Furla Autentica Woda perfumowana dla kobiet

Furla Autentica

Woda perfumowana dla kobiet 30 ml

Najlepsza cena
Damy znać mailem, gdy cena spadnie
Dodaj do kolekcji

Masz już konto? Zaloguj się

Historia cen

Śledź zmiany cen produktu Furla Autentica w czasie.

Obszar ceny
Najniższa cena
Użyj strzałek do nawigacji

Jak pachnie?

Zgłoś błąd lub sugestię dla tego produktu

Kompozycja zapachowa Furla Autentica

Znajdź podobne perfumy

Kliknij na nutę lub akord, aby zobaczyć perfumy z tym składnikiem. Włącz tryb wielokrotnego wyboru, aby połączyć kilka składników.

Zaznacz wybrane nuty i akordy, a następnie kliknij "Szukaj perfum" aby znaleźć zapachy o podobnym profilu.

Główne akordy

świeży owocowy kwiatowy słodki piżmowy drzewny różany cytrusowy białe kwiaty

Piramida zapachowa

Nuty głowy pierwsze wrażenie

Mandarynka
Mandarynka
Malina
Malina
Gruszka
Gruszka

Nuty serca dusza zapachu

Kwiat wiśni
Kwiat wiśni
Konwalia
Konwalia
Piwonia
Piwonia

Nuty bazy fundament i trwałość

Piżmo
Piżmo
Drzewo kaszmirowe
Drzewo kaszmirowe
Paczula
Paczula
Twój wybór
Trwałość
Projekcja
Najlepsza pora roku Wiosna/Lato

Najlepsze oferty

Zgłoś błąd lub sugestię dla tego produktu

22 oferty dla Furla Autentica EDP 30 ml; ceny od 50.31 zł.

Pokaż niedostępne
  • Ezebra
    1.Ezebra

    Furla Autentica woda perfumowana spray 30ml

    1.68 zł/ml
    50.31 z dostawą: 59.11 zł
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie
  • Drogerienatura
    2.Drogerienatura

    Furla Autentica woda perfumowana 30 ml

    2.4 zł/ml
    71.99 z dostawą: 83.98 zł
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie
  • E-glamour
    3.E-glamour

    Furla Autentica Woda perfumowana dla kobiet 30 ml

    2.47 zł/ml
    73.97 z dostawą: 85.92 zł
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie
  • Elnino-parfum
    4.Elnino-parfum

    Furla Autentica Woda perfumowana dla kobiet 30 ml

    2.47 zł/ml
    74.00 z dostawą: 85.95 zł
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie
  • Perfumeria.pl
    5.Perfumeria.pl

    FURLA Autentica woda perfumowana spray 30 ml

    2.74 zł/ml
    82.29 z dostawą: 91.28 zł
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie
  • Allegro(Natura_Drogerie)
    6.Allegro(Natura_Drogerie)

    Furla Autentica woda perfumowana 30 ml

    2.83 zł/ml
    84.99 z dostawą: 94.98 zł
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie
  • Zapachnisci
    7.Zapachnisci

    FURLA Autentica woda perfumowana 30ml

    2.92 zł/ml
    87.56 z dostawą: 102.56 zł
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie
  • Superpharm
    8.Superpharm

    Furla Autentica Woda perfumowana dla kobiet, 30 ml

    3.0 zł/ml
    89.99 z dostawą: 98.98 zł
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie
  • Smyk
    9.Smyk

    Furla, Autentica, woda perfumowana, spray, 30 ml

    3.05 zł/ml
    91.49 z dostawą: 97.48 zł
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie
  • Pachnidelko
    10.Pachnidelko

    FURLA FURLA Autentica woda perfumowana spray 30ml 30 ml

    3.1 zł/ml
    93.00 z dostawą: 103.99 zł
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie
  • Allegro(pachnij_pl)
    11.Allegro(pachnij_pl)

    FURLA AUTENTICA EDP 30ml SPRAY

    3.27 zł/ml
    97.99 z dostawą: 108.48 zł
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie
  • Allegro(Lemur_24)
    12.Allegro(Lemur_24)

    FURLA AUTENTICA EDP 30ml SPRAY

    3.3 zł/ml
    98.99 z dostawą: 109.48 zł
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie
  • Fragisse
    13.Fragisse

    FURLA Autentica woda perfumowana spray 30ml

    3.32 zł/ml
    99.50 z dostawą: 110.50 zł
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie
  • Allegro(pachnidelko-pl)
    14.Allegro(pachnidelko-pl)

    Furla Autentica edp 30ml

    3.44 zł/ml
    103.29 z dostawą: 113.78 zł
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie
  • Dolce
    15.Dolce

    Furla Autentica Woda perfumowana spray 30ml

    4.13 zł/ml
    124.00 z dostawą: 139.00 zł
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie
  • Rossmann
    16.Rossmann

    FURLA Autentica woda perfumowana dla kobiet

    4.33 zł/ml
    129.99 z dostawą: 139.98 zł
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie
  • Makeup
    17.Makeup

    Furla Autentica 30 ml

    4.43 zł/ml
    133.00 Dostawa gratis
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie
  • Lyko
    18.Lyko

    Furla Autentica Eau de Parfum 30 ml

    4.53 zł/ml
    136.00 z dostawą: 145.99 zł
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie
  • Flaconi
    19.Flaconi

    Furla Autentica Woda perfumowana 30 ml

    5.09 zł/ml
    152.60 Dostawa gratis
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie
  • Douglas
    20.Douglas

    Furla Autentica Woda perfumowana 30 ml

    5.3 zł/ml
    159.00 z dostawą: 171.99 zł
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie
  • Allegro(Vintage-Perfumes)
    21.Allegro(Vintage-Perfumes)

    Furla Autentica woda perfumowana 30 ml

    5.3 zł/ml
    159.00 z dostawą: 170.00 zł
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie
  • Hebe
    22.Hebe

    Furla Autentica woda perfumowana damska, 30 ml

    6.0 zł/ml
    179.99 z dostawą: 189.98 zł
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie

Ceny aktualizowane codziennie. Ostatnia aktualizacja: 26.08.2026.

Opinie użytkowników

Poznaj opinie innych miłośników zapachów o Furla Autentica.

0 opinii

Brak opinii dla tego produktu

Twoja opinia może być niezwykle pomocna dla innych użytkowników. Podziel się swoimi wrażeniami i pomóż im podjąć decyzję o zakupie.

Dodaj swoją opinię

Twoja recenzja pomoże innym w wyborze idealnego zapachu.

Klikając przycisk, akceptujesz regulamin. Twoja opinia zostanie sprawdzona przez moderatora.

Dziękujemy za opinię!

Twoja recenzja została przesłana do moderacji. Powinna pojawić się na stronie w ciągu 24 godzin.

Historia cen
Furla Autentica Woda perfumowana dla kobiet 30 ml

Najtaniej
50.31
Ezebra
idź do sklepu