Guerlain Aqua Allegoria Granada Salvia Woda toaletowa unisex

Guerlain Aqua Allegoria Granada Salvia

Woda toaletowa unisex 75 ml

Najlepsza cena
Damy znać mailem, gdy cena spadnie
Dodaj do kolekcji

Masz już konto? Zaloguj się

Historia cen

Śledź zmiany cen produktu Guerlain Aqua Allegoria Granada Salvia w czasie.

Obszar ceny
Najniższa cena
Użyj strzałek do nawigacji

Jak pachnie?

Zgłoś błąd lub sugestię dla tego produktu

Kompozycja zapachowa Guerlain Aqua Allegoria Granada Salvia

Znajdź podobne perfumy

Kliknij na nutę lub akord, aby zobaczyć perfumy z tym składnikiem. Włącz tryb wielokrotnego wyboru, aby połączyć kilka składników.

Zaznacz wybrane nuty i akordy, a następnie kliknij "Szukaj perfum" aby znaleźć zapachy o podobnym profilu.

Główne akordy

drzewny aromatyczny świeży korzenny cytrusowy owocowy piżmowy różany

Piramida zapachowa

Nuty głowy pierwsze wrażenie

Czarna porzeczka
Czarna porzeczka
Cytryna
Cytryna
Bergamotka
Bergamotka

Nuty serca dusza zapachu

Granat
Granat
Szałwia
Szałwia
Róża
Róża
Cyprys
Cyprys

Nuty bazy fundament i trwałość

Białe piżmo
Białe piżmo
Mech
Mech
Paczula
Paczula
Twój wybór
Trwałość
Projekcja
Najlepsza pora roku Wiosna/Lato

Najlepsze oferty

Zgłoś błąd lub sugestię dla tego produktu

26 ofert dla Guerlain Aqua Allegoria Granada Salvia EDT 75 ml; ceny od 249.00 zł.

Pokaż niedostępne
  • iZapachy
    1.iZapachy

    Guerlain Aqua Allegoria Granada Salvia 75ml woda toaletowa

    3.32 zł/ml
    249.00 z dostawą: 259.00 zł
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie
  • E-glamour
    2.E-glamour

    Guerlain Aqua Allegoria Granada Salvia Woda toaletowa 75 ml

    3.53 zł/ml
    264.99 z dostawą: 276.94 zł
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie
  • Elnino-parfum
    3.Elnino-parfum

    Guerlain Aqua Allegoria Granada Salvia Woda toaletowa 75 ml

    3.53 zł/ml
    265.00 z dostawą: 276.95 zł
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie
  • Brasty
    4.Brasty

    Guerlain Aqua Allegoria Granada Salvia 2022 woda toaletowa dla kobiet 75 ml

    3.71 zł/ml
    278.50 z dostawą: 290.50 zł
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie
  • Perfumy.pl
    5.Perfumy.pl

    Guerlain Aqua Allegoria Granada Salvia woda toaletowa 75 ml

    3.75 zł/ml
    281.60 Dostawa gratis
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie
  • Smyk
    6.Smyk

    Guerlain, Aqua Allegoria Granada Salvia, woda toaletowa, spray, 75 ml

    3.79 zł/ml
    284.00 Dostawa gratis
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie
  • Modivo(izapachy)
    7.Modivo(izapachy)

    Guerlain Aqua Allegoria Granada Salvia Woda toaletowa 75 ml

    3.8 zł/ml
    285.00 Dostawa gratis
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie
  • Sabina
    8.Sabina

    Aqua Allegoria Granada Salvia 75 ml

    3.88 zł/ml
    290.72 Dostawa gratis
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie
  • PerfumesClub.com (ES)
    9.PerfumesClub.com (ES)

    Guerlain Aqua Allegoria Granada Salvia 75 ml

    4.01 zł/ml
    301.11 z dostawą: 358.01 zł
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie
  • Perfumeriajulia (ES)
    10.Perfumeriajulia (ES)

    Guerlain Aqua Allegoria Granada Salvia Eau De Toilette 75 ml

    4.01 zł/ml
    301.11 Dostawa gratis
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie
  • Sobelia
    11.Sobelia

    Aqua Allegoria Granada Salvia - Guerlain Eau De Toilette Spray 75 ml

    4.05 zł/ml
    303.99 z dostawą: 326.99 zł
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie
  • Allegro(perfumymegami)
    12.Allegro(perfumymegami)

    Guerlain AQUA ALLEGORIA GRANADA SALVIA edt 75ml

    4.12 zł/ml
    309.00 z dostawą: 318.99 zł
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie
  • Flaconi
    13.Flaconi

    Guerlain Aqua Allegoria Granada Salvia Woda toaletowa 75 ml

    4.16 zł/ml
    312.00 Dostawa gratis
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie
  • Parfumdreams
    14.Parfumdreams

    GUERLAIN Aqua Allegoria Eau de Toilette Spray Granada Salvia 75 ml

    4.16 zł/ml
    312.00 Dostawa gratis
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie
  • Makeup
    15.Makeup

    Guerlain Aqua Allegoria Granada Salvia - Woda toaletowa 75 ml

    4.19 zł/ml
    314.00 Dostawa gratis
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie
  • Allegro(PerfumeriaSky)
    16.Allegro(PerfumeriaSky)

    Guerlain Aqua Allegoria Granada Salvia EDT 75 ml Produkt

    4.59 zł/ml
    344.00 z dostawą: 354.49 zł
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie
  • Notino
    17.Notino

    Guerlain Aqua Allegoria Granada Salvia woda toaletowa flakon napełnialny dla kobiet 75 ml

    4.73 zł/ml
    354.87 z dostawą: 363.77 zł
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie
  • Modivo(perfumy)
    18.Modivo(perfumy)

    Guerlain Aqua Allegoria Granada Salvia Woda toaletowa 75 ml

    4.84 zł/ml
    362.99 Dostawa gratis
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie
  • Rossmann
    19.Rossmann

    GUERLAIN Aqua Allegoria Granada Salvia woda toaletowa dla kobiet

    5.07 zł/ml
    379.99 Dostawa gratis
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie
  • Dolce
    20.Dolce

    Guerlain Aqua Allegoria Granada Salvia 2022 Woda toaletowa spray 75ml

    6.05 zł/ml
    454.00 z dostawą: 469.00 zł
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie
  • Empik(morele-net)
    21.Empik(morele-net)

    Guerlain, Aqua Allegoria Granada Salvia, woda toaletowa z możliwością napełnienia, 75 ml

    6.51 zł/ml
    488.45 Dostawa gratis
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie
  • Modivo(perfumeria-polska)
    22.Modivo(perfumeria-polska)

    Guerlain Aqua Allegoria Granada Salvia Woda toaletowa 75 ml

    6.53 zł/ml
    490.00 Dostawa gratis
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie
  • Breuninger
    23.Breuninger

    Guerlain Aqua Allegoria Granada Salvia 75 ml

    6.8 zł/ml
    510.00 Dostawa gratis
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie
  • Hebe
    24.Hebe

    Guerlain Aqua Allegoria Granada Salvia woda toaletowa unisex, 75 ml

    6.99 zł/ml
    523.98 Dostawa gratis
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie
  • Sephora
    25.Sephora

    Aqua Allegoria Granada Salvia - Eau de Toilette

    7.19 zł/ml
    539.00 Dostawa gratis
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie
  • Douglas
    26.Douglas

    Guerlain Aqua Allegoria Granada Salvia Eau de Toilette Spray Woda toaletowa 75 ml

    7.32 zł/ml
    549.00 Dostawa gratis
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie

Ceny aktualizowane codziennie. Ostatnia aktualizacja: 26.08.2026.

Opinie użytkowników

Poznaj opinie innych miłośników zapachów o Guerlain Aqua Allegoria Granada Salvia.

0 opinii

Brak opinii dla tego produktu

Twoja opinia może być niezwykle pomocna dla innych użytkowników. Podziel się swoimi wrażeniami i pomóż im podjąć decyzję o zakupie.

Dodaj swoją opinię

Twoja recenzja pomoże innym w wyborze idealnego zapachu.

Klikając przycisk, akceptujesz regulamin. Twoja opinia zostanie sprawdzona przez moderatora.

Dziękujemy za opinię!

Twoja recenzja została przesłana do moderacji. Powinna pojawić się na stronie w ciągu 24 godzin.

Historia cen
Guerlain Aqua Allegoria Granada Salvia Woda toaletowa unisex 75 ml

Najtaniej
249.00
iZapachy
idź do sklepu