Guerlain Aqua Allegoria Florabloom Woda toaletowa dla kobiet

Guerlain Aqua Allegoria Florabloom

Woda toaletowa dla kobiet 125 ml

Damy znać mailem, gdy cena spadnie
Dodaj do kolekcji

Masz już konto? Zaloguj się

Historia cen

Zmiana ceny

24 godz
0%
7 dni
0%
30 dni
↓1.0%
3 mies
↑8.9%
6 mies
↑9.4%
1 rok
↑28.5%

Śledź zmiany cen produktu Guerlain Aqua Allegoria Florabloom w czasie.

Obszar ceny
Najniższa cena
Użyj strzałek do nawigacji

Jak pachnie?

Zgłoś błąd lub sugestię dla tego produktu

Kompozycja zapachowa Guerlain Aqua Allegoria Florabloom

Znajdź podobne perfumy

Kliknij na nutę lub akord, aby zobaczyć perfumy z tym składnikiem. Włącz tryb wielokrotnego wyboru, aby połączyć kilka składników.

Zaznacz wybrane nuty i akordy, a następnie kliknij "Szukaj perfum" aby znaleźć zapachy o podobnym profilu.

Główne akordy

pudrowy fiołkowy cytrusowy tuberoza białe kwiaty kokosowy drzewny piżmowy słodki

Piramida zapachowa

Nuty głowy pierwsze wrażenie

Mango
Mango
Bergamotka
Bergamotka
Limonka
Limonka

Nuty serca dusza zapachu

Tuberoza
Tuberoza
Fiołek
Fiołek
Róża
Róża
Irys
Irys

Nuty bazy fundament i trwałość

Kokos
Kokos
Piżmo
Piżmo
Drzewo sandałowe
Drzewo sandałowe
Twój wybór
Trwałość
Projekcja
Najlepsza pora roku Wiosna/Lato

Najlepsze oferty

17 ofert dla Guerlain Aqua Allegoria Florabloom EDT 125 ml; ceny od 349.58 zł.

  • 1.Flaconi

    Guerlain Aqua Allegoria Florabloom Woda toaletowa 125 ml

    2.8 zł/ml 349.58 zł
    Dostawa gratis
    Idź do sklepu
  • 2.Amazon.pl(Amazon)

    GUERLAIN Aqua Allegoria Florabloom woda toaletowa 125 ml

    2.8 zł/ml 349.58 zł
    Dostawa gratis
    Idź do sklepu
  • 3.Dolce

    Guerlain Aqua Allegoria Florabloom Woda toaletowa spray 125ml

    2.82 zł/ml 353.00 zł
    z dostawą: 368.00 zł
    Idź do sklepu
  • 4.Makeup

    Guerlain Aqua Allegoria Florabloom 125 ml

    2.82 zł/ml 353.00 zł
    Dostawa gratis
    Idź do sklepu
  • 5.iZapachy

    Guerlain Aqua Allegoria Florabloom 125ml woda toaletowa

    2.87 zł/ml 359.00 zł
    Dostawa gratis
    Idź do sklepu
  • 6.Sabina

    Aqua Allegoria Florabloom 125 ml

    2.91 zł/ml 364.36 zł
    Dostawa gratis
    Idź do sklepu
  • 7.Parfumdreams

    GUERLAIN Aqua Allegoria Eau de Toilette Spray Florabloom 125 ml

    3.0 zł/ml 375.51 zł
    Dostawa gratis
    Idź do sklepu
  • 8.Sobelia

    Aqua Allegoria Florabloom - Guerlain Eau De Toilette Spray 125 ml

    3.01 zł/ml 375.99 zł
    z dostawą: 398.99 zł
    Idź do sklepu
  • 9.Perfumeriajulia (ES)

    Guerlain Aqua Allegoria Florabloom Eau De Toilette 125 ml

    3.38 zł/ml 423.10 zł
    Dostawa gratis
    Idź do sklepu
  • 10.Perfumy.pl

    Guerlain Aqua Allegoria Florabloom woda toaletowa 125 ml

    3.4 zł/ml 425.00 zł
    Dostawa gratis
    Idź do sklepu
  • 11.Empik(morele-net)

    Guerlain, Aqua Allegoria Florabloom, woda toaletowa, 125 ml

    3.49 zł/ml 436.65 zł
    Dostawa gratis
    Idź do sklepu
  • 12.Modivo(perfumy)

    Guerlain Aqua Allegoria Florabloom woda toaletowa spray 125ml Woda toaletowa 125 ml

    3.62 zł/ml 452.99 zł
    Dostawa gratis
    Idź do sklepu
  • 13.Rossmann

    GUERLAIN Aqua Allegoria Florabloom woda toaletowa unisex

    4.0 zł/ml 499.99 zł
    Dostawa gratis
    Idź do sklepu
  • 14.Notino

    Guerlain Aqua Allegoria Florabloom woda toaletowa flakon napełnialny dla kobiet 125 ml

    4.36 zł/ml 545.00 zł
    z dostawą: 553.90 zł
    Idź do sklepu
  • 15.Douglas

    Guerlain Aqua Allegoria Florabloom Woda toaletowa 125 ml

    5.27 zł/ml 659.00 zł
    Dostawa gratis
    Idź do sklepu
  • 16.Breuninger

    Guerlain Aqua Allegoria Florabloom 125 ml

    5.52 zł/ml 690.00 zł
    Dostawa gratis
    Idź do sklepu
  • 17.Sephora

    Aqua Allegoria Florabloom - Woda Toaletowa

    5.96 zł/ml 745.00 zł
    Dostawa gratis
    Idź do sklepu

Ceny aktualizowane codziennie. Ostatnia aktualizacja: 22.10.2026.

Zgłoś błąd lub sugestię dla tego produktu

Opinie użytkowników

Poznaj opinie innych miłośników zapachów o Guerlain Aqua Allegoria Florabloom.

0 opinii

Brak opinii dla tego produktu

Twoja opinia może być niezwykle pomocna dla innych użytkowników. Podziel się swoimi wrażeniami i pomóż im podjąć decyzję o zakupie.

Dodaj swoją opinię

Twoja recenzja pomoże innym w wyborze idealnego zapachu.

Klikając przycisk, akceptujesz regulamin. Twoja opinia zostanie sprawdzona przez moderatora.

Dziękujemy za opinię!

Twoja recenzja została przesłana do moderacji. Powinna pojawić się na stronie w ciągu 24 godzin.

Guerlain Aqua Allegoria Florabloom: ceny i dostępność

Ceny sprawdzone w sklepach 22 października 2026. Guerlain Aqua Allegoria Florabloom (woda toaletowa dla kobiet) kosztuje od 190,00 zł za 40 ml — najtaniej w sklepie Parfumdreams. Porównujemy oferty z 25 sklepów w 5 pojemnościach. Najmniej za mililitr zapłacisz w pojemności 200 ml refill: 237,82 zł za 100 ml.

Jak zmieniała się cena Guerlain Aqua Allegoria Florabloom 125 ml?

Najniższa cena dnia wśród sklepów, notowana od 8 lutego 2025.

  • Najniższa cena w historii: 272,00 zł (Dolce, 2 listopada 2025).
  • Najwyższa cena: 429,99 zł (11 marca 2025).
  • Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 349,58 zł.
  • Typowa cena (mediana z 620 dni): 349,18 zł.
  • Obecna cena 349,58 zł obowiązuje od 4 października 2026.
  • Cena zmieniła się 25 razy w ostatnich 90 dniach.

Ile kosztuje Guerlain Aqua Allegoria Florabloom w poszczególnych pojemnościach?

5 pojemności
PojemnośćNajniższa cenaCena za 100 mlSklepy
40 ml 190,00 zł Parfumdreams 475,00 zł 6
75 ml 254,98 zł Empik(ilily) 339,97 zł 15
125 ml 349,58 zł Flaconi 279,66 zł 17
125 ml tester 299,00 zł MojeZapachy 239,20 zł 1
200 ml refill 475,64 zł Perfumeriajulia (ES) 237,82 zł najmniej za ml 8

Gdzie kupić Guerlain Aqua Allegoria Florabloom 125 ml?

17 sklepów
  • Amazon.pl(Amazon) — 349,58 zł za 125 ml, z darmową dostawą.
  • Flaconi — 349,58 zł za 125 ml, z darmową dostawą.
  • Makeup — 353,00 zł za 125 ml, z darmową dostawą.
  • iZapachy — 359,00 zł za 125 ml, z darmową dostawą.
  • Sabina — 364,36 zł za 125 ml, z darmową dostawą.
  • Dolce — 353,00 zł za 125 ml, dostawa 15,00 zł, razem 368,00 zł.
  • Parfumdreams — 375,51 zł za 125 ml, z darmową dostawą.
  • Sobelia — 375,99 zł za 125 ml, dostawa 23,00 zł, razem 398,99 zł.
  • Perfumeriajulia (ES) — 423,10 zł za 125 ml, z darmową dostawą.
  • Perfumy.pl — 425,00 zł za 125 ml, z darmową dostawą.
  • Empik(morele-net) — 436,65 zł za 125 ml, z darmową dostawą.
  • Modivo(perfumy) — 452,99 zł za 125 ml, z darmową dostawą.
  • Rossmann — 499,99 zł za 125 ml, z darmową dostawą.
  • Notino — 545,00 zł za 125 ml, dostawa 8,90 zł, razem 553,90 zł.
  • Douglas — 659,00 zł za 125 ml, z darmową dostawą.
  • Breuninger — 690,00 zł za 125 ml, z darmową dostawą.
  • Sephora — 745,00 zł za 125 ml, z darmową dostawą.

Dane pochodzą z ofert sklepów, które porównujemy, i z codziennych odczytów cen. Jak porównujemy ceny →

Historia cen
Guerlain Aqua Allegoria Florabloom Woda toaletowa dla kobiet 125 ml