł.

Pokaż niedostępne
  • E-glamour
    1.E-glamour

    Guerlain Mon Guerlain Woda perfumowana dla kobiet 50 ml

    5.3 zł/ml
    264.99 z dostawą: 276.94 zł
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie
  • PerfumesClub.com (ES)
    2.PerfumesClub.com (ES)

    Guerlain Mon Guerlain 50 ml

    5.33 zł/ml
    266.55 z dostawą: 323.45 zł
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie
  • Elnino-parfum
    3.Elnino-parfum

    Guerlain Mon Guerlain Woda perfumowana dla kobiet 50 ml

    5.53 zł/ml
    276.50 z dostawą: 288.45 zł
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie
  • Perfumy.pl
    4.Perfumy.pl

    Guerlain Mon Guerlain woda perfumowana 50 ml

    5.6 zł/ml
    280.00 Dostawa gratis
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie
  • Smyk
    5.Smyk

    Guerlain, Mon Guerlain, woda perfumowana w sprayu, 50 ml

    5.64 zł/ml
    281.99 Dostawa gratis
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie
  • Allegro(Natura_Drogerie)
    6.Allegro(Natura_Drogerie)

    Guerlain Mon Guerlain Damska woda perfumowana 50ml

    5.91 zł/ml
    295.54 z dostawą: 305.53 zł
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie
  • Tagomago
    7.Tagomago

    Guerlain Mon Guerlain woda perfumowana spray 50 ml

    5.92 zł/ml
    296.00 z dostawą: 309.89 zł
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie
  • Perfumeria.pl
    8.Perfumeria.pl

    Guerlain Mon Guerlain woda perfumowana spray 50 ml

    5.98 zł/ml
    298.99 z dostawą: 307.98 zł
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie
  • Empik(Empik)
    9.Empik(Empik)

    Guerlain, Mon, woda perfumowana, 50 ml

    5.98 zł/ml
    298.99 Dostawa gratis
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie
  • Flaconi
    10.Flaconi

    Guerlain Mon Guerlain Woda perfumowana 50 ml

    6.06 zł/ml
    302.94 Dostawa gratis
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie
  • Parfumdreams
    11.Parfumdreams

    GUERLAIN Mon GUERLAIN Eau de Parfum Spray 50 ml

    6.06 zł/ml
    302.94 Dostawa gratis
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie
  • Zapachnisci
    12.Zapachnisci

    Mon Guerlain woda perfumowana 50ml - Zapachniści

    6.11 zł/ml
    305.64 z dostawą: 320.64 zł
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie
  • Makeup
    13.Makeup

    Guerlain Mon Guerlain 50 ml

    6.12 zł/ml
    306.00 Dostawa gratis
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie
  • iZapachy
    14.iZapachy

    Guerlain Mon Guerlain 50ml woda perfumowana

    6.18 zł/ml
    309.00 Dostawa gratis
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie
  • Perfumeriajulia (ES)
    15.Perfumeriajulia (ES)

    Guerlain Mon Guerlain Eau De Parfum 50 ml

    6.21 zł/ml
    310.28 Dostawa gratis
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie
  • Sobelia
    16.Sobelia

    Mon Guerlain - Guerlain Eau De Parfum Spray 50 ML

    6.24 zł/ml
    311.99 z dostawą: 334.99 zł
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie
  • Dolce
    17.Dolce

    Guerlain Mon Guerlain Woda perfumowana spray 50ml

    6.28 zł/ml
    314.00 z dostawą: 329.00 zł
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie
  • Allegro(Perfumeria-pl)
    18.Allegro(Perfumeria-pl)

    GUERLAIN Mon Guerlain EDP woda perfumowana dla kobiet perfumy damskie 50ml

    6.29 zł/ml
    314.34 z dostawą: 324.33 zł
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie
  • Superpharm
    19.Superpharm

    Guerlain Mon Guerlain woda perfumowana spray, 50ml

    6.3 zł/ml
    314.99 z dostawą: 323.98 zł
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie
  • Drogerienatura
    20.Drogerienatura

    Guerlain Mon woda perfumowana 50 ml

    6.3 zł/ml
    314.99 Dostawa gratis
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie
  • Fragisse
    21.Fragisse

    Guerlain Mon Guerlain woda perfumowana spray 50ml

    6.38 zł/ml
    319.00 z dostawą: 330.00 zł
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie
  • Marciano
    22.Marciano

    Guerlain Mon Guerlain 50ml woda perfumowana

    6.38 zł/ml
    319.00 z dostawą: 334.00 zł
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie
  • Pachnidelko
    23.Pachnidelko

    Guerlain Guerlain Mon Guerlain woda perfumowana spray 50ml 50 ml

    6.44 zł/ml
    322.00 z dostawą: 332.99 zł
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie
  • Brasty
    24.Brasty

    Guerlain Mon Guerlain woda perfumowana dla kobiet 50 ml

    6.51 zł/ml
    325.64 z dostawą: 337.64 zł
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie
  • Notino
    25.Notino

    Guerlain Mon Guerlain woda perfumowana dla kobiet 50 ml

    6.52 zł/ml
    325.97 z dostawą: 334.87 zł
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie
  • Empik(morele-net)
    26.Empik(morele-net)

    Guerlain, Mon, woda perfumowana, 50 ml

    6.55 zł/ml
    327.67 Dostawa gratis
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie
  • Allegro(tagomago)
    27.Allegro(tagomago)

    GUERLAIN Mon Guerlain EDP woda perfumowana dla kobiet perfumy damskie 50ml

    6.55 zł/ml
    327.71 z dostawą: 337.70 zł
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie
  • Ezebra
    28.Ezebra

    GUERLAIN MON GUERLAIN WODA PERFUMOWANA SPRAY 50ML

    6.6 zł/ml
    329.99 Dostawa gratis
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie
  • Empik(tagomago)
    29.Empik(tagomago)

    Guerlain, Mon, woda perfumowana, 50 ml

    6.6 zł/ml
    329.99 Dostawa gratis
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie
  • Allegro(pachnij_pl)
    30.Allegro(pachnij_pl)

    GUERLAIN MON GUERLAIN EDP 50ml SPRAY

    6.65 zł/ml
    332.74 z dostawą: 343.23 zł
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie
  • Allegro(izapachypl)
    31.Allegro(izapachypl)

    Guerlain Mon Guerlain 50ml woda perfumowana

    6.69 zł/ml
    334.54 z dostawą: 344.53 zł
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie
  • Allegro(Lemur_24)
    32.Allegro(Lemur_24)

    GUERLAIN MON GUERLAIN EDP 50ml SPRAY

    6.72 zł/ml
    336.16 z dostawą: 346.65 zł
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie
  • empik_marciano
    33.empik_marciano

    Guerlain, Mon, woda perfumowana, 50 ml

    6.78 zł/ml
    339.00 z dostawą: 339.00 zł
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie
  • Sabina
    34.Sabina

    Mon Guerlain 50 ml

    6.89 zł/ml
    344.44 Dostawa gratis
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie
  • Allegro(sklep2find)
    35.Allegro(sklep2find)

    Guerlain Mon woda perfumowana damska 50 ml

    7.02 zł/ml
    351.00 Dostawa gratis
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie
  • Allegro(pachnidelko-pl)
    36.Allegro(pachnidelko-pl)

    Guerlain Mon 50ml edp

    7.1 zł/ml
    355.19 z dostawą: 365.68 zł
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie
  • Empik(perfumeria-2find)
    37.Empik(perfumeria-2find)

    Guerlain, Mon, woda perfumowana, 50 ml

    7.12 zł/ml
    356.00 Dostawa gratis
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie
  • Allegro(Allegro)
    38.Allegro(Allegro)

    Guerlain Mon Guerlain 50 ml woda perfumowana kobieta EDP

    7.17 zł/ml
    358.53 z dostawą: 368.52 zł
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie
  • Sephora
    39.Sephora

    Mon Guerlain - Eau de Parfum

    7.18 zł/ml
    359.00 Dostawa gratis
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie
  • Rossmann
    40.Rossmann

    GUERLAIN Mon Guerlain woda perfumowana dla kobiet

    7.3 zł/ml
    364.99 Dostawa gratis
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie
  • Empik(your-fragrance)
    41.Empik(your-fragrance)

    Guerlain, Mon, woda perfumowana, 50 ml

    7.44 zł/ml
    372.16 Dostawa gratis
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie
  • Douglas
    42.Douglas

    Guerlain Mon Guerlain Woda perfumowana 50 ml

    7.54 zł/ml
    376.92 Dostawa gratis
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie
  • Breuninger
    43.Breuninger

    Guerlain Mon Guerlain 50 ml

    11.2 zł/ml
    560.00 Dostawa gratis
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie

Ceny aktualizowane codziennie. Ostatnia aktualizacja: 25.08.2026.

Opinie użytkowników

Poznaj opinie innych miłośników zapachów o Guerlain Mon Guerlain.

0 opinii

Brak opinii dla tego produktu

Twoja opinia może być niezwykle pomocna dla innych użytkowników. Podziel się swoimi wrażeniami i pomóż im podjąć decyzję o zakupie.

Dodaj swoją opinię

Twoja recenzja pomoże innym w wyborze idealnego zapachu.

Klikając przycisk, akceptujesz regulamin. Twoja opinia zostanie sprawdzona przez moderatora.

Dziękujemy za opinię!

Twoja recenzja została przesłana do moderacji. Powinna pojawić się na stronie w ciągu 24 godzin.

Recenzja Guerlain Mon Guerlain

Subiektywna ocena, charakter zapachu i wskazówki kiedy go nosić.

Duża część recenzji powstaje na bazie osobistych doświadczeń. Niektóre opierają się wyłącznie na danych produktowych oraz opiniach użytkowników publikowanych w serwisach perfumowych, na forach i w mediach społecznościowych.

Guerlain Mon Guerlain Woda perfumowana dla kobiet

Guerlain Mon Guerlain to zapach, który nie stara się być spektakularny — po prostu jest. Lawenda spotyka wanilię w sposób, który na papierze brzmi znajomo, a na skórze robi coś zupełnie innego: staje się ciepły, intymny i miękki jak świeżo wyprany kaszmir. Nie ma tu krzyku, jest tylko obecność.

Poniżej znajdziesz szczegółowy rozkład piramidy, opis tego, jak kompozycja się rozwija, oraz kiedy ten zapach naprawdę działa — a kiedy może zawieść.

W skrócie

Pole Wartość
Marka Guerlain
Typ Woda perfumowana
Płeć Dla kobiet
Rodzina zapachowa Orientalno-drzewny pudrowy
Premiera / Perfumer 2017 / Thierry Wasser i Delphine Jelk
Trwałość Trzyma się skóry przez większość dnia, choć na niektórych skórach blaknie szybciej
Projekcja Ludzie obok ciebie ją wyczują, ale nie zalewa pomieszczenia
Najlepszy sezon Wiosna, jesień, zima — szczególnie w chłodne, spokojne dni

Pierwsze wrażenie

Otwarcie jest żywsze, niż można by się spodziewać. Lawenda pojawia się wyraźnie — ziołowa, lekko ostra, nie kosmetyczna — razem z cytrusowym chłodem bergamotki. Pierwsze kilka minut buduje wrażenie czegoś prowansalskiego, powietrznego, niemal masculinowego w swoim podejściu do lawendy.

Pod tym zielonym akcentem bardzo szybko zaczyna przebijać coś ciepłego. Irys i jaśmin wielkolistny zaznaczają się dyskretnie — nie jako solowe nuty kwiatowe, ale jako miękkie tło, które zapowiada przejście do serca. Dla tych, którzy nie lubią lawendy: otwarcie jest jedynym momentem, gdy jest ona naprawdę wyraźna.

Rozwój na skórze

Po kilkunastu minutach lawenda się wycofuje i zapach wchodzi w fazę, która jest jego prawdziwym centrum. Irys wnosi subtelną pudrową chłodność, jaśmin wielkolistny — delikatną kremowość, a róża pozostaje w tle, ledwo wyczuwalna, bardziej jako woal niż solista. Serce jest kwiatowe, ale nie słodkie — to kwiaty w duecie z pudrem, nie z syropem.

Baza — wanilia tahitańska, australijskie drzewo sandałowe, kumaryna, benzoes i paczula — przejmuje pałeczkę bez dramatycznego przełomu. Wanilia jest kremowa i ciepła, ale nie cukierkowa; kumaryna dodaje lekkiej słodyczowej goryczy (skojarzenie ze świeżo skoszonym sianem), paczula zaokrągla całość bez dominacji. To, co zostaje na skórze po kilku godzinach, jest miękkie, intymne i wyraźnie skierowane do przestrzeni bliskiego kontaktu.

Mon Guerlain stworzyli w 2017 roku Thierry Wasser i Delphine Jelk. To kompozycja z rodziny orientalno-drzewnej — klasyczne zestawienie przeprowadzone nowoczesną ręką, z wyraźnym akcentem na higieniczną czystość i komfort noszenia. Flakon Quadrilobé — projekt Gabriela Guerlaina z 1907 roku — towarzyszy temu zapachowi nieprzypadkowo: oba mają w sobie coś z dobrze skrojonego klasyka.

Piramida zapachowa

Nuty głowy

pierwsze wrażenie

Charakter i obecność

Psik rano zostawia wyczuwalny ślad późnym popołudniem — to zapach, który nie znika po godzinie, ale też nie dominuje przestrzeni wokół. Ktoś siedzący blisko ciebie go poczuje; ktoś po drugiej stronie stołu — niekoniecznie. Na niektórych skórach trzyma się mocno przez cały dzień, na innych blaknie szybciej i po kilku godzinach kurczy się do niemal skórnego szeptu. To z tych kompozycji, w których chemia skóry robi dużą różnicę.

Dwa, trzy psiknięcia na szyję i nadgarstki w zupełności wystarczą. Unikaj nakładania bezpośrednio na ubrania, jeśli zależy ci na pełnym rozkwicie — wanilia i irys najlepiej pracują na cieple skóry. Jeśli zależy ci na większej projekcji, Mon Guerlain Intense jest wersją skrojoną dokładnie pod ten cel.

Kiedy to nosić

  • Spokojna sobota rano — kawa, otwarte okno, żadnych zobowiązań
  • Romantyczna kolacja w ciepłym, przytulnym wnętrzu
  • Dzień w biurze, gdzie zależy ci na dyskretnej, nienachalnej obecności
  • Chłodny jesienny spacer — temperatura ciała wydobywa z bazy to, co najlepsze
  • Wieczór z bliską osobą, gdy zapach ma być widoczny tylko z małej odległości
  • Zimowe wieczory, gdy chcesz czegoś, co dosłownie działa jak ciepły szal

Komu pasuje, a komu nie

Mon Guerlain trafia do kogoś, kto nie potrzebuje zapachu bijącego w oczy — ktoś, kto woli ciepło bez natarczywości, słodycz bez dosłowności. To kompozycja dla osoby, która ceni comfort dressing w zapachach: sprawdzone materiały, znana forma, żadnych eksperymentów.

Dobrze wpisuje się w garderoby, w których są już inne pudrowe lub kwiatowo-waniliowe zapachy — można go nosić naprzemiennie bez dysonansu. Pasuje do stylu, który jest klasyczny bez starości, subtelnie kobiecy bez afektacji. W środowisku pracy, gdzie zapachy nie powinny być tematem rozmowy, jest bezpiecznym i eleganckim wyborem.

Osoby, które oczekują wyrazistego charakteru, intensywnej projekcji albo czegoś oryginalnego w zestawieniu nut, mogą poczuć niedosyt. Zarzuty o nadmierną mainstreamowość są częściowo uzasadnione — Mon Guerlain jest przede wszystkim dostępny i lubiany, a nie szczególnie ambitny kompozycyjnie. Ci, którzy drażnią się na zapach lawendy lub pudrowość, raczej nie znajdą tu wyjątku od reguły — chemia tej kompozycji jest zbudowana właśnie na tych dwóch elementach.

Werdykt

Mon Guerlain to zapach stworzony z myślą o komforcie — i w tym celuje celowo, bez przeprosin. Ciepły, pudrowy, bezpieczny. Dla kogoś, kto szuka zapachu, który nie wymaga tłumaczenia i nie polaryzuje otoczenia, to trafny wybór. Jeśli szukasz zapachu skomplikowanego lub wyróżniającego się z tłumu — idź dalej. Jeśli chcesz czegoś, co po prostu działa, codziennie i bez wysiłku — Mon Guerlain jest dokładnie tym.

E-glamour

Najtańsza oferta

E-glamour

264.99

Kup w E-glamour

Historia cen
Guerlain Mon Guerlain Woda perfumowana dla kobiet 50 ml

Najtaniej
264.99
E-glamour
idź do sklepu