Aby oceniać perfumy, zaloguj się.
Zaloguj sięTwoja ocena Oddaj głos Bądź pierwszy/-a — jeszcze nikt nie ocenił
Giorgio Armani Prive Rose Milano
Woda toaletowa unisex 100 ml
Zbieraj swoje flakony w jednym miejscu, dziel je na listy i śledź, ile dziś warta jest cała kolekcja.
Damy znać mailem, gdy Giorgio Armani Prive Rose Milano spadnie do ceny, którą sam ustawisz. Za darmo, bez spamu — alert wyłączasz jednym kliknięciem.
Masz już konto? Zaloguj się
Wszystko w jednym miejscu
1 widok i od razu widzisz aktualne ceny, ceny historyczne oraz spadki cen dla wybranych produktów.
Elastyczna organizacja
Grupujesz produkty w elastyczne kategorie według własnych potrzeb.
Dziel się ze znajomymi
Udostępniasz swoje kolekcje znajomym na forach i w mediach społecznościowych.
Historia cen
Zmiana ceny
- 24 godz
- ↑0.5%
- 7 dni
- ↑0.6%
- 30 dni
- ↑0.8%
- 3 mies
- ↑1.5%
- 6 mies
- ↑4.3%
- 1 rok
- ↓23.8%
Śledź zmiany cen produktu Giorgio Armani Prive Rose Milano w czasie.
Jak pachnie?
Kompozycja zapachowa Giorgio Armani Prive Rose Milano
Znajdź podobne perfumy
Kliknij na nutę lub akord, aby zobaczyć perfumy z tym składnikiem. Włącz tryb wielokrotnego wyboru, aby połączyć kilka składników.
Zaznacz wybrane nuty i akordy, a następnie kliknij "Szukaj perfum" aby znaleźć zapachy o podobnym profilu.
Główne akordy
Piramida zapachowa
Najlepsze oferty
6 ofert dla Giorgio Armani Prive Rose Milano EDT 100 ml; ceny od 734.29 zł.
Ceny aktualizowane codziennie. Ostatnia aktualizacja: 23.10.2026.
Opinie użytkowników
Poznaj opinie innych miłośników zapachów o Giorgio Armani Prive Rose Milano.
Wystąpił błąd
Sukces
Brak opinii dla tego produktu
Twoja opinia może być niezwykle pomocna dla innych użytkowników. Podziel się swoimi wrażeniami i pomóż im podjąć decyzję o zakupie.
Giorgio Armani Prive Rose Milano: ceny i dostępność
Ceny sprawdzone w sklepach 23 października 2026. Giorgio Armani Prive Rose Milano (woda toaletowa unisex) kosztuje od 734,29 zł za 100 ml — najtaniej w sklepie Sabina. Porównujemy oferty z 4 sklepów w pojemności 100 ml.
Jak zmieniała się cena Giorgio Armani Prive Rose Milano 100 ml?
Najniższa cena dnia wśród sklepów, notowana od 8 lutego 2025.
- Najniższa cena w historii: 664,93 zł (Sabina, 4 stycznia 2026).
- Najwyższa cena: 1 129,00 zł (27 lutego 2025).
- Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 729,68 zł.
- Typowa cena (mediana z 621 dni): 772,76 zł.
- Obecna cena 734,29 zł obowiązuje od 23 października 2026.
- Cena zmieniła się 73 razy w ostatnich 90 dniach.
Ile kosztuje Giorgio Armani Prive Rose Milano w poszczególnych pojemnościach?
3 pojemności
| Pojemność | Najniższa cena | Cena za 100 ml | Sklepy |
|---|---|---|---|
| 100 ml | 734,29 zł Sabina | 734,29 zł | 4 |
| 50 ml | brak w sklepach | — | 0 |
| 100 ml tester | brak w sklepach | — | 0 |
Gdzie kupić Giorgio Armani Prive Rose Milano 100 ml?
4 sklepy
- Sabina — 734,29 zł za 100 ml, z darmową dostawą.
- Brasty — 990,50 zł za 100 ml, dostawa 12,00 zł, razem 1 002,50 zł.
- Breuninger — 1 070,00 zł za 100 ml, z darmową dostawą.
- Empik(your-fragrance) — 1 073,97 zł za 100 ml, z darmową dostawą.
Dane pochodzą z ofert sklepów, które porównujemy, i z codziennych odczytów cen. Jak porównujemy ceny →