Estee Lauder Pleasures Delight Woda perfumowana dla kobiet

Estee Lauder Pleasures Delight

Woda perfumowana dla kobiet 100 ml

Najlepsza cena
Damy znać mailem, gdy cena spadnie
Dodaj do kolekcji

Masz już konto? Zaloguj się

Historia cen

Śledź zmiany cen produktu Estee Lauder Pleasures Delight w czasie.

Obszar ceny
Najniższa cena
Użyj strzałek do nawigacji

Jak pachnie?

Zgłoś błąd lub sugestię dla tego produktu

Kompozycja zapachowa Estee Lauder Pleasures Delight

Znajdź podobne perfumy

Kliknij na nutę lub akord, aby zobaczyć perfumy z tym składnikiem. Włącz tryb wielokrotnego wyboru, aby połączyć kilka składników.

Zaznacz wybrane nuty i akordy, a następnie kliknij "Szukaj perfum" aby znaleźć zapachy o podobnym profilu.

Główne akordy

słodki waniliowy owocowy paczulowy karmelowy pudrowy drzewny kwiatowy różany balsamiczny

Piramida zapachowa

Nuty głowy pierwsze wrażenie

Truskawka
Truskawka
Granat
Granat
Frezja
Frezja
Nuty zielone
Nuty zielone

Nuty serca dusza zapachu

Piwonia
Piwonia
Lilia
Lilia
Heliotrop
Heliotrop
Konwalia
Konwalia

Nuty bazy fundament i trwałość

Pianka marshmallow
Pianka marshmallow
Paczula
Paczula
Karmel
Karmel
Wanilia
Wanilia
Cukier
Cukier
Róża
Róża
Twój wybór
Trwałość
Projekcja
Najlepsza pora roku Wiosna/Jesień/Zima/Lato

Najlepsze oferty

Zgłoś błąd lub sugestię dla tego produktu

1 oferta dla Estee Lauder Pleasures Delight EDP 100 ml; ceny od 499.00 zł.

Pokaż niedostępne
  • Allegro(oldparfum)
    1.Allegro(oldparfum)

    ESTEE LAUDER PLEASURES DELIGHT 100 ML EAU DE PARFUM EDP UNIKAT

    4.99 zł/ml
    499.00 z dostawą: 514.00 zł
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie

Ceny aktualizowane codziennie. Ostatnia aktualizacja: 25.08.2026.

Opinie użytkowników

Poznaj opinie innych miłośników zapachów o Estee Lauder Pleasures Delight.

0 opinii

Brak opinii dla tego produktu

Twoja opinia może być niezwykle pomocna dla innych użytkowników. Podziel się swoimi wrażeniami i pomóż im podjąć decyzję o zakupie.

Dodaj swoją opinię

Twoja recenzja pomoże innym w wyborze idealnego zapachu.

Klikając przycisk, akceptujesz regulamin. Twoja opinia zostanie sprawdzona przez moderatora.

Dziękujemy za opinię!

Twoja recenzja została przesłana do moderacji. Powinna pojawić się na stronie w ciągu 24 godzin.

Historia cen
Estee Lauder Pleasures Delight Woda perfumowana dla kobiet 100 ml

Najtaniej
499.00
Allegro(oldparfum)
idź do sklepu