Emper Legend Elixir Woda perfumowana dla mężczyzn

Emper Legend Elixir

Woda perfumowana dla mężczyzn 100 ml

Najlepsza cena
Damy znać mailem, gdy cena spadnie
Dodaj do kolekcji

Masz już konto? Zaloguj się

Historia cen

Śledź zmiany cen produktu Emper Legend Elixir w czasie.

Obszar ceny
Najniższa cena
Użyj strzałek do nawigacji

Jak pachnie?

Zgłoś błąd lub sugestię dla tego produktu

Kompozycja zapachowa Emper Legend Elixir

Znajdź podobne perfumy

Kliknij na nutę lub akord, aby zobaczyć perfumy z tym składnikiem. Włącz tryb wielokrotnego wyboru, aby połączyć kilka składników.

Zaznacz wybrane nuty i akordy, a następnie kliknij "Szukaj perfum" aby znaleźć zapachy o podobnym profilu.

Główne akordy

ciepły korzenny aromatyczny drzewny świeży korzenny delikatny korzenny pudrowy bursztynowy cynamonowy

Piramida zapachowa

Nuty głowy pierwsze wrażenie

Gałka muszkatołowa
Gałka muszkatołowa
Cynamon
Cynamon
Kardamon
Kardamon
Grejpfrut
Grejpfrut

Nuty serca dusza zapachu

Lawenda
Lawenda

Nuty bazy fundament i trwałość

Lukrecja
Lukrecja
Drzewo sandałowe
Drzewo sandałowe
Bursztyn
Bursztyn
Paczula
Paczula
Wetyweria haitańska
Wetyweria haitańska
Twój wybór
Trwałość
Projekcja
Najlepsza pora roku Wiosna/Jesień/Zima

Najlepsze oferty

Zgłoś błąd lub sugestię dla tego produktu

1 oferta dla Emper Legend Elixir EDP 100 ml; ceny od 69.27 zł.

Pokaż niedostępne
  • Notino
    1.Notino

    Emper Legend Elixir woda perfumowana dla mężczyzn 100 ml

    0.69 zł/ml
    69.27 z dostawą: 78.17 zł
    Idź do sklepu
    Opinie o sklepie

Ceny aktualizowane codziennie. Ostatnia aktualizacja: 24.08.2026.

Opinie użytkowników

Poznaj opinie innych miłośników zapachów o Emper Legend Elixir.

0 opinii

Brak opinii dla tego produktu

Twoja opinia może być niezwykle pomocna dla innych użytkowników. Podziel się swoimi wrażeniami i pomóż im podjąć decyzję o zakupie.

Dodaj swoją opinię

Twoja recenzja pomoże innym w wyborze idealnego zapachu.

Klikając przycisk, akceptujesz regulamin. Twoja opinia zostanie sprawdzona przez moderatora.

Dziękujemy za opinię!

Twoja recenzja została przesłana do moderacji. Powinna pojawić się na stronie w ciągu 24 godzin.

Historia cen
Emper Legend Elixir Woda perfumowana dla mężczyzn 100 ml

Najtaniej
69.27
Notino
idź do sklepu